Mega Fortune
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Mega Fortune - võimas progressiivne jackpot-slot

Mega Fortune on viie rulliku ja 25-panusereaga videoslot. Mängu iseloomustab mõnus tausta lounge-muusika ning limusiinide, sigarite, juveelide, dollarisedelite, kellade ja šampanjapudelite sümbolid. Mängus on kolm erinevat atraktiivset jackpotti – Rapid, Major, ja Mega.

Soovi korral saad Mega Fortune slotil keerutades oma õnne proovile panna nii Marias, Unibetis kui ka Pafis, või miks mitte ka Betsafe kasiinos. Ja loomulikult on sul esmalt võimalik selle mänguga tutvuda ka tasuta. 


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Mega Fortune mänguautomaadist on võidetud maailma üks suurim ühekordne jackpot – 11.7 miljonit eurot! Hullumeelse võidu pistis enda taskusse 20-aastane Norra päritolu üliõpilane, kelle kasiinos saadud tasuta spinnid kulmineerusid meeletu jackpoti võiduga! Ja see ei olnud sellel mänguautomaadil suurim võidetud summa - suurim väljamakstud peavõit Mega Fortune mänguautomaadil oli koguni 17.8 miljonit eurot.

Maksimaalne panus ühe spinni kohta on kuni 50€ ning madalaim võimalik panus on 0.25€. Peavõitu on võimalik võita hoolimata panuse suurusest, küll aga kasvab võidutõenäosus koos sinu panuse suurusega.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Mega Fortune Boonused

Tasuta keerutused

Kui sul õnnestub tabada kolme šampanjapudelit ehk hajussümbolit, tasustatakse sind tasuta spinnidega. Nende spinnide arvu saad teada siis, kui sa vajutad ühele neist sümboleist. Kõige enam on sul võimalik saada 15-17 priid spinni.

Mega jackpot

Boonusmängus osalemiseks on sul tarvis kolme boonussümbolit esimeselt kolmelt rullikult. Kui sa oled sinna sisse saanud, hakkad automaatselt ka Mega Jackpotist unistama, kuna selle võidud on võrdelised boonusmängu nimega. Boonusmängus keerutad sa ratast, mis on jagatud kolmeks tasemeks. Esimsel neist saad sa kas tulu või liigud edasi järgmisele tasemele. Teisel ja kolmandal tasemel võid aga juba ka ühe kolmest erineva suurusega jackpotist endale napsata!


€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.
€ 1 000 boonus.

Mega Fortune on kena graafika, mõnusa muusika ning suurte võidušansidega üks Net Entertainmenti populaarsemaid mänge. Soovitame sul see järele proovida!


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...