Populaarse Twitchi duo The Slot Beasts koostöö Slot Tracker tööriistaga

Wim ja Joey, kes haldavad väga populaarset Twitchi kanalit on paljudele tuntud nime all Slots Beasts. Duo võttis käiku Slot Tracker tööriistaga, millega on võimalik analüüsida erinevate slotimängude informatsiooni.

Lisaks korraldab Slot Beasts, mis tõlkes tähendab Slotimängude Kollid, enda vaatajatele erinevaid võistlusi, mille käigus on võimalik võita auhindu. Kampaania kestab Mai lõpuni ning nende ülekandeid on võimalik vaadata kuus korda nädalas nii inglise kui ka hollandi keeles.

Samuti on öelnud Slot Trackeri sisuturunduse strateeg Victoria Buttigieg: “Äärmiselt tore on lõpuks näha seda koostööd päriselt toimimas. Meil on hea meel, et Slot Tracker on osa Slot Beastsi ülekannetest ning lisaks saadaval täiesti uutele slotimängufännidele.”

Välja jagatakse sadu eurosid auhinnaraha

Slot Beasts mängib erinevates kasiinodes ning tutvustab enda vaatajatele paljusi erinevaid slotimänge. Peamiselt mängitakse tuntud mängutootjate mänge, mille hulka kuuluvad näiteks: NetEnt, Quickspin, Pragmatic Play ja Nolimit City.

Tänu uuele koostööle jagab duo enda vaatajate vahel välja erinevaid auhindu, mis küündivad mitmesaja euroni. Loosimistes osalemiseks peab olema võistleja Slot Trackeri kasutaja ning mängima vähemalt 500 keerutust kampaania ajal. Slottracker on endale võimalik allalaadida Google Play Store vahendusel.

Auhindu võitnud Twitch striimerid

“Koostöö striimijatega on Slot Trackeris olnud meie prioriteet number üks juba mõnda aega. Usume, et see on parim viis meie reaalajas tööriista esitlemiseks ja ka uue vaatajaskonnani jõudmiseks. Oleme tänulikud koostöö eest Slot Beastsiga ja ootame huviga selle koostöö tulemusi.” ütleb Slot Trackeri tooteomanik Aidan Tanti.

Wimi ja Joey Slot Beasts pälvis IGB Affiliate Award 2023 galal aasta parima turunduskampaania auhinna. Auhind tuli mängutootja Nolimit City Road Rage sloti turunduskampaaniast. Ühtlasi on Slot Beast puhul tegemist äärmiselt populaarse kanaliga, millel on väga palju igapäevaseid jälgijaid.

Your casinos will be cleared

Are you sure?