Space Wars

Mängutootja: NetEnt

Space Wars videoslot räägib detailse kosmosetapeedi taustal erinevat liiki kosmoseasukate võitlusest saamaks enda kätte võimsat kristalli, kuid igasugune narratiiv jääb…

Space Wars

87
87
Hinne
4 Ridade arv
0.4 Minimaalne panus
40 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Space Wars
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.8%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1000
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
40

Panused

Maksimaalne panus
200
Minimaalne panus
0.4

Space Wars ülevaade

Space Wars videoslot räägib detailse kosmosetapeedi taustal erinevat liiki kosmoseasukate võitlusest saamaks enda kätte võimsat kristalli, kuid igasugune narratiiv jääb mängukäigu enda suhtes tahaplaanile; see on väljapaistev mäng oma graafika poolest, kus ühelt poolt väga armsa väljanägemisega tegelased võivad olla üksteise suhtes väga vägivaldsed. Kui sulle seesugune kosmosesõda pinget pakub, siis saad mängu niisama ajaviiteks või raha peale panustades proovida nii Unibetis, Pafis kui ka Maria kasiinos.

Mängust lähemalt

Space Wars on viie rulliku, nelja mängurea ja 40-võiduliiniga videoslot Net Entertainmentilt, mida iseloomustavad asendussümbolid, virnastatud sümbolid ja tasuta taaskeerutused.

Mäng käib kindlaks määratud panuseridadel ühest kuni kümnel tasemel ning erinevate mündiväärtustega. Space Wars on üles ehitatud nii, et ühe keerutusega oleks võimalik tabada mitmeid võidukombinatsioone. Pealegi, kui neid tabad, ootavad sind ilusad 3D efektid.

Space Wars videoslotis on viite erinevat tüüpi tulnukad, mille väärtused võidukombinatsioonides on seotud ka nende visuaalse suurusega – väiksemad on väärt vähem, kui nendene suuremad ja relvastatumad versioonid on väärt rohkem. Madalamast suuremateni on nende värvused järgmised – lilla, sinine, roheline, oliivikarva ja oranž. Ühtlasi on mängus asendussümboliks väga väärtuslik punane kristall.

Boonuslahendused

Kuigi Space Wars ei hiilga erinevate boonusmängudega, on siiski mängus nutikas lahendus mänguvälja paremal asuva kloonimiskambi näol. See võtaks omajagu aega, et selle funktsiooni välja rehkendada, kuid edasi lugedes saad sellest aru ilma, et peaksid palju nuputama.

Taaskeerutused

Kui oled keerutanud võidukombinatsiooni, visatakse kõik slles osalenud tegelased mänguvälja paremale kloonimiskookonisse ning kloonitakse. Järgmine keerutus on tasuta uuesti-keerutus, mille ajal on erineval rullide komplektil virnastatuna justnimelt need kloonitud tegelased, kes suurendavad võiduvõimalusi veelgi.

Mida see tähendab, on see, et taaskeerutus on tavaliselt väärt kaks korda nii palju, kui algne võidukeerutus. Kui lisaks juhtub võidukombinatsioonis ja hiljem ka kloonimises osalema mõni suuremates tegelastest, näed viimase tegevuse ajal animatsiooni pisut pahasest tulnukast oma relvaga vehkimas.

Kokkuvõte

Üldiselt eelistavad kõik mõnda tavalist boonusmängu, kuid Space Wars’il on oma võlu – piisavalt innovatsiooni ja graafilist šarmi korvab selle täiega. Nelikümmend võiduliini on fikseeritud, nii et minimaalne panus keerutuse kohta on 40 eurosenti, samal ajalkui maksimaalne on 200 eurot.

Parim osa mängust on kindlasti meelelahutus – isegi kui ei tabata suurimaid võite, on tunne, et saad oma raha eest just seda, mida sa tahtsid. Seda eelkõige tänu lahedale temaatikale ja efektidele.

Mängi Space Wars slotil Tonybetis või Optibetis.

Space Wars
87
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.8%

RTP