Wild Pops
Mängutootja : Yggdrasil
Ridade arv : 4
Min panus : 0.20
Võiduliine : 243
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

WildPops arvustus: Aasiast inspireeritud videoslot

  • WildPops on 9. juulil 2020 välja tulev Avatar UX ja Yggdrasili slotimäng
  • Võida kuni 10941x panus
  • Teine Yggdrasili PopWins seeria mängWildPops on uus slotimäng, mis on välja antud Rootsi mängutootja Yggdrasil Gaming ja Hong Kongi mängustuudio Avatar UX koostöös. Tegemist on teise PopWins seeria mänguga – esimeseks oli PopRocks.

Kui sa eelmainitud slotil oled juba mõned ringid teinud, siis WildPopsi näol on põhimõtteliselt tegemist üsna sarnase mänguga, samas on disainile ehk pisut rohkem tähelepanu pööratud ning samuti on see ehk pisut lõbusam mäng kui selle eelkäija.

Mängu sümbolid on inspiratsiooni saanud Aasiast ning mängus on olemas laienevad rullikud, võidukordaja ja lisa-asendussümbolid. Kui mitmete sarnaste purunevate sümbolitega mängude puhul asendatakse võidu toonud purunenud sümbolid lihtsalt uutega, siis selle mängu puhul tuleb iga purunenud sümboli asemele mängulauale hoopis kaks uut sümboli kohta. Seda siis kuni rulliku maksimaalse kõrguseni, milleks on 7 sümbolit.

Ühe spinniga on võimalik saada väga palju järjestikuseid võite. Ja mis kõige parem, iga seitsme sümboli purunemine suurendab järgmise potentsiaalse võidu võidukordajat.

WildPops on kõrge volatiilsusega slot, mille maksimaalseks võiduks on 10941x panus.

WildPops RTP on 96.2% ning tegemist on kuni 33,614 võiduliiniga mänguga.

Mängu nimi:

WildPops

Mängutootja:

Avatar Ux / Yggdrasil Gaming

Riskifaktor:

Kõrge

RTP:

96.2%

Featuurid:

Võidukordajad
Lainevad rullikud
Lisa-wildid
Tasuta spinnid (lisaelud)

Võiduliine:

243 kuni 16,807 aga kuna tegemist on kahepoolse slotiga, siis on võiduliine 486 kuni 33,614.

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.20

Max panus:

€50

Keskmine võidusagedus

21.8%

Lisaelude/tasuta spinnide tõenäosus

1/357

Maksimalne võit:

10941x (547,050‬€)

Võta parim boonus WildPops slotil spinnimiseks

WildPops antakse välja 9. juulil 2020 ja kuigi hetkel on raske kindlalt öelda, millistes kasiinodes seda kindlasti mängida saab, siis tõenäoliselt peaks see siiski olema mängitav kõigis kasiinodes, kus pakutakse mängutootja Yggdrasil slotte. Mitmetest neist saab ka korralikke liitumisboonuseid, mida saab kasutada soovi korral just WildPops slotil spinnimiseks. Nendeks kasiinodeks on näiteks Chanz, Betsafe, Paf, Boost Casino ning ka Kiirkasiino.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 1 000 boonus ja 100 tasuta spinni.
Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino

WildPops sümbolid ja nende väljamaksed

WildPops sümbolid on suuremas osas inspiratsiooni saanud Aasiast, mis antud juhul tähendab seda, et nende sümbolite kirjeldamine on pisut problemaatiline.

Sümbolid

Mängus on olemas 8 kõrgemaid väljamakseid andvat sümbolit ning 6 madalaid väljamakseid andvat sümbolit. Viimasteks on tavapärased kaardipaki sümbolid 9 kuni A. Samuti on olemas Wild ehk asendussümbol. Kõige kõrgemaid väljamakseid andvat sümbolit nimetatakse super high sümboliks ja see maksab välja 30x sinu panuse.

Tähele tuleks panna aga seda, et spinnimisel koheselt ühtki super-high sümbolit rullikutele ei jää. See saab rullikutele tulla alles pärast esmast võitu ja sümbolite plahvatamist.

Maksetabel

Wildpops sümbolite väljamaksed

Super High sümbol maksab 5 sümboli eest välja 30x panuse, teised kõrgemaid väljamakseid andvad sümbolid maksavad välja aga 1.2x kuni 5x. Madalama väärtusega sümbolid maksavad kõik välja 0.5x sinu panuse.

