Bitcoin kasiino pilt

Bitcoin kasiinod

Meie Eesti kasiinode nimekirjas on olemas ka paar Bitcoin kasiinot, ehk siis kasiinot, mis aktsepteerivad maksevahendina lisaks muudele variantidele ka krüptoraha, digitaalvaluutat Bitcoin. Kasiinod, milles saad sissemakseid teha kasutades krüptovaluutat Bitcoin, on näiteks Tonybet ja Kingswin.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.
€ 300 boonus.

Mis on Bitcoin?

Kui Bitcoin on pärast kõiki neid aastaid sinu jaoks siiani veel paras müsteerium, siis räägime esmalt sellest, millega üldse tegu on. Bitcoin on krüptovaluuta. Krüptovaluuta on omakorda vääring, mis eksisteerib vaid internetis, mille turvalisus on tagatud krüptograafiaga, ning mille tehingute krüpteeringut on praktiliselt võimatu lahti murda. Bitcoini krüptoraha, mida saad kasutada sissemakseteks eelpoolmainitud Eesti kasiinodes, töötab blokiahela tehnoloogial (blockchain technology), ja selle väärtus muutub samamoodi nagu näiteks nafta või kulla puhul – olenevalt nõudlusest. Mida suurem on nõudlus Bitcoini järele, seda kõrgemale tõuseb ka selle hind. Lähtuvalt sellest, kuidas Bitcoin loodud on, on Bitcoini olemas vaid kindel maksimaalne hulk, ja kui kõik Bitcoinid on kasutusse läinud, ei ole seda võimalik enam juurde tekitada. Võrdlus naftaga oleks siin üsna sobiv – lähitulevikus on naftat maapõues küll veel piisavalt, aga sellele ligipääs on järjest keerulisem. Bitcoini kaevandatakse matemaatiliste valemite abil, kasutades arvuteid ja nende jõudlust, ja mida vähem seda juurde kaevandada on võimalik, seda keerulisemaks ja aeganõudvamaks see muutub. Loomulikult võiksime siin minna väga tehnilistesse detailidesse, aga ilmselt on parem jääda lihtsate võrdluste tasemele.

Sissemaksed Eesti Bitcoin kasiinodes

Eesti Bitcoin kasiinodes on võimalik kasutada sissemaksete tegemisel nii Bitcoini kui ka mitmeid muid tavapäraseid maksemeetodeid nagu krediitkaart, pangaülekanne, Skrill, Neteller.

Kasiinosse Bitcoiniga sissemakse tegemiseks on vajalik krüptorahakott, kust siis tuleb kasiino poolt ette antud arvele, või õigemini kasiino enda krüptorahakotti, sissemakse teha. Kui sinu pangaarve formaat on tavaliselt kindlaks määratud ja selge formaadiga numbrite jada (tänapäeval algavad Eesti pangakonto IBAN numbrid EE’ga), siis Bitcoini aadresside/kontode puhul on tegemist pika tähtede ja numbrite kombinatsiooniga, mis esmapilgul näeb välja nagu kellegi laps oleks su arvuti klaveril suvalisi nuppe tagunud.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Sissemaksed kasiinosse bitcoiniga võtavad tavaliselt aega kuni kaks tundi, reeglina küll mitte üle ühe tunni. Ülekanne peab saama esmalt mingi kindla arvu kinnitusi, tavaliselt on vajalik kuue „bitcoini kaevandaja” kinnitust. Mõnikord muidugi piisab kasiinol ülekande kohale jõudmiseks vaid ühest esmasest kinnitusest, mis tähendab et krüptoraha jõuab sinu kasiino kontole juba minutitega.

Positiivse poole pealt võiks öelda seda, et Bitcoin maksete puhul väljamaksed võivad olla kiiremad kui tavapäraste maksete puhul, seda juhul kui vastav kasiino on Bitcoin ülekanded automatiseerinud. Sellisel juhul võtavad need maksimaalselt aega samuti ca kaks tundi.

Samuti on Bitcoiniga kasiinosse sissemakseid tehes olulisel kohal anonüümsus – juhul kui sa kasutad sissemaksete ja väljamaksete tegemiseks krüptovaluutasid, siis pangad, millega sa seotud oled, ei oma mitte mingisugust ülevaadet sinu tegevusest kasiinos.

Eesti Bitcoin kasiinode pakkumised

Kingswin kasiino tervituspakkumine on hetkel üsna muljetavaldav - kuni €555 pluss kuni 155 tasuta spinni. Kui varem olid Kingswini boonuste pakkumised Bitcoiniga erinevad kui teiste maksevahenditega, siis nüüd on summad võrdeliseks tehtud.


€ 555 boonus ja 155 tasuta spinni.

Näiteks boonuse saamiseks tavamakset tehes on vaja teha vähemalt 20 euro suurune sissemakse ja maksimum boonuse suuruseks on 100 eurot. Tehes aga kasiinosse bitcoini sissemakse, siis on boonuse saamiseks vajalik miinimum sissemakse summa 15 mBTC ehk praegusest Bitcoini kursist lähtuvalt samuti umbes 100 eurot ja maksimumboonuseks esimese viie sissemaksega on 83.7 mBTC.

Tonybet pakub hetkel uutele mängijatele erinevaid tervitusboonuseid, mida soovitame uurida lähemalt meie Tonybet kasiino ülevaadet lugedes.


€ 300 boonus.

Kindlasti aga tasuks uurida iga erineva boonuse reegleid ja tingimusi enne sissemakse tegemist ka kasiino enda lehelt, kuna näiteks Tonybeti boonust spordiennustuste tegemiseks on võimalik saada VAID krediitkaarte või pangaülekannet kasutades. Bitcoini maksed ega e-rahakottide ülekanded ei kvalifitseeru selle boonuse saamiseks.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...