Võta või jäta

Võta või Jäta mängu tutvustus

Võta või jäta mängu mäletavad paljud eestlased tõenäoliselt TV3e samanimelisest saatest, mis oli eetris aastatel 2007 kuni 2013. Sama saade või mäng on erinevates telekanalites üle kogu maailma suurt populaarsust kogunud. Võta või Jäta mängu saatejuhtideks TV3s olid olenevalt ajahetkest näiteks Sepo Seeman ja Alari Kivisaar. Mängus oli võimalik võita veel krooni ajal kuni miljoni krooni suurune rahasumma ja alates Euro kasutusele tulekust kuni 100 000 eurot.

Võta või jäta mäng põhineb samanimelisel inglise keelsel telemängul Deal or No Deal, mis omakorda põhineb Hollandi "Miljoenenjacht" saatel.

Mängi Võta Või Jäta mängu siin

Nüüdseks on küll Eesti telesaade juba mõnda aega eetrist ära olnud, kuid Võta või Jäta online versiooni on võimalik mängida siiani, ja seda nii kasiino kui ka live kasiino versioonis, ja seda ka päris mitmetes eestikasiino.com poolt soovitatavates kasiinodes.

Milles Võta või Jäta mäng seisneb?

Mäng iseenesest on väga lihtne. Mängus on 26 kohvrit, milles ühes on peavõit. Eestis näidatud televersioonis oli selleks 100 000 eurot. Teistes kohvrites olid väiksemad summad, alates 50 sendist. Mängu alguses valib mängija neist ühe kohvri endale. Mängus on mitu vooru, iga vooru jooksul tuleb järjest avada kindel arv kohvreid, ja iga vooru lõpus teeb lähtuvalt avatud kohvrites olnud rahasummades pankur mängijale rahalise pakkumise. Mängijal on seejärel võimalik valida pakkumise vastu võtmise ja edasimängimise vahel. Pankuri pakutav summa sõltub sellest, kui suured numbrid kohvritest juba välja on tulnud. Mida väiksemad need on, seda suurema pakkumise pankur sulle teeb. Juhul kui mäng n-ö lõpuni mängitakse kuni viimase kohvrini (st. mängija ei ole ühtegi pankuri eelnevat pakkumist vastu võtnud), siis antakse mängijale taas võimalus otsustada, kas ta soovib endale jätta enda alguses valitud kohvri, või siis vahetada see viimase mängus oleva teise kohvri vastu.

Võta või jäta mängu online versioon

Võta või Jäta online versiooni kõige populaarsemad variandid võib tavaliselt leida live-kasiino rubriigist ja selle mängu tarkvara on loodud Evolution Gaming mängutootja poolt. Kohvrite arv ei pruugi alati olla 26 nagu televersioonis, ja ka maksimaalne peavõit sõltub konkreetsest kasiinost ja sinu sissemakstavast panusest, aga mängu põhimõte on siiski sama. Igas avamisvoorus on tavaliselt vaja avada 3,4, või 5 kohvrit, pärast mida pankur sulle pakkumise teeb ja sul on vaja seejärel otsustada, kas mängid edasi, või siis võtad pankuri pakkumise vastu ja lõpetad mängu.

Juhul, kui sa juba telemängu täiesti ära oled unustanud, siis tegelikult seisneb kõige esimene voor üldse selles, et vaadata kas sa üldse virtuaalsesse telesaatesse kohvreid valima saad. Selleks pead sa tegema oma panuse, keerutama kolme ratast, millest siis kõik peavad jääma kuldsesse sektorisse. Juhul kui sul õnnestub edasi mängu pääseda, siis on sul vaja teha veel keerutusi, et teada saada, milline on sinu maksimaalne võidetav rahasumma – variandid on tavaliselt 75 ja 500 kordse algpanuse vahel. Ja lisaraha eest on sul võimalik teha ka veel lisakeerutusi, et maksimaalset võidusummat suurendada. Ja edasi läheb mäng nii nagu sa seda telekast näinud oled.

Kus saab Võta või Jäta mängu mängida?

Võta või Jäta mängu online versiooni saab mängida näiteks Paf kasiinos, samuti Unibetis, Maria Casinos, Optibetis, ja ka Betsafe kasiinos. Mitte alati ei leia sa seda mängu eesti keelse nimega Võta või Jäta, vaid mõnikord on Eesti kasiinodes kasutatud inglise keelset nime Deal or No Deal. Aga olenemata täpsest nimest, on mäng eelpoolmainitud kasiinodes kindlasti olemas.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

 


https://www.eestikasiino.com

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...