Quickspin teatas oma Live Kasiino stuudio loomisest

Praegu online slotimängude loojana tuntud Quickspin hakkab juba varsti konkurentsi pakkuma ka live kasiino mängude loojatele.

Quickspini live kasiino kaubamärk kannab nime Q Live by Quickspin ning ettevõtte esimesed live kasiino mängud peaksid välja tulema juba lähikuude jooksul – tõenäoliselt kas suvel või sügisel.

Oma live kasiino loomisel kasutatakse teise mängutootja, Eestis tegutseva Playtechi poolt välja arendatud tehnoloogiat.

Juba olemasoleva tehnoloogia kasutamise tõttu saabki Q Live oma tegevust alustada aastate asemel vaid kuudega.

Oma veebilehel kirjutab Quickspin, et “Meil on vedanud, et meil on Playtechis suurepärane mentor., Keegi, kes usub meisse ja meie tootesse ning kes lubas meil hea meelega oma maailma juhtivat tehnoloogiat kasutada ja luua samu kvaliteediga mänge, mille poolest meid tuntakse ja armastatakse. Tehes seda aga täiesti uuel platvormil ja täiesti uue mängijabaasi jaoks. See võimaldab meil eristuda konkurentidest ainulaadsel ja väga põneval viisil.

Q Live esimene mäng

Q Live plaanib luua live kasiino mängusaate oma tuntud mängust Big Bad Wolf, millest on Quickspinil olemas ka megaways versioon.

Mängu nimeks saab Big Bad Wolf Live.

Milline see mäng täpselt olema saab, selle kohta annab Quickspin teada järgnevate kuude jooksul.

Aga juba praegu on teada, et selles saab olema n-ö võimendusmäng (inglise keeles booster game) ning võidukordajatega boonusvoor, mille aktiveerib Big Bad Wolf õnneratas.

Samuti lisatakse maailma esimese mängutootjana sellesse live kasiino mängu ka boonuse ostmise võimalus.

Quickspin

Quickspin loodi 2011. aastal Stockholmis ja juba alguses oli nende eesmärgiks teha asju pisut teisiti kui teised ettevõtted. Sellest ideest ei ole loobutud tänapäevani.

Alates 2016. aastast on Quickspin Playtechi tütarettevõte.


Your casinos will be cleared

Are you sure?