Martingale-süsteem

Paljud algajad ruletimängijad usuvad, et Martingale –süsteem on üks vägev vahend saavutamaks kasiinos edu. Miks? Teoorias on selle süsteemiga peaaegu võimatu kaotada.

Peamine idee seisneb mänguri korduval panustamisel võrdses summas, et iga eelneva panuse kaotus tasa teha seni, kuni saabub võit. Nii on mängija oma varasemad kaotused tasa teinud ning punktiseisuks on 1.

Näiteks, ütleme, et mängija panustab 10€ punasele ning kaotab, seejärel panustab ta aga 20€ samuti punasele ning kaotab taaskord. Kolmandal korral läheb mängu 40€ punasele ning mäng võidetakse. Mängu tuluks on sellisel juhul 40€ kolmandal spinnil, mis on piisav selleks, et oma 30€ kaotus kahe esimese spinni kohta katta ning eelnevast lähtuvalt jääb mängijale järele 10€.

Mängu panused kahekordistuvad pärast iga kaotust ning võitjale makstakse alati täpne summa. Milline iganes ka mängu kulg poleks, üks, mis on kindel, on see, et mängijale jääb teoreetiliselt alati 1 punkt. Kahjuks ei tee aga teoreetiline tõenäosus Martingale-süsteemiga mängides sind kindlapeale võitjaks. Tegelikkuses võib süsteem majanduslikust aspektist muutuda suisa laastavaks ning seepärast soovitame kõigil mängijatel kasutada online rulett panustamise plaani, et täpsemalt aru saada, millega on siiski tegu.

Üks peamisi põhjuseid, miks Martingale - süsteem võib ohtlik olla, on mängu tempo ja see, kuidas panuste summad valguse kiirusel suurenevad. Ütleme, et sa alustad panustamist näiteks 1€-ga ning kaotad seitse spinni, on sinu kaheksas panus juba 128€. Kui juhtub aga, et kaotad 10 spinni, on 11nes juba 1024€. Kui sul just ei juhtu olema suures summas raha, millest on vaja ilmtingimata lahti saada, ei ole taoline mängukäik kindlasti mitte meeldivate killast. Meeldib sulle üldse mõte kunagi nii suurele summale panustada kui 1024€ või mis hullemgi pärast järgmist spinni 2048€, et siis mängu kulmineerudes võita 1€?

Teiseks mõjuvaks põhjuseks, miks Martingale-süsteemi järgi mängida ei tasu, on sinu rahakassa, mis võib küll kopsakas olla, ent laua limiitide tõttu ei pruugi sa pärast teatud aega siiski saada oma soovitud plaani järgi mängida. Näiteks, kui laua limiit on 500€ ning sina alustasid mängimist 5€-ga, oled sa võimetu pärast seitset kaotatud spinni, kuna selleks hetkeks oleks sul tarvis panustada juba 640€ peale. See aga tõestab kõnealuse süsteemi jõuetust ning jätab su põdema hoolimata tõigast, et su rahakassa (bankroll) on ehk endiselt suur.

Martingale - süsteem kõlab teoorias küll suisa vastupandamatult, ent tulega ei tasu reaalsuses mängida. Pea seda meeles, kui keegi teinekord paneb ette, et panuste kahekoristamise idee võiks väärtuslik olla.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...