Evolution
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : n/a
Min panus : n/a
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : n/a
Hinnang: 5.0 / 5

Evolution - mine evolutsiooniga kaasa

Ägedad visuaalid ja hea boonusmäng teevad sellest NetEnti evolutsioonitemaatilisest slotist ühe meeldiva mängu, mida tasub proovida. Saad seda teha näiteks Unibetis, Pafis või Maria kasiinos. Kõigis neis kasiinodes on slotti võimalik niisama ajaviiteks mängida, kui ka soovi korral raha peale panustada. Kui soovid oma õnne proovile panna, siis rahalised panused algavad nii vähesest kui seda on 0.25 € kuni maksimaalse 125.00 €-ni välja.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Evolution on viie rulliku, kolme mängurea ja 25-võiduliiniga videoslot Net Entertainmenti sulest. Tegu on omapärase mänguga, mille rullikud keerlevad ekraanil suunaga ülespoole.

Lisaks iseloomustavad antud slotti asendussümbolid, tasuta keerutused ja suuri võite tõotav evolutsiooni-funktsioon. Evolutionit mängitakse paika pandud 25-l panusereal ja ühest kuni kümnel panusetasemel ning erinevatel mündiväärtustel.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguread: 3
Panuseread: 25
Spinni panus: €0.25 - €125.00
Panusevahemik: €0.25 - €125.00
Jackpot: 500x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mängija tasuvus: 96,3%
Välja antud: 2014

Mängu sümboliteks on imelised tegelased. Isegi kaardisümbolite asemel on nendes slottides võbelevad meremolluskid. Järgnevalt saad lugeda sümbolite nimistut - nende nimetamisel on kasutatud heal hulgal kreatiivsust. Iga järgnev sümbol on samm edasi sinu evolutsioonis.

10 – Primo blobulus
J – Blobulus astrum
Q – Jellocus finnum
K – Jellocus squidae
A – Crustacio springum


Olevus 1 – Albus slugus
Olevus 2 – Bestia dentum
Olevus 3 – Basilisk hairicus
Olevus 4 – Basilisk pluma
Olevus 5 – Draconius rex

Mängus on lisaks tasuta keerutuste sümbol ja eraldi wild-sümbol.

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Kui sinu põhimängu mistahes kohale rullikutel ilmuvad kolm või enam tasuta keerutuse sümbolit, siis saad hakata priilt spinnima.

3 tasuta keerutuse sümbolit = 10 priid spinni
4 tasuta keerutuse sümbolit = 15 priid spinni
5 tasuta keerutuse sümbolit = 20 priid spinni

Siin voorus algab ka sinu tõeline evolutsiooni-boonusmäng.

Evolutsiooni-funktsioon

Nagu öeldud käivitab selle funktsiooni tasuta keerutuste voor, küll aga pärast tasuta keerutuste väljamaksete tegemist.

Iga kord, kui tabad võidukombinatsiooni, arenevad selles olnud sümbolid oma evolutsioonis. Näiteks Primo blobus (10) muutub Blobulus strumiks (J) ja Basilik plumast saab Draconius rex. Isegi, kui sa võidad kõigest 10 tasuta keerutust, siis on sellegipoolest need kombinatsiooni sümbolid väärt head raha.

Pane tähele, et antud funktsioon rakendub ainult seni, kuni saavutad grupi kõrgeima väärtusega sümboli. Sümboli gruppe on kaks ning mõlemas neis on viis sümbolid. Vaata kasiinodes mängu võidutabelist lähemalt keerulisemate organismide kohta.

Kokkuvõte

Tegemist on ägeda, äärmiselt põnevalt ülesehitatud ja innovaatilise mänguga, mida julgeme kindlasti soovitada kõikidele mängijatele.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...