Avasta enda jaoks rulett

Rulett on absoluutne kasiinoklassika. Mäng seisneb selles, et sinul tuleb ära arvata number, millel kuul peatuma jääb. Seega ei tule ruletis teha muud, kui oma žetoon soovitud numbrile ja värvile asetada ning võimalusel tutvuda mõningate reeglitega, mis aitaks Sul täiendada teadmini selle põneva kasiinomängu kohta. Ruleti ajalugu

Rulett pärineb 18. sajandi Prantsumaalt, kust see laienes sajandi jooksul üle kogu Euroopa ning jõudes koguni Ameerikasse välja. Tänakseks ongi maailma populaarseimast mängust kaks versiooni.

Üks neist on ühe nulliga Euroopa rulett ning teine kahe nulliga Ameerika rulett. Pikemas perspektiivis on just viimases kasiinol suurem eelis ning mängija kaotab suurema tõenäosusega rohkem raha. Seepärast soovitame sul pigem valida Euroopa rulett. 

Kuidas ruletis panustada? 

Hoolimata sellest, et rulett on õnnemäng, on sul siiski võimalik oma võiduvõimalusi erinevate strateegiate abil suurendada.

Erinevate ruletisüsteemide hulgas on klassikaline Martingale'i süsteem vast kõige populaarsem. Teisalt on sinu kasutuses ka näiteks numbrijadal põhinevad Labouchere'i süsteem ja Fibonacci jada või võimalus panustada värvile. Selle strateegia nimi on Red Bet, sest statistiliselt võttes panustab enamik mängijaid punasele.

Nipid ruleti mängimiseks

Alljärgnevalt leiad kolm nippi, mille abil seda Prantsuse matemaatiku, füüsiku ja filosoofi Blaise Pascal'i mängu õigupoolest sedasi mängida, et suured võidud üllataks ka sind ennast.

  • Mängi välisjoonel

Üksikutele numbritele panustamine võib küll omada suurt võidukoefitsienti 35:1, kuid võiduvõimalused on vaid 37:1. Seega pole üksikutele numbritele suurte summade panustamine parim variant. Kui aga mängida välisringis - panustada punasele, mustale, paarisarvudele, paaritutele ning arvudele 1-18 ja 19-36 on võiduvõimalused peaaegu 50/50.

  • Suurenda oma üksikute numbrite võiduvõimalusi

Kui soovid siiski mängida kindlatele numbritele, ära unusta, et saad panustada ka rohkemale kui ühele numbrile korraga. Mängida saab ka kahte numbrit, mis üksteise kõrval. Võidukoefitsient pole küll nii suur, kui üksikule numbrile mängides, kuid siiski suurem kui välisjoonel mängides.

  • Pane protsent oma võitudest kõrvale

Sa võid küll võita neli keerutust järjest, kuid kui sa kõik oma võidud mängu tagasi paned ning tulevad valed numbrid, kaotad sa lõpuks rohkem. Pane igast võidust natukene kõrvale ja ära seda rohkem panusta. Nii jäävad võidud sinule.

Proovi online-ruletti

Kui oled valmis oma õnne proovile panema, siis saad online-ruletti mängida näiteks Maria Casinos, Triobetis ja Unibetis nii harjutusraha kui ka reaalsete panuste peale. Võimalik on mängida ka live-ruletti.

Nendes online-kasiinodes ootavad ruletimängijaid sissemaksu boonused, erikampaaniad ja pakkumised. 

HARJUTA VÕI MÄNGI RULETTI SIIN

Egle

EestiKasiino.com