Loe siit, kuidas mängida ruletti

Avasta enda jaoks rulett

Rulett on absoluutne kasiinoklassika. Isegi kui sa ise ei ole seda aastate jooksul mängima sattunud, oled sa kindlasti näinud mitmeid populaarseid filme, kus seda mängitakse. Olgu selleks filmiks siis Casablanca, The Sting, või Diamonds Are Forever. Kuigi ruletis on panuseid võimalik teha mitmetele erinevatele tulemustele, võiks lihtsustatult öelda, et ruletis võitmiseks tuleb sul tuleb ära arvata number, millel kuul peatuma jääb. Seega ei tule ruletis teha muud, kui oma žetoon soovitud numbrile ja värvile asetada ning võimalusel tutvuda mõningate ruleti reeglitega, mis aitaks sul täiendada teadmisi selle põneva kasiinomängu kohta. 


500€ boonus
10€ live kasiino boonus
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Ruleti ajalugu

Rulett pärineb 18. sajandi Prantsusmaalt, kust see levis sajandi jooksul üle kogu Euroopa ning jõudis koguni Ameerikasse välja. Tänaseks on sellest maailma ühest populaarseimast mängust kaks versiooni.

Üks neist on ühe nulliga Euroopa rulett ning teine kahe nulliga Ameerika rulett. Vahe kahe ruleti vahel on see, et Euroopa ruletis on üks null. Ameerika ruletis aga on lisaks nullile olemas ka kahe nulli väli. Sellest lähtuvalt on Ameerika ruleti puhul maja eelis mängija ees suurem kui Euroopa ruletis. Maja eelis Euroopa ruletis on 2.7% ja Ameerika ruletis 5.26%. Seega pikemas perspektiivis võiks Euroopa rulett mängijale olla tunduvalt atraktiivsem.

Kuidas ruletis panustada? 

Hoolimata sellest, et rulett on õnnemäng, on sul siiski võimalik oma võiduvõimalusi erinevate strateegiate abil suurendada.

Erinevate ruletisüsteemide hulgas on klassikaline Martingale'i süsteem ilmselt kõige populaarsem - pärast iga kaotust sa lihtsalt kahekordistad oma eelmise panuse. Sinu kasutuses ka näiteks numbrijadal põhinevad Labouchere'i süsteem ja Fibonacci jada või võimalus panustada värvile. Selle strateegia nimi on Red Bet, sest statistiliselt võttes panustab enamik mängijaid punasele.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Kas need süsteemid ka päriselt töötavad, see on juba iseküsimus. Martingale’i puhul võib mitmete järjest kaotuste puhul sinu järgmine panus kujuneda nii suureks, et sul ei ole selleks enam raha. Ja omad probleemid on ka teiste ruletisüsteemide puhul. Seega võib-olla on pigem mõistlik ruletti võtta lihtsalt kui lahedat õnnemängu, mis ta tegelikult ka on, ja panna oma õnn proovile. Kasutades ainult raha, mille kaotamist sa endalt tegelikult ka lubada saad. 

Soovitused ruleti mängimiseks

Alljärgnevalt leiad kolm soovitust, mille abil seda Prantsuse matemaatiku, füüsiku ja filosoofi Blaise Pascal'i mängu õigupoolest sedasi mängida, et sinu võiduvõimalused pisut suuremad oleksid.

  • Mängi välisjoonel

Üksikutele numbritele panustamine võib küll omada suurt võidukoefitsienti 35:1, kuid võiduvõimalused on vaid 37:1. Seega pole üksikutele numbritele suurte summade panustamine parim variant. Kui aga mängida välisringis - panustada punasele, mustale, paarisarvudele, paaritutele ning arvudele 1-18 ja 19-36 on võiduvõimalused peaaegu 50/50.

  • Suurenda oma üksikute numbrite võiduvõimalusi

Kui soovid siiski mängida kindlatele numbritele, ära unusta, et saad panustada ka rohkemale kui ühele numbrile korraga. Panustada saab ka kahele, kolmele, või ka neljale numbrile, mis on üksteise kõrval. Võidukoefitsient pole küll nii suur, kui üksikule numbrile mängides, kuid siiski suurem kui välisjoonel mängides.

  • Pane protsent oma võitudest kõrvale

Sa võid küll võita mitu keerutust järjest, isegi mitukümmend, kuid pannes kõik oma võidud mängu tagasi, võid sa mängu lõpuks kaotada kõik oma võidud ja pisut lisakski. Pannes aga alati võitudest midagi kõrvale, jääb mingi osa võidutes sinule.

Proovi online-ruletti

Kui oled valmis oma õnne proovile panema, siis saad ruletti mängida näiteks Maria Casinos, Betsafe kasiinos ja Unibetis nii harjutusraha kui ka reaalsete panuste peale. Võimalik on mängida ka live-ruletti päris krupjeede vastu, seda on võimalik online kasiinodes teha videosilla vahendusel.
 

HARJUTA VÕI MÄNGI RULETTI SIIN


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...