Hall of Gods - Põhjamaade mütoloogiamäng

Hall of Gods on progressiivse jackpotiga Rootsi mängutootja Net Entertainment'i slotiautomaat, mis põhineb Põhjamaade mütoloogial Valhalla jumalatest. Mängus kerkivad teineteise järel esile nii Thor, Odin, Freya, kui ka salakaval Loki.

Mängu ümber käib suur kõmu, kuna alles hiljaaegu võideti Hall of Gods mänguautomaadil järjekordne elumuutev jackpot. Seekord sai 60. aastane Norrköpingu linnast pärit rootslane auhinnaks 6,7 miljonit eurot.

Põhjamaade mütoloogiamäng on ajaveetmiseks kui ka raha peale panustamiseks saadaval nii Maria, Unibeti kui ka Pafi veebikasiinodes.Mängust lähemalt

Tegemist on viie rulliku ja 20-võiduliiniga videoslotiga NetEnti sulest. Mäng, mis põhineb Skandinaavia mütoloogial, viib sind kokku suursuguste kangelastega, nagu Thor ja Odin ning hiiglaslik meremadu Midgardi.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguliinid: 20 (fikseeritud)
Panus keerutuse kohta: €0.20 - €50.00
Panusemäär: €0.20 - €50.00
Jackpot: 4000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah

Mängu madalamate väärtustega sümboliteks on puuviljad, kirves, kaelakee, Thor'i vasar ning ornamentidega sõrmus. Kõrgemateks sümboliteks on jumalused ise - Idun, Loki, Freya, Thor ja Odin. Asendussümboliks on hiiglasemõõtu meremadu, hajussümboliks kaks linnusiluetti, mis asetsevad Kuu taustal. Boonussümboliks on haamer ja kilp.

Boonuslahendused

Laienev asendussümbol

Kui tabad teisel, kolmandal ja neljandal rullikul meremao asendussümbolit, laieneb sümbol ka äärmistele rullidele paljastades hiiglasliku mao kogu uhkuses ning suurendades sinu võimalusi luua järgmisi võidukombinatsioone.

Tasuta keerutused

Tabades ükskõik kuskohas rullikutel kolme, nelja või viite hajussümbolit, ootavad sind vastavalt kas 10, 15 või 20 tasuta keerutust. Selles voorus on kõik võidud kolmekordset ning potentsiaalselt on sul võimalik veelgi lisakeerutusi saada.

Boonusmäng

Boonusmängu alustamiseks on vaja saada rullikutele kolm haamri ja kilbi kujutist. Olles seda teinud, kolib kogu tegevustik järgmisele ekraanile. Seal tuleb sul haamriga erinevaid kilpe purustada seni, kuni tabad kolm samasuurust võidusummat müntides või jackpoti sümbolid.

Kokkuvõte

Net Entertainment suudab väga harva pettumust valmistada ning Hall of Gods ei ole ses suhte erand - kõik detailid, alustades animatsioonide, graafika ja heliefektide ning lõpetades mängu üleüldise põnevusega, on paigas.

Mõistagi väärib eraldi esiletoomist mängu progresiivne jackpot. Keskmiselt võidetakse Hall of Gods mänguautomaadil jackpot iga 30 nädala tagant ning võidetakse 6,1 miljonit eurot. Kuna antud mäng on ühendatud võrgustikku, kasvab selle progressiivne jackpot pidevalt ulatues miljonitesse eruodesse. Sina saad oma õnne proovile panna nii vähesega kui seda on 20 eurosenti ning soovi korral võid panustada ka 50-eurot.

Kui sulle meeldivad progresiivse jackpotiga mängud, siis proovi ka Mega Fortune Dreamsi.