Online blackjack

Mängi blackjacki turvalistes online kasiinodes

Leia blackjacki mängimiseks parimad online kasiinod ning tutvu samal ajal ka blackjacki reeglite ja peamiste blackjacki strateegiatega.

Kanuuna

Kanuuna

1
95
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
- Boonus
200 Tasuta spinnid
0x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Ainult uutele mängijatele. Min sissemakse €20. Tasuta spinnid jõuavad sinu kontole 10 päeva jooksul - 20 spinni iga päev. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Betsafe

Betsafe

2
94
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
- Boonus
100 Tasuta spinnid
1x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Uutele mängijatele. Min. sissemakse €20. Läbimängimise nõue 1x. | Kehtivad reeglid ja tingimused
Chanz

Chanz

3
94
Hinne
Trustly Trustly
Live Chat Live Chat
Regulaarsed Pakkumised Regulaarsed Pakkumised
VIP Programm VIP Programm
100€ Boonus
35x Läbimängimise nõue
300 Tasuta spinnid
35x Läbimängimise nõue
Kasiinosse
Arvustus 21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | 15410.ee | Vaid uutele mängijatele. Boonusel on neli osa ja kasutada tuleb boonuskoode. Läbimängimise tingimused tuleb täita 30 päeva jooksul maksimaalselt 2€ panusega. 50 esimese spinni võidud on pärisraha. | Kehtivad reeglid ja tingimused

Blackjack Party

Blackjacki reeglid

Blackjacki Strateegia

Blackjacki Versioonid

Millised on Eesti parimad online kasiinod blackjacki mängimiseks?

Blackjack on tõenäoliselt maailma kõige populaarsem kaardimäng ja tänu sellele on seda võimalik ühel või teisel viisil mängida absoluutselt igas Eesti online kasiinos.

Selleks otsi kasiino lehelt üles kas live kasiino või lauamängude (mängud lauas) kategooria ja nende alt leiab alati ka vähemalt mõne blackjacki laua.

Kõige parema blackjacki kogemuse saad aga meie arvates Betsafe’is või Optibetis.

Järgnevalt toome välja aga mõned blackjacki mängud ning kasiinod, kus neid mängida saab.

1. Lightning Blackjack – Nutz

Lightning blackjack on mängutootja Evolution klassikaline blackjacki mäng, millele on aga juurde lisatud võidukordajad. Igale võimalikule tulemusele 17 ja 21 punkti vahel antakse iga raundi alguses võidukordaja kahest kuni kahekümneviieni. Mängida saad seda mängu näiteks Nutz kasiinos.

2. Blackjack Party – Ninja Casino

Blackjack Party on mõnus live kasiino mängusaate stiilis üles ehitatud blackjacki mäng. Proovi seda Ninja kasiinos.

3. Unlimited Blackjack – Olybet

Unlimited blackjack on mängutootja Ezugi poolt loodud klassikaline blackjacki mäng, millest saab aga samaaegselt osa võtta piiramatu arv inimesi. Mänguga saad tutvuda näiteks Olybetis.

Kas internetis blackjacki mängimine on Eestis legaalne?

Blackjacki mängimine Eesti kasiinodes on lubatud kõigile vähemalt 21. aastastele mängijatele. Eeldusel, et kasiinol on ka tegutsemise litsents (kasiino litsentsi saad kontrollida siin), siis on blackjacki internetis mängimine kindlasti lubatud ja igati legaalne.

Väga head blackjacki võimalused on olemas näiteks Eestis litsentseeritud Betsafe kasiinos, Optibetis ja ka Slots.io-s.

Kas online blackjacki mängud on ausad?

Meil kõigil võib aeg-ajalt tekkida küsimus – kas internetikasiinos blackjacki mängimine on ohutu? Kas blackjacki mängud on üles ehitatud lähtuvalt ausa mängu põhimõtetest või üritavad nad mängijat siiski petta?

Blackjacki mängu on juba eos sisse kirjutatud maja eelis, millest lähtuvalt kasiino võidab alati.

