Yggdrasil tunnistati International Gaming Awards 2023 jagamisel aasta innovaatoriks

Yggdrasil, juhtiv mängutootja, kes kiirendab iGamingu innovatsiooni, valiti International Gaming Awards (IGA) aasta innovaatoriks.

Londonis Savoy hotellis peetav International Gaming Awards tunnustab mängumaailma parimaid pakkujaid ja operaatoreid nii maismaal kui ka võrgus.

Aasta uuendaja tunnustab, kui uuendusmeelne on ettevõte viimase 12 kuu jooksul olnud ja kuidas nad on mõelnud uute ja põnevate mängukogemuste loomisel väljaspool kasti.

Yggdrasil pälvis selle märgilise tunnustuse tänu uuenduslikule Game Engagement Mechanicsile (GEM), teedrajavale YG Masters programmile ja kaasahaaravale auhinnatud mängude portfellile.

See võit tähistab seitsmendat aastat järjest, mil Yggdrasili tunnustatakse mainekal tööstuse üritusel innovatsiooniga seotud auhinna eest.

Yggdrasili tegevjuht Björn Krantz ütles: „IGA aasta uuendaja auhind on fantastiline saavutus ja ICE 2023 suurepärane algus. See on meie seitsmes innovatsiooniauhind ja ma olen meie Yggdrasili meeskonna üle väga uhke! iGamingu maastik muutub jätkuvalt kiires tempos ja see auhind on järjekordne tõend selle kohta, et Yggdrasil vürtsitab jätkuvalt tööstust juhtivate uuendustega.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?