Hall of Gods
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Hall of Gods - Põhjamaade mütoloogiamäng

Hall of Gods on progressiivse jackpotiga Rootsi mängutootja Net Entertainment'i slotiautomaat, mis põhineb Põhjamaade mütoloogial Valhalla jumalatest. Mängus kerkivad teineteise järel esile nii Thor, Odin, Freya, kui ka salakaval Loki.

Mängu ümber käib suur kõmu, kuna alles hiljaaegu võideti Hall of Gods mänguautomaadil järjekordne elumuutev jackpot, ja seekord juhtus see Paf kasiinos, ning peavõit läheks koguni eestlasele. Peavõit võideti 2020. aasta alguses, ning peavõidu suuruseks oli umbkaudu 3,6 miljonit eurot. Hall of Gods peavõite on võidetud seni 19 korda, keskmise peavõidu suurus on olnud €5,527,599. Suurim võit seni on €7,820,888.

Põhjamaade mütoloogiamäng on ajaveetmiseks kui ka raha peale panustamiseks saadaval nii Maria, Unibeti kui ka Pafi veebikasiinodes.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Hall of Gods mängust lähemalt

Tegemist on viie rulliku ja 20-võiduliiniga videoslotiga NetEnti sulest. Mäng, mis põhineb Skandinaavia mütoloogial, viib sind kokku suursuguste kangelastega, nagu Thor ja Odin ning hiiglaslik meremadu Midgardi.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Mänguliinid: 20 (fikseeritud)
Panus keerutuse kohta: €0.20 - €50.00
Panusemäär: €0.20 - €50.00
Fikseeritud jackpot: 4000x
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah

Mängu madalamate väärtustega sümboliteks on puuviljad, kirves, kaelakee, Thor'i vasar ning ornamentidega sõrmus. Kõrgemateks sümboliteks on jumalused ise - Idun, Loki, Freya, Thor ja Odin. Asendussümboliks on hiiglasemõõtu meremadu, hajussümboliks kaks linnusiluetti, mis asetsevad Kuu taustal. Boonussümboliks on haamer ja kilp.

Boonuslahendused

Laienev asendussümbol

Kui tabad teisel, kolmandal ja neljandal rullikul meremao asendussümbolit, laieneb sümbol ka äärmistele rullidele paljastades hiiglasliku mao kogu uhkuses ning suurendades sinu võimalusi luua järgmisi võidukombinatsioone.

Tasuta keerutused

Tabades ükskõik kuskohas rullikutel kolme, nelja või viite hajussümbolit, ootavad sind vastavalt kas 10, 15 või 20 tasuta keerutust. Selles voorus on kõik võidud kolmekordset ning potentsiaalselt on sul võimalik veelgi lisakeerutusi saada.

Boonusmäng

Boonusmängu alustamiseks on vaja saada rullikutele kolm haamri ja kilbi kujutist. Olles seda teinud, kolib kogu tegevustik järgmisele ekraanile. Seal tuleb sul haamriga erinevaid kilpe purustada seni, kuni tabad kolm samasuurust võidusummat müntides või jackpoti sümbolid.

Kokkuvõte

Net Entertainment suudab väga harva pettumust valmistada ning Hall of Gods ei ole ses suhte erand - kõik detailid, alustades animatsioonide, graafika ja heliefektide ning lõpetades mängu üleüldise põnevusega, on paigas.

Mõistagi väärib eraldi esiletoomist mängu progresiivne jackpot. Keskmiselt võidetakse Hall of Gods mänguautomaadil jackpot iga 24 nädala tagant ning võidetakse 5.5 miljonit eurot. Kuna antud mäng on ühendatud võrgustikku, kasvab selle progressiivne jackpot pidevalt ulatudes miljonitesse eurodesse. Sina saad oma õnne proovile panna vaid 20 sendiga ning soovi korral võid panustada ka 50-eurot.

Kui sulle meeldivad progresiivse jackpotiga mängud, siis proovi ka Mega Fortune Dreamsi.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...