Lisaks võidab kasiino sellele ka lisa mängijate blackjacki mängimisel tehtud valede otsuste pealt.

Seega petmiseks ei ole kasiinodel ka blackjackis mitte mingit põhjust.

Ja isegi kui see soov oleks, siis tänapäeval on kontroll nii blackjacki mängutootjate kui ka blackjacki pakkuvate kasiinode üle korralik, ja seda eriti veel riikides nagu Eesti, kus kasiinod legaalseks tegutsemiseks ka hasartmängulitsentsi endale hankima peavad.

Selleks, et saada blackjacki mängimisel parim võimalik mängukogemus, vali kindlasti Eestis litsentseeritud kasiino, mis on meilt ka hea hinnangu saanud.

Nii live blackjacki laudu kui ka RNG põhiseid blackjacki mänguautomaate kontrollitakse ka erinevate testimisagentuuride poolt nagu näiteks eCogra.

See tähendab aga seda, et nende mängude aususe osas ei tohiks kahtlusi kellelgi tekkida.

Seega – mängi blackjacki Eestis litsentseeritud kasiinodes, kuna just nendes võid sa mängude aususes kõige kindlam olla.

Miks mängida blackjacki internetis?

Blackjacki mängimine internetis on imelihtne, kuid see ei ole kaugeltki mitte ainus põhjus, miks blackjacki just internetis mängida võiks.

Eeliseks on ka blackjacki boonused ja erinevad blackjacki kampaaniad, mida kasutades saad oma õnne proovile panna kasvõi enda rahaga riskimata.

Online blackjackBlackjack tavakasiinos
Turvalisus
Mängi igal pool
Boonused
Kampaaniad
Mängi mitmel istmel
Proovi tasuta

Mängi kodust lahkumata

Blackjacki on võimalik internetis mängida kodust lahkumata mistahes kellaajal.

Kui sa parajasti ei ole kodus, siis on online blackjack alati käeulatuses kusiganes sul on olemas internetiühendus ja ligipääs arvutile. Samuti on blackjacki võimalik asukohast olenemata mängida ka mobiilis.

See annab sulle võimaluse mängida blackjacki täpselt siis ja täpselt seal kus sul see soov tekib.

Mängi korraga mitmel laual

Kui tavakasiinos saab mängida mõnikord näiteks kahel või kolmel istmel korraga, siis internetis on sul tahtmise korral võimalik mängida korraga tunduvalt rohkematel istmetel.

Seda siis olenevalt konkreetsest blackjacki mängust.

Lisaks sellele saad mängida samaaegselt ka mitmel erineval laual – ja seda olenemata sellest, kas me räägime mänguautomaadis mängitavast blackjackist või on teemaks live blackjack.

Võta blackjacki boonus online kasiinost

Internetis blackjacki mängimine annab sulle ka ligipääsu erinevatele online kasiinode blackjacki boonustele.

Näiteks Betsafe kasiino annab uutele mängijatele liitumisel 10 eurot live kasiino raha, mille eest on võimalik justnimelt blackjacki mängida.

Sarnaseid blackjacki boonuseid pakuvad mõnikord ka teised Eesti kasiinod.

Ligipääs blackjacki kampaaniatele

Blackjacki kampaaniad on olemas reeglina vaid online kasiinodes. Tavakasiinodes neid üldiselt näha ei ole.

Internetikasiinode blackjacki kampaaniad võivad sulle anda blackjacki mängimise eest tasuta raha või tasuta spinne.

Näiteks Paf teeb tihtipeale pakkumisi, mille raames sul on Desperados Backjacki mänguautomaadil mängides võimalik saada 20 euro panustamisel 5 eurot raha juurde.

Optibetis live blackjacki laudades mängides on sul aga võimalik saada lisaboonuseid kolme sama masti seitsme saamisel või saada tasuta spinne mänguautomaatidel keerutamiseks mingite mängunõuete täitmisel.

Ja need on vaid kaks näidet erinevatest blackjacki kampaaniatest Eesti kasiinodes.

