Maja eelised ruletis

Enne internetis mängima asumist, tuleb asjaosalistel aru saada, millised on ruletis maja eelised mängija ees. Kasiinod pakuvad erinevates variatsioonides rulette, ent parim võimalik valik mängija jaoks on alati Prantsuse oma, kuna sellega on mängija võiduvõimalused kõrgeimad. Keerulisim on aga aga Ameerika rulett, kuna võidušansid on enamasti just maja kasuks.

Euroopa ruleti maja eelised

Euroopa rulett on levinuim ning seda saab mängida igas Euroopas asuvas kasiinos. Maja eelis on 2.7% ning roheline slot on 0. Maja eelis on 2.7% kuna üksikul numbril on 1 võimalus 37st, et seda kaarti näidatakse lauas, ent väljamakse on ainult 35:1 koos tavalise panusega. Mistõttu on väljamakse suuruse tõttu eelis just majal.

Ameerika ruleti maja eelised

Ameerika rulett on kehvim mäng kõigist valikutest, kui mängija soovib oma panuseid maksimeerida. Seda väga lihtsalt põhjusel - maja eelis mängija ees on suisa 5.26%. Vastupidiselt Euroopa ruletile on selles mängus kaks rohelist sloti ehk topelt nulli (00), ent väljamaksed on hoolimata sellest samad. Las Vegases ning Atlantic Citys on võimalik just seesuguseid õnnerattaid kohata, vastupidiselt Euroopa kasiinodele, mille õnneratastel on vaid üks 0.

Prantsuse ruleti maja eelised

Prantsuse rulett on parim rulett, mida mängida, kui soovid maksimaalselt panustada. Maja eelis on 1. 35% teiste panuste ees. Antud mängus nii nagu ka Euroopa ruletis on vaid üks roheline slot. Kui kuul peatub 0-taskus, saab mängija pool oma panusest tagasi juhul kui on panustatud paarissummale. Näiteks, kui mängu on panustatud € 10 punasele ning kuul peatub 0-l, saab mängija €5 tagasi. See pole küll ideaalne, ent on kindlasti parem kui kaotada kogu panustatud summa. Prantsuse rulett on kõige mängijasõbralikum, kuna võidušansid mängija kasuks on suuremad kui teistes rulettides.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...