Ülemaailmsed kihlveo-, mängu- ja võidusõidukogukonnad ühinevad 2023. aasta rahvusvahelise naistepäeva eel

Rohkem kui 50 juhtivat operaatorit, tarnijat, regulaatorit, koolitajat ja ühendust on ühinenud, et toetada IWD2023 #EmbraceEquity kampaaniat.

Juhtivad organisatsioonid ülemaailmses kihlveo-, hasartmängu- ja võidusõidusektoris toetavad 2023. aasta rahvusvahelise naistepäeva teemale vastavat kampaaniat. Alates maailma rekordiomanikest ja sõjaväeveteranidest kuni inspireerivate teadlasteni ja Aafrika džunglites tervishoiuteenuste osutamisel vabatahtlikult tegutsevate inimesteni – 2023. aasta kampaania tähistab naiste isiklikke saavutusi neis ülemaailmsetes tööstusharudes.

Projekti All-in Diversity kaasasutaja Tina Thakor-Rankin ütles: „Eelmisel aastal püüdis meie IWD-videokampaania – mis viidi läbi tihedas koostöös Square in the Airiga – esile tõsta Euroopas töötavate naiste mõnikord šokeerivaid isiklikke kogemusi. kihlvedude ja hasartmängude sektoris.

„Aastal 2023 on aeg tähistada ja võimalus rõhutada naiste hämmastavaid saavutusi meie tööstuses. See kampaania kasutab neid saavutusi illustreerimaks, et see tööstusharu mitte ainult ei püüa täielikult omaks võtta omakapitali, vaid et meie erinevad kogemused muudavad meid tugevamaks.

Square in the Airi loovjuht Ellen Kerbey ütles: „Oleme üllatunud uskumatutest saavutustest, mida naised kogu maailmas selle kampaania raames on jaganud, kuid ennekõike tuletab see meelde, et igaüks meist on meie lugu, meie enda kogemused ja ainulaadsed tugevused, mida tähistada.

“#GamingAsOne ja #AllintheRace hashtagide all on rõõmustav näha maailma suurimaid kihlveo-, mängu- ja võidusõiduorganisatsioone ühinemas, et tähistada meie tugevust mitmekesisuses.”

Hasartmängumaailma gigandid annavad oma panuse

BetMGM, Betsson, Entain, Kindred, LeoVegas, Paddy Power Betfair, Penn Entertainment, PokerStars ja Sportsbet on kampaaniat toetavate suurte operaatorite hulgas koos juhtivate tarnijate, nagu Games Global, IGT, Light & Wonder, Microgaming ja Playtech annavad oma osa teemaviite #GamingAsOne all.

Täielik nimekiri kihlveo-, mängu- ja võidusõidusektorit toetavatest ettevõtetest ja ühendustest ning kampaanias esile tõstetud naiste saavutused ja kogemused avaldatakse sotsiaalmeedias 2023. aasta rahvusvahelise naistepäeva nädala jooksul, mis on kolmapäeval 8. märtsil.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?