Mängi internetis blackjacki tasuta

Kuigi tasuta mängimine ei paku just sama palju adrenaliini kui mängimine kasvõi väga väikse raha peale, siis võimalus tasuta blackjacki mängimiseks on samas väga hea. Tavakasiinos seda teha ei ole võimalik. Küll aga on tasuta blackjack mängitav online kasiinodes blackjacki mänguautomaatidel.

Kas sa teadsid?
Blackjacki keskmine tagasimakse protsent on kõrgem kui ühegi teise mängu oma. Maja eelis on ühe kaardipakiga mängides siin tihtipeale vaid 0.5% kuni 1%.

Mis on online blackjack?

Online blackjack ei ole midagi muud kui lihtsalt internetis mängitav blackjack ja ka blackjacki reeglid on siin laias laastus samad.

Blackjacki internetis mängimiseks ei ole sul vaja teha muud kui avada oma internetilehitseja, leida üles blackjacki mäng, mida mängida soovid, ning lihtsalt mängida.

Eelnevalt soovitaksime muidugi omalt poolt blackjacki mängimiseks ka mõnes kasiinos konto avada, aga samas on RNG blackjacki mängimine tasuta-versioonis mõnikord võimalik ka ilma kontota.

Mis on live blackjacki ja RNG blackjacki vahe?

Virtuaalsed blackjacki mängud ehk RNG blackjack on mänguautomaadis mängitav blackjack, milles tulemuse genereerib sulle juhuslikult arvuti juhuslike numbrite generaator.

Live blackjack on mäng, mida sa mängid aga live krupjee vastu ning kaardid segab ja kaarte jagab sulle krupjee – kusjuures sa näed iga tema liigutust läbi oma arvutiekraani ja seda loomulikult reaalajas.

Sellest lähtuvalt on live blackjack ehk n-ö päriskasiino blackjacki mängimine tunduvalt läbipaistvam ning lisaks saab seal nii krupjee kui ka teiste mängijatega vestlusakna ja mõnikord ka mikrofoni kaudu suhelda.

Kumb parem on, kas live kasiino blackjack või RNG blackjack, see on täiesti maitse asi.

Kui live kasiino blackjack annab sulle rohkem sotisaliseerumisvõimalusi ja samuti võimaluse mängida päriskasiino live blackjacki kodust lahkumata, siis RNG blackjacki eeliseks on samal ajal kiirus ja väiksemad minimaalsed panuse tasemed.

Live kasiino blackjacki laudades algavad panused reeglina ühest eurost.

Võib-olla leiad üles ka ühe mängu, kus on võimalik mängida vaid poole eurose panusega.

Kõige enam leiad sa aga live blackjacki laudu, kus panuse suurus algab viiest eurost.

RNG blackjacki laudades on minimaalne panuse suurus aga reeglina vaid 10 või 20 senti. Samuti ei pea sa RNG blackjacki mängides ootama krupjee või teiste mängijate järgi.

Seega kui kannatlikkus pole just sinu tugevam külg, siis RNG blackjack on võib-olla sinu jaoks pisut mõnusam.

Kui blackjack sinu jaoks veel suhteliselt võõras mäng on, siis soovitame kõigepealt mängida blackjacki mänguautomaadil, kuna selles on sul algselt võimalik blackjacki reeglid meelde jätta ja mängu mängida täiesti tasuta.

Seejärel aga on tõenäoliselt enamike mängijate jaoks huvitavam live kasiino blackjack.

Virtuaalsed online blackjack mängud

Mängi blackjacki mänguautomaatidel! Virtuaalsete blackjacki mängude alla liigitatakse kõik kasiino mänguautomaatide rubriigist leitavad mängud.

Eelnevalt mainisime juba Pafis olevat Desperados Blackjacki.

Aga see on vaid üks väike kala suures meres. Lisaks on populaarne blackjacki mäng ka näiteks Dr. Fortuno Blackjack, mida näiteks on võimalik mängida Boost Casinos.

Samas on kasiinodes olemas ka erinevad mitme käega blackjacki mängud, Euroopa blackjacki nimelised mängud ja mitmed teised.

Live kasiino blackjacki mängud

Mängi blackjacki live kasiinos ja kasuta ära kõik nende poolt pakutavad võimalused.

