Aliens
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.15
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Proovi siit tasuta Aliens slotikat

Aliens – pinev tulnukate mäng

Aliens on kuulsal kassahitil põhinev Net Entertainment'i slot, mis on tehtud koostöös 20th Century Fox'iga. Mänguautomaat põhineb ülimenukal 1986. aasta Hollywoodi James Cameroni filmil “Tulnukad, mis tõusis pärast ekraanile ilmumist suisa kultusstaatusesse. See on viie mängureaga ja 15 panustamiskombinatsiooniga ning võimsate võitudega mäng.

Saad seda ajaviiteks mängida või soovi korral raha peale panustada Maria Casinos, Unibetis või Pafis. Meie lehel saad neid kasiinosid võrrelda ning leida endale sobiv. Olulised on ka internetikasiinode boonuspakkumised. Seda eriti, kui soovid pärisraha peale mängida – tervitusboonus võib sel juhul alustamiseks väga palju abi teha. Jälgi meie lehelt erinevaid kampaaniaid ja boonuspakkumisi


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
Paf
Paf
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Aliens on viie rulliku, kolme mängurea ja 15 võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad wild-asendused, kordajad ja tasuta keerutused. Sarnaselt kõigi ootustele on ka see Net Entertainment'i mäng oskuslikult disainitud. Tume ja kriipiv nagu seesugusele slotile, mis räägib tulnukate kolooniat tapvast inkubeeritud inimestest, kohane. Mängu iseloomustab teatav 70ndate vibe meenutades samanimelist kultusfilmi.

Kui oled neid filme näinud, tunned kindlasti ära selle kosmosethrillerliku meeleolu. Muide, mõned graafilised elemendid on vaadatavad ka 3D-s. Nii et kui sul juhtuvad kinoskäigust alles olema paar prille, siis saad Aliensi mänguautomaadist viimasegi välja pigistada. Sinu eesmärk on hävitada Kuninganna taru.

Tootja: Net Entertainment
Mänguread: 5
Võiduliinid: 15
Tasuta keerutused: Jah/Ei
Boonusmäng: Jah
Madalaim panus: €0.15
Suurim panus: €150
Progressiivne jackpot: Ei
Mängija tasuvus: 96.4%
Välja antud: 2014

Boonusmängud ja lisaspinnid

Nagu ka filmis, on mängus kolm tasandit – otsimine, kohtumine ja taru.

Esimeses tasandis otsid sa tulnukate pesakoldeid ja kogud sümboleid multiplier'i väärtustega, mis lisatakse Tulnukate Aktiivsuse mõõdikule.

Kui oled läbinud kõik üheksa vooru, liigud teisele tasandile – Kohtumine. See tasand garanteerib sulle võidu esimese spinniga. Enne Pesani jõudmist satud suure tulnukate rünnaku ohvriks. Esimesel tasandil kogutud kordajaid kasutatakse siin koos ekraanile ilmuvate sümbolitega. Kui oled õnnega koos, võid saada kuni kuuekordse multiplier'i kolme sõmboliga vooru kohta ning võita suuri summasid. Hoia silm peal laskemoona lugejal, sest kui raja keskele ilmub laskemoona märk, saad lisa keerutusi.

Seejärel tuleb kõige tähtsam kolmas tasand – Taru. Siin saad koheselt viis lisakeerutust. Iga vooru läbides saad sammukese lähemale Kuninganna tapmisele ja taru hävitamisele, kuid selle vooru läbimine pole üldse kindel. Hoides silma peal multiplier'il tema raja keskel, võid teha Kuningannale kuni 10 korda rohkem kahju ning seeläbi lõpetada tema ja ta Pesa eksistentsi. Seda tehes saad oma algpanusest 240-kordse auhinna.

Kokkuvõte

Net Entertainment on saanud hakkama millegi unikaalsega, kuna mängu tunnetus on täiesti erinev kõigist teistest mänguautomaatidest ning on seetõttu tõesti mängimist ja oma 240-kordse boonusega lõpetamist väärt.

Proovi siit teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust Loe siit Glow videosloti tutvustust Loe siit Gonzo's Quest tutvustust Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust Loe siit Starbursti tutvustust Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.