Wazdan laieneb Baltikumis koostöös Twinsbetiga

Globaalselt tuntud originaalsete kasiino mängude arendaja Wazdan on asunud oma haaret Balti riikidesse laiendama, sõlmides partnerluse Twinsbetiga Leedus.

Twinsbeti mängijad saavad nautida selliseid populaarseid mänge nagu Sun of Fortune, Hot Slot: 777 Crown, Magic Spins ja 9 Coins. Eestis pakuvad Wazdani mänge teiste hulgas Prontobet, CasinoDays ja Kanuuna kasiino.

Leedu mängijad saavad nüüdsest osa ka Wazdani patenteeritud boonus funktsioonidest nagu Collect to Infinity, Hold the Jackpot ja Cash Infinity, mis on loodud selleks, et muuta online kasiino kogemus veelgi kaasahaaravamaks.

“See on suur väärtus, et saame oma mängijatele pakkuda kogu portfelli,” märkis Twinsbeti tegevjuht Gunnar Vilk. Ka Wazdani kommertsdirektor Andrzej Hyla rõõmustas ettevõtte laienemise üle Balti riikides: “Meie kogu portfelli toomine Leedu mängijateni on põnev võimalus ja oleme kindlad, et see on mõlemale osapoolele kasulik.”

Mängulooja Wazdan on viimasel ajal kiiresti üha uutele turgudele liikunud. Balkani riikides tehakse juba koostööd ELITEBETiga Bulgaarias ja AdmiralBetiga Rumeenias.

Wazdan on täielikult pühendunud oma slottide populaarsuse kasvatamisele Euroopas, võimaldades mängijatel osa saada oma laiast valikust põnevatest lisafunktsioonidest.


Autor
Kasiino Ekspert
Maria on iGamingu ekspert, kelle teadmised ja kogemused katavad nii online kasiino uued näod kui ka vanad tegijad nii kasiinode kui ka mängude arendajate vallas, aga ka uusimaid tehnoloogiaid ja turutrende.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?