Live kasiino blackjack on olemas kõikides kasiinodes, kus on olemas ka live ehk päriskasiino mängude rubriigid.

Blackjacki mängimine on väga lihtsaks tehtud, kuna laudade valik on erinevates online kasiinodes üsna muljetavaldav.

Optibetis on olemas enda bränditud blackjacki laud – Optibet Blackjack. Samuti on oma brändiga blackjacki laud olemas Pafis – Paf Blackjack.

Need on aga vaid kaks lauda.

Ära peaks mainima ka näitkeks live kasiino stuudio blackjacki laudadest mängud nagu Blackjack Standard, Blitz Blackjack, Infinite Blackjack, Party Blackjack, Freebet blackjack.

Kuigi peamised blackjacki reeglid on kõikides laudades üsna samad, siis nüansid erinevad.

Mõnes lauas on võimalik mängida blackjacki vaid ühe käega, mõnes mitme käega. Mõnes live blackjacki mängus pead ka sina seisma jääma 17 punkti peal.

Teistes laudades on lihtsalt väga palju kõrvalpanuste tegemise võimalusi.

Vaatame nüüd paari live blackjacki variatsiooni ka lähemalt, lihtsalt erinevate võimaluste uurimiseks.

Freebet blackjack

Freebet blackjack annab mängijatele tasuta spliti ja tasuta duubeldamise võimaluse.

Tasuta duubeldamise võimalus on sul siis, kui sa oled kahe välja jagatud kaardiga saanud kokku 9, 10 või 11 punkti. Tasuta splitte on võimalik saada iga paariga v.a kümned.

Infinite blackjack

Infinite blackjack on madala minimaalse panusega mäng, mida saab korraga mängida lõpmatu arv mängijaid. Lisaks on mängus võimalik teha ka kõrvalpanuseid – iga paar, 21+3, Hot 3, Bust It.

„Iga paar” (any pair) kõrvalpanuse puhul panustad sa sellele, et sinu esimesed kaks kaarti moodustavad paari – näiteks 22, JJ jne.

„21+3” maksab välja lähtuvalt erinevatest pokkeri-kombinatsioonidest, arvesse lähevad sinu esimesed kaks kaarti ning diileri avatud kaart.

„Hot 3” maksab välja erinevatelt kombinatsioonidelt, mille kogusumma on 19, 20 või 21. Arvesse lähevad taas sinu kaks esimest kaarti ning diileri avatud kaart. Kõige enam maksab välja 7-7-7.

„Bust It” kõrvalpanus maksab aga välja suuri summasi, kui diiler 3, 4, 5, 6, 7 või ka kaheksa kaardiga lõpuks lõhki läheb.

Antud artikli teises pooles vaatame erinevaid võimalikke blackjacki kõrvalpanuseid juba lähemalt.

Kuidas internetis online blackjacki mängimine käib?

Selleks, et online blackjacki mängida, tuleks huvilistel endale esmalt leida sobiv internetikasiino.

Kui see on tehtud, saad valida, kas hakkad otsekohe tasuta blackjackiga meelt lahutama või hakkad kohe pärisraha panuseid tegema.

Kui soovid kohe reaalsetele panustele mängima hakata, on loomulikult kohe pärast kasiino konto registreerimist vaja teha ka esimene sissemakse.

Kuidas blackjacki mängida? Tutvu blackjacki reeglitega lähemalt siin.

Blackjacki reeglid

Blackjackis on sinu eesmärgiks saada kokku punktisumma 21. Kõige parem variant 21 kokku saamiseks on kahe esmase kaardiga, ehk siia ässa ja mõne pildikaardi või kümnega. Selle juhtumisel makstakse sulle sinu panus kahe ja poole kordselt tagasi (3:2).

Üldisemas pildis on sinu eesmärk aga lihtsalt diilerit võita.

Blackjacki reeglid erinevad pisut sinu ja diileri jaoks. Enamikes blackjacki mängudes võib peab diiler kokku saama vähemalt 17 punkti ja seejärel peatuma. Sinu jaoks selliseid tingimusi reeglina seatud ei ole.