Minimaalne ja maksimaalne panus ning automaatmäng

Minimaalne panus WildPops mängus on 20 senti ja maksimaalne panus 50 eurot. Soovi korral on võimalik mängimiseks kasutada ka WildPops automaatmängu režiimi.

RTP, volatiilsus ja võidusagedus

WildPops RTP on 96.2% ning tegemist on kõrge volatiilsusega slotiga. Mängu keskmiseks võidusageduseks, ehk kui tihti vähemalt mingigi võit tuleb, on 21.8%. Tõenäosus käivitada lisa-wildide featuur on 1/43 ning lisa-elude funktsiooni käivitumise tõenäosus, ehk siis põhimõtteliselt tasuta spinnide tõenäosus, on 1/357.

Maksimaalne võit

WildPops sloti maksimaalseks võiduks on 10941x sinu panus ehk suurima võimaliku panusetaseme juures võib võita kuni 547,050‬€.

Mängu funktsioonid

WildPops slotis on mitmeid erinevaid funktsioone, mis alguses võivad mängust arusaamise üsna keeruliseks teha. Samas töötavad nad üksteisega koos üsna hästi.

PopWins mehaanika

Iga seitsmenda sümboli plahvatamisel suurendatakse järgmise plahvatuse võidukordajat 1x võrra. Samuti jagunevad kõik võitnud sümbolid kaheks uueks sümboli kohaks ja seda seni, kuni rullikul on 7 sümboli kohta.

Kui sa oled ühe spinniga järjest saanud kolm võitu, siis lisatakse rullikutele suvalistesse kohtadesse kaks asendussümbolit lisaks. Kui sa saad järjest näiteks kuus või üheksa võitu, siis ka nendel hetkedel lisatakse taas rullikutele 2 asendussümbolit. Ehk siis iga kolme järjestikuse võidu tagant tuleb uuel sümbolite langemisel rullikutele kaks asendussümbolit lisaks.

Wildpops tasuta spinnid

Tasuta spinnid

Kuigi WildPops mängus ei ole tavapäraseid tasuta spinne, on olemas siiski midagi väga sarnast. Kui sa oled saanud ühe spinniga nii palju võite, et kõik viis rullikut on kasvanud 7 sümboli kõrguseks, siis antakse sulle kolm n-ö lisaelu, mida siis võiks nimetada ka kolmeks tasuta spinniks. See tähendab seda, et nende kolme spinni puhul võidukordajat ei nullita ka sellisel juhul, kui sümbolite langemine juhuslikult võitu ei too. Samuti toimuvad need kolm langemist kõik 5x7 suurusega mängulaual mitte algsel 5x3 ruudustikul.

WildPops graafika ja heli

WildPops mängu disain on üsna Aasiapärane ja päris lahe. Küll aga võib see esmapilgul üsna keerulise mulje jätta. WildPops mängu helid on suhteliselt neutraalsed.

Kui sulle meeldib WildPops, siis proovi ka neid mänge

Juhul kui sulle meeldib WildPops slotimäng, siis võiks sulle kindlasti meeldida ka PopWins seeria esimene mäng, milleks oli PopRocks. Küll aga on viimane veel kõrgema volatiilsusega kui WildPops. Lisaks võivad sulle huvi pakkuda ka mitmed teised kas siis Avatar UX või Yggdrasil Gamingu mängud.

Kokkuvõte

WildPops on üsna sarnane mäng oma eelkäijale PopRocks slotile. Küll aga on Yggdrasil siin mängu matemaatilist mudelit pisut leebemaks muutnud ja mängu volatiilsust vähendanud. See küll ei tähenda kaugeltki mitte seda, et mäng volatiilne ei oleks – tegemist on siiski üsna kõrge riskifaktoriga slotiga.

Võimalus saada iga kolmanda võiduga rullikutele kaks asendussümbolit lisaks ei kõla võib-olla just liiga huvitavalt. Aga praktikas võib see muidu surnud spinni suureks võiduks muuta. Samuti meeldib meile see, et WildPops on mõlemalt poolt võite andev slotimäng. Ehk siis võite ei too mitte ainult vasakult algavad võiduliinid vaid ka paremalt.

WildPops RTP on 96.2% ning maksimaalne võit 10941x sinu panus. Kumbki neist numbritest ei ole võib-olla suurimate seas, aga samas on tegemist päris korralike näitajatega.

Alates 9. juulis 2020 peaks WildPops mängitav olema järgmistes Eesti kasiinodes:

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus
Lihtne ja boonusevaba Eesti kasiino
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

 


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...