Pragmatic Play annetab €100 000 Türgi-Süüria maavärina toetuseks

Esmaspäeva, 6. veebruari varahommikul toimus Türgis Gaziantepi linna lähedal 7,8-magnituudine maavärin. Hooned varisesid kokku ning haiglad, teed ja infrastruktuur hävisid, jättes tuhanded inimesed rusude alla lõksu. Hiljem samal päeval järgnes teine maavärin magnituudiga 7,5, põhjustades sarnaseid purustusi.

Turkish Red Crescent alustas koheselt kriisireageerimist mõjutatud piirkonnas, mis ulatub ka naaberriiki Süüriasse. Mobiliseeriti personali ning vabatahtlike, kes päästetöödel enda osa andsid. Hetkeseisuga on teada antud, et Süürias on maavärinast mõjutatud vähemalt 5 miljonit inimest. Esialgsetel andmetel on 45000 inimest elu kaotanud ning üle 100000 on vigastada saanud.

Pragmatic Play annetust kasutatakse nende abipüüdluste jätkamiseks. Pakutakse erakorralist arstiabi, peavarju, toitu ning lisaks ka tekke. Pragmatic Play tegevjuht Julian Jarvis ütles: “Türgis ja Süürias juhtunu on tõeliselt laastav. Pragmatic Play on solidaarne kõigi kannatanutega ning me oleme uhked, et saame toetada Briti Punast Risti (Gibraltari haru) ja nende panust piirkonna humanitaarmeetmetesse.”

Briti Punase Risti Gibraltari filiaali esimees Cdr Edward L Davies RN ütles: „Oleme tänulikud, et saime Pragmatic Play’lt nii helde annetuse, mis läheb Punase Risti liikumise jätkuvatele jõupingutustele erakorralise arstiabi ja muude teenuste osutamisel. Mis on mõeldud Türgi ja Süüria maavärina all kannatanud piirkondadele.”

Your casinos will be cleared

Are you sure?