Kui tahad, võid peatuda juba 12 peal (iseasi, kas see mõistlik on). Samuti võid sa 17 peal kaardi juurde võtta.

Kui sa saad rohkem kui 21 punkti, siis oled sa lõhki ja kaotad olenemata sellest, kui palju punkte diiler kokku saab (k.a. kui ka tema peaks lõhki minema).

Otsuseid, mida sa blackjackis teha saad, on eelkõige neli – Hit, Stand, Split, Double.

Lähemalt saad blackjacki reeglite ja panustega tutvuda aga siin.

Kaardipakkide arv ja maja eelis

Blackjacki mängimine sõltub mängus olevast kaardipakkide arvust kahel moel.

Esiteks on suurema kaardipakkide arvu puhul maja eelis suurem.

Kaardipakkide arvMaja eelis
Üks pakk0.17%
Kaks pakki0.46%
Neli pakki0.60%
Kuus pakki0.64%
Kaheksa pakki0.66%

Teiseks sõltub ka õige blackjacki strateegia sellest, mitu kaardipakki mängus on.

Tänapäeval mängitakse kõige enam kaheksa kaardipakiga. Kui aga mõnda mängu siiani ühe pakiga mängitakse, siis segatakse kaardid iga käe alguses uuesti.

Blackjacki panused ja tõenäosused

Järgnevalt toome välja abitabeli, mida järgides blackjacki mängimine või vähemalt mängus statistiliselt õigete otsuste tegemine võiks lihtsam olla.

Blackjacki käte tabel

Inglise keeles kasutatakse termineid Hard ja Soft – kõva ja pehme. Pehme käe puhul on üks sinu kaartidest äss, kõva käe puhul sul ässa ei ole.

Näiteks pehme 15 tähendab seda, et sul on A pluss 4. Kõva 15 tähendab seda, et sul on näiteks 8 ja 7.

Blackjacki strateegiad

Kui oled blackjacki reeglid endale selgeks teinud, siis blackjacki mängimiseks on välja töötatud mitmeid erinevaid strateegiaid, mille teadmine võiks sulle mängimisel kasuks tulla.

Blackjacki strateegiad võiks teoreetiliselt jagada kaheks – reeglitel ja tõenäosustel põhinevad strateegiad ja panustamise strateegiad. Meie keskendume eelkõige sellele esimesele.

Aga ära võiks kindlasti mainida selle, et ka blackjackis on võimalus kasutada põhimõtteliselt samasuguseid panustamise strateegiaid nagu näiteks ruletis. Ehk siis lisaks blackjacki-spetsiifilistele mängimise strateegiatele on võimalik kasutada ka panustamise strateegiaid oma iga käe panuse suuruse valimiseks.

Tutvu blackjacki põhistrateegia ja muude strateegiatega meie blackjacki strateegia lehel.

Blackjacki kõrvalpanused

Blackjackis on võimalik teha ka väga mitmeid erinevaid kõrvalpanuseid.

Täpsemad kõrvalpanused olenevad konkreetsest blackjacki mängust ja lauast. Väga mitmed kõrvalpanused võivad tagasi maksta kümnete või isegi sadade kordselt.

Populaarsematest blackjacki kõrvalpanustest võiks ära mainida näiteks Perfektsed paarid, 21+3, Alla/üle 13 ja Hot 3.

Põhjalikuma blackjacki kõrvalpanuste ülevaate leiad siit.

Kaartide lugemine blackjackis

Kuidas blackjackis kaarte lugeda? Tõenäoliselt on eelkõige tänu erinevatele filmidele kaardilugemisest kuulnud pea kõik inimesed.

Aga mida blackjackis kaartide lugemine endast üldse kujutab? Ja miks seda tehakse? Ja kuidas kaartide lugemine päriselt käib?

Sellest räägime me lähemalt blackjacki strateegia lehel. Leia kaartide lugemise rubriik siit.

