Arabian Nights - asu kõrbelegendidega suurvõidu jahile

Arabian Nights on Net Entertainmenti slotiautomaat, mis ammutab inspiratsiooni kõigile tuttavatest populaarsetest kõrbejuttudest, nagu näiteks Aladdin või Sinbad. See viie rulliku, kolme mängurea ja kümne võiduliiniga mäng sisaldab hajussümboleid, asendussümboleid, kordajaid ja tasuta keerutusi. Sinu minimaalseks panuseks saab olla üks münt ühel panusereal ning maksimaalne panus on üks münt kõigil kümnel võiduliinil.

Arabian Nights videosloti tutvustus

Nagu nimigi aimata laseb teeb Arabian Nights kummarduse vanadele kõrbelegendidele nagu Aladdin või Sinbad, luues samal ajal omanäolist legendi. Slotis on esindatud kõik, mis kõrbetemaatika puhul kohane. Madalamad sümbolid on kaardid, mis on ehitud Lähis-Ida mosaiikidega, kõrgemad sümbolid on kõik illustreeritud teema järgi - lisaks kaamelile, kõveratele mõõkadele ja seitsme penikoorma saabastele, on mängu hajussümboliks džinnilamp ning asendussümboliks ehk wild'iks araablane ehk džinn. Selleks, et pista taskusse võimas jackpot, on sul tarvis tabada aktiivsel võiduliinil viis vuntsidega džinni. Sinu kõrbeseiklusele lisavad meeleolu taustal kõlavad kilgid, kohalik muusika ja taamal kostev ümin.

Üks esimesi asju, mida mängu juures ilmselt märkad, on selle äärmiselt lihtne ülesehitus. Mängul on samuti mugav automaatreziim, mis laseb sul kiiresti valida kümnest saja keerutuseni, mille masin automaatselt ise läbi mängib, jättes sisse vaid hetkelisi pause, et näidata sulle su võite. Arabian Nights mänguautomaadil on võimalik mängida näiteks Maria kasiinos, Unibetis ja Pafis.


Maria Casino € 100 boonus ja 100 tasuta spinnid.

|

Unibet € 100 boonus ja 5 tasuta spinnid.

|

Betsafe € 100 boonus ja 500 tasuta spinnid.

|


Müntide väärtused mängus on fikseeritud, kuna tegu on progresiivse mänguga, küll aga saad valida mitme võiduliiniga sa mängida soovid. Liine lisades suureneb ka panus ja kokku on võimalik valida kümne võiduliini vahel vajutades nuppu "Bet Lines" või lihtsalt vajutades korra nuppu "Max Bet" ning aktiveerides kõik liinid.

Tootja: Net Entertainment
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Võiduliinid: 10
Müntide väärtused: 0.01- 0.50
Tasuta keerutused: Jah
Progressiivne jackpot: Jah
Teoreetiline tasuvus: 95.6%

Boonusmängud

Tasuta keerutused

Tasuta keerutuste vooruks on sul vaja tabada kolme lambi-kujulist hajussümbolit ükskõik kuskohas rullikutel. Hea õnne korral ootavad sind suisa 15 tasuta keerutust. Iga võidukombinatsioon, mis nende ajal moodustatakse, korrutatakse omakorda kolmekordse kordajaga. Samas on ka lisakeerutuste ajal võimalik neid juurde teenida tabades veel kolme lambi-sümbolit.

Progressiivne jackpot

Arabian Nights pakub suuri progressiivseid jackpotte - see on pidevalt sadade tuhandete eurode juures. Jackpoti võitmiseks tuleb küll mängida maksimaalsete panustega. Kõik mis pead suurvõidu saamiseks tegema, on tabama viite džinni aktiivsel mänguliinil ja võit on sinu!

Kokkuvõte

Kuigi Arabian Nights ei pruugi hiilata oma graafiliste lahenduste poolest võrreldes mõne teise NetEnt'i väljalaskega, on siin mängus esindatud kõik elemendid, mis teevad ühest videoslotist meeldiva mänguautomaadi.

Progressiivne jackpot lisab muidugi kõigele sellele meeldivale pisut vürtsi ja võib hea õnne korral mõjuda äärmiselt hästi ka sinu rahakotile.