Vikings Go Wild
Mängutootja : Yggdrasil
Ridade arv : 4
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Tutvu Yggdrasil Gaming'u Vikings go Wild videoslotiga

Pöörane Vikings Go Wild videoslot

Vikings Go Wild on uus mänguautomaat Yggdrasil Gaming'ult, mille teemaks on pöörased viikingid ja nende põnevad seiklused. Oma multifilmiliku kujundusstiili poolest meenutab videoslot paari aasta tagust lastefilmi "Kuidas taltsutada lohet".

Skandinaavlastele on viikingid äärmiselt südamelähedased, mistõttu on sama teemat kasutatud ka mitmetes teistes mängudes nagu näiteks Viking's Treasure, Thunderstuck, Ragnorok ja Hall of Gods.

Liitu viikingite seiklustega Maria Casinos, Unibetis või Pafis. Kõigis neis nimetatud internetikasiinodes on mänguautomaadil võimalik niisama ajaviiteks keerutada kui ka soovi korral oma õnn päris raha peale panustades proovile panna.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.
Paf
Paf
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Vikings Go Wild on viie rulliku, nelja mängurea ja 25 võiduliiniga võidukombinatsiooniga videoslot Rootsi päritolu mängutootjalt Yggdrasil. Viikingite põhjamaine seiklus toimub müstilisel sügavsinisel merel ühes koletiste, laevade, müntide, kleepuvate asendussümbolite, tasuta spinnide ja palju muu põnevaga.

Mäng: Vikings Go Wild
Tootja: Yggdrasil Gaming
Rullikud: 5
Mänguread: 4
Võidukombinatsioonid: 25
Boonusmäng: Ei
Tasuta spinnid: Jah
Progresiivne: Ei
Automaatmäng: Jah
Kordaja: Jah
Panusevahemik: 0.01- 2€
Jackpot: 250x
Mängija tasuvus: 96.3%
Välja antud: 2015

Boonuslahendused

Lisakeerutused

Tasuta spinnid aktiveerib 'Free Spins' sümbol, kui tabad neist kolme kuni viite ükskõik kuskohas rullikutel. Lisakeerutuste arv sõltub tabatud sümbolite arvust ning seega teenid vastavalt kas 6, 16 või 24 tasuta spinni.

  • 3 hajussümbolit = 6 tasuta spinni
  • 4 hajussümbolit = 16 tasuta spinni
  • 5 hajussümbolit = 24 tasuta spinni

Vooru ajal muutub iga viikingi asendussümbol kleepuvaks asendussümboliks jäädes paigale terveks lisakeerutuste vooruks.

Aardekirstu sümbol

Mängu teeb põnevaks viiendal rullikul keerlev aardekirstu sümbol, mis kingib kas tasuta keerutusi või korrutab võidusumma. Kui tabad seda põhimängus, saad 8-12 lisakeerutust või kuni 1000-kordselt mündiväärtuse võidusumma.

Kui aardekirstu sümbol ilmub lisakeerutuste voorus, saad lisaks juurde kaks kuni neli tasuta spinni või võidusumma kuni 1000-kordse mündiväärtuse ulatuses ning pääsme rulluva asendussümboli erilahenduse vooru, kus kogu rullik asendussümbolitega täitub.

Kokkuvõte

Üldiselt on Yggdrasil Gaming'u poolt välja antud mänguautomaatide boonuslahendused võrreldes konkurentidega veidi mitmetahulisemad, ent selles mängus pole lahendusi palju. See-eest on aga mängijal võimalik rohkelt tasuta keerutada.

PROOVI MÄNGU TASUTA

 

 

 

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.