3 olulist soovitust online blackjacki mängimiseks

Otsustades internetis päris raha eest blackjacki mängida soovitame eelnevalt erinevad olulised nüansid enda jaoks läbi mõelda.

Käesolevas juhendis oleme üritanud kõige olulisemale ka enam tähelepanu pöörata.

Aga vaatame kiiresti üle veel kolm kõige olulisemat aspekti, millele enne mängimise alustamist tuleks mõelda.

Õpi selgeks blackjacki reeglid

Blackjack reeglid on üsna lihtsad, aga sellest hoolimata tuleks need endale kindlasti enne mängimist korralikult selgeks teha.

Käesolev juhend on selles osas loodetavasti suureks abiks.

Tutvu blackjacki strateegiatega

Selleks, et blackjackis pigem võitev mängija olla, tuleb vähemalt algselt kindlasti kinni pidada blackjacki põhistrateegiast.

Pärast selle omandamist võib aeglaselt hakata tutvuma ka teiste blackjacki strateegiatega.

Pane paika oma mängimise eelarve

Blackjackiga võitmiseks on väga oluline panna esmalt paika eelarve, mille eest sa blackjacki endal mängida lubad.

Mängida tuleb alati vastutustundlikult.

Ja valmis tuleb alati olla nii võitudeks kui ka kaotusteks.

Blackjacki versioonid

Blackjackist on loodud hulgaliselt erinevaid versioone ning mitmeid neist võib leida ka Eesti online kasiinodest.

Blackjacki versioonid erinevad üksteisest mitmete aspektide poolest. Välja võiks tuua näiteks kaardipakkide arvu, splittimise ja duubeldamise reeglid, blackjacki väljamakse suuruse, alistumise (surrender) reeglid ja palju muud.

Kui sa arvasid, et blackjacki reeglid on kõik väga sarnased, siis mõtle uuesti ja vaata üle meie blackjacki versioonide lehekülg.

Kõige populaarsematest blackjacki versioonidest võiks ära mainida järgmised: Ameerika blackjack, Euroopa blackjack, Spanish 21 ja Blackjack Switch. Loomulikult on tegelikult erinevaid versioone väga palju enamgi.

Loe erinevate blackjacki versioonide ja nende iseärasuste kohta siit.

Kuidas oma mängu parandada?

Blackjackis on olulisel kohal nii õnn kui ka oskused.

Lisaks blackjacki põhistrateegia järgimisele on veel mitmeid võimalusi enda võiduvõimaluste suurendamiseks.

Nende hulka kuulub nii õigete blackjacki mängude ja laudade valik kui ka näiteks professionaalsete mängijate mängu jälgimine.

1. Loe meie mängude ja kasiinode arvustusi

Üks kõige olulisem otsus on valida endale blackjacki mängimiseks parim võimalik online kasiino.

Nii mõnigi neist pakub boonuseid just blackjacki mängijatele või korraldab erinevaid live kasiino kampaaniaid.

Mõni kasiino pakub liitumisel live kasiino raha, teine aga korraldab blackjacki raha tagasi kampaaniaid või erinevaid turniire. Need kõik annavad sulle võimaluse oma võiduvõimalusi suurendada.

Samuti soovitame alati valida blackjacki mängimiseks oma eelarvele vastav laud.

2. Harjuta tasuta

Kuigi tasuta mängimine ei paku just sama palju adrenaliini kui mängimine kasvõi väga väikse raha peale, siis tasuta blackjacki mängimise võimalus on väga hea viis mängu selgeks õppimiseks.

Tavakasiinos seda teha ei ole võimalik.

Küll aga on tasuta blackjack olemas pea igas online kasiinos.

Kahjuks ei ole tasuta blackjacki mängimine võimalik igat tüüpi laudades. Tasuta blackjack on reeglina leitav kas kasiino slottide või „mängud lauas” kategoorias ning blackjacki saab tasuta proovida vaid RNG laudadel.

Live kasiinos ehk live krupjee vastu blackjacki tasuta mängida ei ole võimalik. Samas, kui kasiino pakub sulle liitumisel live kasiino boonusraha, siis on ka see põhimõtteliselt võimalik.

