Vaata siit Blackjacki põhistrateegia tabelit

Blackjacki põhistrateegia

Kuna Blackjack ei ole pelgalt õnne, vaid ka strateegiamäng, saad sina oma lihvitud mänguoskustega palju ära teha. Sinu kasutuses on erinevad Blackjacki süsteemid ja strateegiad. Kõige populaarsemaks strateegiaks on Blackjacki põhistrateegia, mida tuntakse ka basic strateegia nime all.

Kasutades Blackjacki põhistrateegiat võid maja eelise tuua alla 1%. Basic strateegia sõltub ka sellest, mitut kaardipakki mängus kasutatakse ja millised on kasiinos kasutatavad mängureeglid. Kui sa omandad vaid põhistrateegia, on sul tõenäosus tagast teenida keskmiselt 99,5%. Diileri vastu eeliseisus oleks on võimalik tänu lihtsale Blackjacki põhistrateegia tabelile, mis aitab sul igas mänguolukorras õigesti tegutseda.

Soovitame sul esialgu mängida tasuta Blackjacki, mis on saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Optibetis.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 1 100 boonus.

Blackjacki põhistrateegia tabel

Blackjacki põhistrateegia tabel aitab sul leida vastused küsimustele, mis sul selle populaarse kaardimängu käigus tekkida võivad ning peaaegu eemaldab kasiino eelised. Soovitame sul tabel selgeks õppida, kui oled Blackjacki mängimisest tõeliselt huvitatud, kuna nii omandada tehnika, mis annab sulle diileri vastu eelise.

Kasuta võimalust mängida veebikasiinodes online Blackjacki, sest nii saad oma oskusi arendada ja testida riskivabalt.

Blackjacki põhistrateegia aluseks on tabel, mis näitab, kuidas mängida. Vasakpoolne tulp näitab sinu käes olevate kaartide väärtust ning parempoolne diileri omi.

Blackjacki põhistrateegia tabel


Blackjacki põhistrateegia reeglid

Blackjacki põhistrateegia kasutamisel on paar nippi, mida võiks alati silmas pidada.

  • Võta lisakaart, kui sinu kaartide summa on 16 või alla selle ja diileri avatud kaart on 7 või suurem
  • Jäta lisakaart võtmata, kui sinu kaartide summa on 12 või suurem ja diileri oma 6 või väiksem

MÄNGI TASUTA BLACKJACKI


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...