Mega Fortune - suurima jackpotiga progressiivne mäng

Mega Fortune on viie rulliku ja 25-panusereaga videoslot. Mängu iseloomustab mõnus tausta lounge-muusika ning limusiinide, sigarite, juveelide, dollarisedelite, kellade ja šampanjapudelite sümbolid. Mängus on kolm erinevat atraktiivset jackpotti – Rapid, Major ja Mega.

Soovi korral saad oma õnne panna nii tasuta mängus kui ka reaalse raha peale panustades proovile nii Marias, Unibetis kui ka Pafis.Mega Fortune mänguautomaadist on võidetud maailma suurim ühekordne jackpot – 11. 7 miljonit eurot! Hullumeelse võidu pistis enda taskusse 20-aastane Norra päritolu üliõpilane, kelle Betssonis saadud tasuta spinnid kulmineerusid meeletu jackpot võiduga!

Maksimaalne panus ühe spinni kohta on kuni 50€ ning madalaim võimalik panus on 0.25€. Jackpoti on võimalik võita hoolimata panuse suurusest, küll aga tõusevad lootused võidule sõltuvalt sinu panuse suurusest.

Vaata siit, kuidas mäng käib

Boonuslahendused

Tasuta keerutused

Kui sul õnnestub tabada kolme šampanjapudelit ehk hajussümbolit, tasustatakse sind tasuta spinnidega. Nende spinnide arvu saad teada siis, kui sa vajutad ühele neist sümboleist. Kõige enam on sul võimalik saada 5 priid spinni.

Mega jackpot

Boonusmängus osalemiseks on sul tarvis kolme boonussümbolit esimesest kolmest ruudust neist paljudest võiduridadest. Kui sa oled sinna sisse saanud, hakkad automaatselt ka Mega Jackpotist unistama, kuna selle võidud on võrdelised boonusmängu nimega. Boonusmängus keerutad sa ratast, mis on jagatud kolmeks tasemeks. Esimsel neist saad sa kas tulu või liigud edasi järgmisele tasemele. Teisel ja kolmandal tasemel võid aga juba jackpoti endale napsata!

Kokkuvõte

Kena graafikaga, mõnusa muusikga ning suurte võidušansidega Mega Fortune on Net Entertainmenti üks populaarsemaid mänge. Soovitame sul see järele proovida!

Egle

EestiKasiino.com