3. Vaata professionaalsete mängijate live ülekandeid

Vaata kuidas professionaalid blackjacki mängivad ja õpi sel viisil ka ise paremini mängima.

Seda saad teha vaadates nende mängimise voogedastusi Twitch platvormil, või kasvõi Youtubi’s.

4. Mängi blackjacki mobiilis

Blackjacki saab hõlpsalt mängida ka kasutades selleks oma nutitelefoni. Mobiilis mängimine annab sulle võimaluse blackjacki harjutada olenemata oma asukohast ja ajahetkest.

Eesti kasiinodes ei ole mobiilis mängimiseks vaja alla laadida ka ühtegi lisarakendust.

Tuntuimad blackjacki laudade pakkujad

Millised on kõige tuntumad live kasiino mängude pakkujad, kelle mängude valikus on ka palju blackjacki laudu?

  • Kõige suurem blackjacki laudade valik on kindlasti mängutootjal Evolution. Nende mänguvalik on väga mitmekesine ja pakutakse nii klassikalisi blackjacki mänge kui ka uudseid ja lõbusaimaid live kasiino blackjacki mänge nagu näiteks Blackjack Party.
  • Head live blackjacki laudade valikut pakub ka Eesti ettevõte Playtech, aga nende laudu Eesti online kasiinodes kahjuks väga näha ei ole.
  • Lisaks hakkas alles hiljuti live blackjacki laudu pakkuma ka varem eelkõige vaid slotimänge loonud Pragmatic Play.

Milliste mängutootjate LIVE BLACKJACKI lauad on Eesti kasiinodes?

EvolutionPragmatic PlayEzugiPlaytechLucky Streak
Paf ->
No Account Bet ->
Betsafe ->
Kingswin ->
Olybet ->
Unibet ->
Maria Casino ->
Optibet ->
Nutz ->
Chanz ->
Slots.io ->
Ninja Casino ->
Boost Casino ->
Kiirkasiino
Stsbet
Tonybet ->

Blackjack on õnnemäng, mis nõuab ka oskusi

Blackjack on üks neist vähestest kasiinomängudest, milles sinu tulemused sõltuvad ka sinu teadmistest ja oskustest – millal kaart juurde võtta, millal splittida, millal duubeldada.

Blackjack on samuti mäng, millega kasiino reeglina kõige vähem teenib. Seda siis tänu tema madalale maja eelisele. Sinu jaoks on see aga ainult positiivne, kuna madal maja eelis tähendab suuremat võiduvõimalust sulle.

Seda siis taaskord eeldusel, et sa ise õigeid otsuseid teed.

Korduma Kippuvad Küsimused

Blackjackis võitmiseks on väga oluline blackjacki reeglite tundmine ja veelgi olulisem blackjacki põhitõdede järgimine. Lühidalt öeldes tuleb sul aga blackjackis oma kaartidega kokku saada 21 punkti või sellele võimalikult lähedane tulemus. Ja seejuures peaks see olema kõrgem kui diileri käsi.
Klassikalises blackjackis on vaja eelis vaid umbkaudu 0.5%. Samas teevad paljud mängijad mängimisel vigu, viies maja eelise umbkaudu 2% peale.
Blackjacki on võimalik mängida tasuta kõikides kasiinodes. Tuleks küll meelde jätta, et tasuta blackjacki saab vaid mängida mänguautomaatidel ja live kasiinos see võimalik ei ole.
Hetkel pakub parimat RNG blackjacki ehk blackjacki mänguautomaadi boonust Paf kasiino ning live kasiino boonus on parim Betsafe kasiinol ja samuti annab suure summa live kasiino raha SuperCasino.
Live blackjacki on võimalik mängida kõigis online kasiinodes, kus on olemas live kasiino mängud. Ja hetkel on vähemalt mõni live kasiino laud kõikides meie lehel välja toodud Eesti online kasiinodes.
Kaardilugemine ON legaalne. Küll aga on kasiinod omalt poolt otsustanud, et nemad seda ei aktsepteeri. Online kasiinos blackjacki mängides on kaartide lugemine aga võimatu.