Ariana
Mängutootja : Microgaming
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5

Liitu avamerede kangelanna Ariana seiklustega

Sügaval ookeanisügavustes elab imeilus avamerede kangelanna Ariana, kes on võtmetegelaseks selles merineitsi-teemalises videoslotis.

Arianaga saad sügavustesse sukelduda näiteks Marias Casinos ja Unibetis ja Optibetis.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
Paf
Paf
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust rohkem

Tegu on viie rulliku, kolme mängurea ja 25-võiduliiniga videoslotiga Microgamingult, milles on olemas kõigi lemmikfunktsioonid - kuhjuv rullik, asendussümbolite võidud ja priid spinnid. Kui aga saad laual ükskõik kuhu kolm või rohkem meritähte, oled valmis minema tõelistesse meresügavustesse ning kandma pinnale ühes suurte võitudega 15 tasuta spinni.

Mängus on neli kõrgema väärtusega sümbolit - Ariana, merevetikas, aardekast ja merepõhja vaade. Asendussümbol Ariana ilmub kõikidele rullikutele kuhjana asendades peale meritähest hajussümboli kõiki teisi. Ülejäänud kolm sümbolit ilmuvad kuhjana vaid esimesele rullikule. Mängu madalama väärtusega sümboliteks on tavapärased 10, J, Q, K ja A.

Boonuslahendused

Kuhjuv esimene rullik

Ariana sümbol

Kui sul õnnestub esimesele rullikule manada kolm ühesugust Ariana sümbolit, siis laienevad need üle mänguvälja tuues sulle loodetavasti vägevaid võite.

Tasuta keerutused

Meritähe hajussümbol

Kui sul õnnestub tabada kolme, nelja või viite meritähe sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel, siis ootavad sind pingutuste eest 15 tasuta keerutust.

Nende spinnide ajal on esimesel rullikul kuhjunud sümbolid endiselt aktiivsed, ent teisele, kolmandale või neljandale rullikule ilmunud asendussümbolid laienndavad seda üle kogu mänguvälja. Kuigi mängus pole kordajaid, siis see funktsioon asendab puudujääki täielikult.

Kokkuvõte

Mäng on imeilusa graafikaga, ent selle heliefektid ei ole just sama vägevad. Kokkuvõttes on tegu hea ja kena mänguga, mida soovitame merineitsi-fännidel kindlasti järele proovida.

MÄNGI SIIN


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.