Paf ostab Lätis kaks kasiinot

Käesoleval nädalal tehti avalikuks, et Paf Consulting Abp ostab tuntud ettevõttelt 888 Holding Plc kaks kaubamärki. Kogu tehingu hinnaks on 28.25 miljonit eurot ning selle tulemusena on Paf portfellis peagi William Hill ning Mr Green. Mõlemad kaubamärgid on Lätis tuntud ning pakuvad mängijatele kõrgel tasemel teenust.

Tehingu viimased aspektid saavad paika mõne nädala jooksul ning peale seda on Paf oluliselt tugevamalt Lätis esindatud. Esmakordeslt sisenes Paf Läti turule 2018. aastal. Lisaks luuakse juurde Riias töökohti, et uusi kasiinosi hallata. Mängijatele ühtegi olulist muutust ei tule.

Paf on pikkade kogemustega Põhjamaine ettevõte

Paf puhul tasub kindlasti märkimist, et nad pööravad olulist tähelepanu vastutustundlikule mängimisele. Näiteks on Paf seadnud iga mängija kohta maksimaalse kaotuste summa ühe kalendriaasta jooksul – 20000€. Kui mängija peaks antud limiiti ületama, siis tema kontole piiratakse ligipääs.

Ühtlasi on Paf puhul tegemist ettevõttega, kes toetab tugevalt heategevust. Aastate jooksul on suunatu rohkem, kui 300 miljnoit eurot heategevusse. Tegemist on Skandinaavia päritolu ettevõttega, kes on tegutsenud juba üle 50 aasta. Internetikasiinona on Paf tegutsenud pisut üle 20 aasta ehk aastast 1999.

Your casinos will be cleared

Are you sure?