Mega Fortune Dreams
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.20
Võiduliine : 20
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5

Mega Fortune Dreams videoslot

Unistad muretust muinasjutuelust? Siis proovi võrratut jackpoti mängu Mega Fortune Dreams ja saa järgmiseks miljonäriks! See on järg mängurite seas ülipopulaarsele ja kokku ligemale 200 miljonit eurot välja maksnud slotile Mega Fortune.

Seejuures kõige maailma kõige vingema veebis võidetud jackpoti sai endale sellesama mänguga Soome päritolu keskealine mees 2013. aasta jaanuaris – pannes taskusse 17,8 miljonit eurot ja saades ühtlasi oma tulemuse kirja ka Guinessi maailmarekordite raamatusse. Kaks aastat varem sai suuruselt teise võidu Norra tudeng, kelle õpingutele lisas hoogu 11,7 miljonit eurot.

Nüüdseks on ka Mega Fortune sloti väike vend Mega Fortune Dreams peavõitudena välja maksnud ligemale 100 miljonit eurot. Kokku on jackpotte selle kasiino mänguga võidetud juba 25 korda, keskmiseks jackpoti suuruseks on €3,816,752, ja keskmiselt on selle mänguautomaadiga võidetud peavõite umbkaudu iga 10 nädala tagant. 

Mega Fortune Dreams tutvustus

Mega Fortune Dreams slot, millel on 5 rullikut ja 20 võiduliini, pakub põnevaid funktsioone nagu näiteks tasuta keerutused, taaskeerutused, asenduvad wild-sümbolid, kordajad ja kolmekordne multiboonus.

Mängu temaatika on mõistagi – rikkus ja luksus – mis peegelduvad ka uhkete autode, kellade, šampanja ja sõrmuste sümbolites.

Vaata allolevast videost, kuidas mäng käib.

Sümbolid ja võidud

Mega Fortune Dreams slotil on scatter-sümbolid, wild-sümbolid, tasuta spinnid ja boonusmäng, millega võid võita ühe kolmest erineva suurusega progressiivsest jackpotist.

Wild-sümboliteks on palmipuud, mis asendavad kõiki teisi sümboleid peale scatter-sümbolite ja boonusmängu sümbolite, aitamaks suurendada sinu võiduvõimalusi. Wild-sümbolid võivad ilmuda ükskõik millisel rullil nii põhimängus kui ka tasuta keerutuste ringis või taaskeerutuste ajal. Võidud, mis formuleeruvad koos ühe või enama wild-sümboliga, korrutatakse 10ga.

Kui põhimängus ilmub 3 või enam wild-sümbolit, siis saad ühe taaskeerutuse. Selle keerutuse ajal seisavad wild-sümbolid oma positsioonil. Taaskeerutused võivad käivituda nii tasuta keerutuse ringis kui ka boonusmängus. Küll aga pole võimalik mõlemat ühe taaskeerutusega saada.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutusi saad, kui ekraanile ilmuvad kolm scatter-sümbolit, ja nende asukoht rullikutel ei ole oluline. 

3 scatter-sümboliga saad 10 tasuta keerutust
4 scatter-sümboliga saad 15 tasuta keerutust
5 scatter-sümboliga saad 20 tasuta keerutust

Tasuta keerutuste ringi võidud korrutatakse kõige pealt kordajaga 3. Võid saada veelgi enam tasuta keerutusi ja kõrgema kordaja, kui tabad 2 või enam scatter-sümbolit tasuta keerutuste boonusringis. Samuti on sul tasuta keerutuste ajal võimalik avada ka Mega Fortune boonusring.

Iga scatter-sümbol, mis tasuta keerutuste ringis ilmub, suurendab võidukordat ühe või kahe võrra, või annab sulle kuni 3 tasuta keerutust. Võidukordaja võib tõusta maksimaalselt kuni 10ni. 

Boonusring

Mega Fortune Dreams boonusring on mängu peamine tõmbenumber, kus on võimalik vallandada elumuutev progresiivne jackpot. Et boonusringi jõuda, pead tabama 3 või enam boonussümbolit üksteisele järgnevatel rullikutel (näiteks ridadel 1 kuni 3). Boonusratta käivitamiseks tuleb sul vajutada spin-nuppu.

Kui boonusratas peatub noolel, liigud edasi järgmise ratta juurde. Samuti liigud edasi järgmisse ringi võites jackpoti. Esimene ratas annab väiksemaid võite, kuid mida edasi sa liigud, seda suuremaks võidud lähevad. Teise ratta juures võid võita rahalise auhinna, tabada kiire progressiivse jackpoti või liikuda edasi kolmanda ja viimase ratta juurde. Kolmandal õnnerattal võid näha Major-nimelist sümbolit, mida tabades kingib mäng sulle suure progresiivse jackpoti.

Suurim peavõit on aga Mega Jackpot, see on see, millest unistused tehtud on.

Kokkuvõte

Mega Fortune Dreams on teine Mega Fortune mäng, mille Net Entertainment välja on lasknud koos megasuurte jackpoti võimalustega. Mängu graafika ja animatsioonid on vingemad kui selle eelkäijal, mistõttu tasub uskuda, et mänguhuvilistes kütab see slot veelgi enam kirgi. Rääkimata jackpoti numbritest, mis on kirjeldamatult suured. Need on summad, mis võivad tõepoolest muuta su elu totaalselt.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...