Loe siit Gods of Giza videosloti tutvustust

Godz of Giza - leia Egiptuse hauakambrite aarded

Genesis Gaming on pealtnäha tagasihoidlik mängutootja, kelle loomingu hulka kuulub juba korralik arv videoslotte, nagu näiteks Deep Sea River, Today's Weather või Savanna King. Genesis Gaming'u järjekordne videoslot kannab nime Gods of Giza ning nagu nimestki võib järeldada baseerub Egiptuse jumalustel ning saladustel, mida need kuningate hauakambrid endas peidavad. 

Gods of Giza on saadaval niisama ajaviiteks mängimiseks kui ka reaalse raha peale panustamiseks näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Gods of Giza on nelja mängurea ja rullikuga (4x4) videomänguautomaat, mille 20 erinevat võidukombinatsiooni panevad tööle Pöörlevate Rullikute süsteemi tekitades sedasi aina enam võiduvõimalusi. 

Mängu Gods of Giza kõrgema väärtusega sümbol
Mängus on kokku neli kõrgema väärtusega sümbolit. Nendeks on vaarao, vaarao naine ja kaks jumalat. Teised sümbolid on niisamuti temaatilised kujutades endast animeeritud hieroglüüfidega mängukaarte. 

Videosloti peamiseks boonuslahenduseks on tasuta spinnide voor, mille avavd kolm eluvõtme hajussümbolit.

 

Mäng: Gods of Giza
Tootja: Genesis Gaming
Mängutüüp: Arkaadia-videoslot
Rullikud: 4
Mänguread: 4
Võidukombinatsioonid: 20
Boonusmäng: Ei
Progresiivne: Ei
Tasuta spinnid: Jah
Kordaja: Jah
Jackpot: 250x
Panusevahemik: 0.20 – 200.00€
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96.13%

Boonuslahendused

Tasuta spinnid

Gods of Giza tasuta spinnide sümbol
Kolme hajussümboli tabamisel raputuvad lahti hauakambri uksed, et kinkida Sulle kaheksa tasuta keerutust, mille igal keerutusel pöörlevad rullikud neli korda ehk, et boonusraundis suurenevad võiduvõimalused 32-kordseks. 

Kui saad keerutuse alguses rullikutele asendussümboleid või neli ühesugust sümbolit, siis võidavad need pöörlemise ajal uuesti.  Samuti on võimalik ühe korra vooru ajal tasuta keerutusi juurde võita.

 

Kokkuvõte

Gods of Giza näol on kindlasti tegemist ühe omanäolisema videoslotiga, mida tasub proovida. 

Kuna tegemist on vaid 4x4 mänguväljaga ning selle jackpot on võrdlemisi väike, 250 eurot, siis nuriseda võiks vaid õige pisut nende tegurite üle. Teisalt teeb eelneva tasa mängu üsna kõrge väljamaksu protsent, milleks on suisa 96%. 

PROOVI GODS OF GIZA VIDEOSLOTTI SIIT

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...