Jack and the Beanstalk
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Alusta mängimist

Jack and the Beanstalk - mäng, mis viib kullavaramuteni!

Hiljutine Net Entertainmenti 3D videoslot kannab endas menuka lasteraamatu ideed, kus vaene külapoiss Jack laseb tuulde oma perekonna varanduse ning ostab selle eest käputäie võluube, millest kasvab öö jooksul meeletult suur oavars taevase hiiglase kullavaramuteni. Imelood juhtuvad küll enamasti vaid muinasjuttudes ja vaevalt keegi lootuses rikkaks saada tagaaias rahapuud või maagilisi ube istutab, ent seda mänguautomaati tasub just suure võidu ootuses mängida.

Siin saad mängida Jack and the Beanstalk'i

Antud videoslotti saad mängida kas ajaviiteks või soovi korral päris raha peale näiteks Maria kasiinos, Triobetis ja Pafis.


€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängu teema ja võidud

See viie rulliku ja 20-panusereaga 3D videoslot on NetEnti looming, mida iseloomustab võimas 15 000-euro suurune jackpot.

Kõik selle kõrgema väärtusega sümbolid näevad välja sellised nagu need oleks vormitud sellestsamast oavarrest. Iga kaart number kümnest kuni ässani annab väikseid võite, kui kolm või enam ühesugust kaarti kombinatsiooni moodustavad. Tulusamad sümbolid kujutavad loopõhiseid pilte, nagu näiteks Jacki tegelane, kahepealine hiiglane, kirves, veekann, kits jne.

Boonuslahendused

Asendussümbol

Mitte miski ei ole muidugi nii, nagu Jacki unepealt leitud õnne lugu ette näeb. Nii on ka selle mängu asendus-sümboliga. Jack and the Beanstal videoslotti iseloomustab jalutav asendussümbol, mis ühendab kaardi uute keerutustega. Kui tabad üht ratastel, saad uuesti keerutada, ent kui asendussümbol hüppab ühe ratta võrra vasakule, saad taaskordse keerutuse.

Jack and the Beanstalk mängus on võimalik väikeste summade eest palju mängida, kuna asendussümbolid ilmuvad ekraanile tihti. Mõnikord võib ehk keeruline olla keerutusi alustada, kuid wildid teevad selle ettevõtmise tasuvaks.

Tasuta keerutused

Mängu sümbolid aardekirst ja võti muudavad mängu eriti põnevaks. Aardekirst töötab liikuva asendussümbolina, andes ilmudes tasuta keerutusi. Võti seevastu avab mängus uusi võimalusi igal ilmumisel. Mida rohkem sa kogud, seda rohkem uksi avad.

Kogudes kolm võtit, muutub jalutav asendussümbol nagu võluväel kuhjuvaks asenduseks, kaheks rahakotiks. Kuus võtit muudavad kõik jalutavad sümbolid kuhjatud sümboliteks ehk kolmepealiseks kanakarjaks, üheksa võtit muudavad kogu jalutava asendussümbolite ratta üheks kuhjatud kuldseks harfiks.

Hajussümboliks on aardelaegas. Kui saad kolm või enam aardekirstu oma ekraanile, on 10 tasuta keerutust sinu. Kui saad tasuta keerutuse ajal veel kolm kirstu, auhinnatakse sind lisaks viie tasuta keerutusega.

Kokkuvõte

Meile see muinasjutuline rikkusemäng meeldib. Net Entertainmenti Jack and Beanstalki mängus on esmakordselt nii suurelt ja heade effektidega liikuvad asendusümbolid kasutatud. Mängu teeb põnevamaks tõik, et seda saab tänu tihti ekraanile ilmuvate asendussümbolite väikeste sissemaksete eest mängida.


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...