Optibet tõi Eesti kõigi aegade suurima kasiinovõidu

Alates 24. augustist 2021 on Eesti kõigi aegade suurimaks kasiinovõiduks 7,2 miljonit eurot! Võidu tõi õnnelik spinn Optibeti kasiinos Mega Moolah jackpot-slotil.

Võit läks seekord 30-aastasele Eesti mehele ja suurvõidu toonud spinni maksumuseks oli 3,75 eurot.

Vaata kuidas võit koju tuli siit:

Mäng ja panuse suurus valiti teadlikult – nimelt oli mängija lugenud uudist juunis saadud võidu kohta, kui Eesti mees 6.5 miljoni euro suuruse jackpoti sama slotiga võitis. Ja otsustas lihtsalt huvi pärast ka enda õnne proovile panna.

Sellist õnne ei osanud muidugi ette kujutada!” ütles mängija pärast suurvõidu saamist.

Võidusumma eest plaanib ta osta uue auto, maja, ning osa ülejäänud rahast investeerida.

Eesti hasartmängu korraldajate liidu juht Tõnis Rüütel kommenteeris võitu järgmiselt – „Meil on kahtlemata hea meel, et rahvusvaheliste mänguettevõtete suurvõidud on just Eestisse tulnud. /…/ Online õnnemängude eeliseks võibki pidada asjaolu, et võit selgub kohe mänguhetkel.

Mega Moolah slot on alates 2007. aastast välja andnud 74 suurvõitu, millest väikseim oli €1,013,791 ning suurim £19,429,358. Keskmiselt võidetakse selles mängus peavõit umbkaudu iga kaheksa nädala tagant.

Antud võidu puhul on tegemist kõige suurema võiduga, mis eestlasele online kasiinos on välja antud. Sellest suurema õnnemängu võidu on saanud vaid üks Eesti Loto mängija, kes mängis Viking Lotot. See võit oli 10,8 miljonit eurot.

Viimase kaks aastat on eestlaste jaoks õnnelikud olnud

Kuigi käesolev võit on tõesti megasuur, siis sarnase mastaabiga võite on Eesti kasiinodes saadud viimase kahe aasta jooksul veel vähemalt kaks.

Neist viimane oli samuti Optibetis ja Mega Moolah slotil. Samuti oli spinni maksumus sama – €3.75 . Ja kui veel sarnasusi otsida, siis ka tol korral oli võitjaks 30-aastane Eesti mees. Tol korral oli võit vaid grammi võrra väiksem – “kõigest” 6.5 miljonit eurot.

Sellele eelnes 2020. aastal suurvõit Paf kasiinos Hall of Gods slotil. Tookord läks võit aga Eesti naisele ja võidu toonud spinni maksumuseks oli vaid 20-senti.

Loe eestlaste suurimate kasiinovõitude kohta lisa siit.

Your casinos will be cleared

Are you sure?