Mega Fortune Dreams teeb sinust miljonäri

Unistad muretust muinasjutuelust? Siis proovi uut võrratut jackpoti mängu Mega Fortune Dreams ja saa järgmiseks miljonäriks! See on järg mängurite seas ülipopulaarsele ja kokku peadpööritavad 46, 6 miljonit eurot välja maksnud slotile Mega Fortune.

Seejuures kõige maailma kõige vingema veebis võidetud jackpoti sai endale sellesama mänguga Soome päritolu keskealine mees 2013. aasta jaanuaris – pistes taskusse 17, 8 miljonit eurot ja saades ühtlasi oma tulemuse kirja ka Guinessi maailmarekordite raamatusse. Kaks aastat varem sai suuruselt teise võidu Norra tudeng, kelle õpingutele lisas hoogu 11, 7 miljonit eurot.

Mänguinfo

See uus Mega Fortune Dreams slot, millel on 5 rulli ja 20 mängurida, pakub põnevaid funktsioone nagu näiteks tasuta keerutused, taaskeerutused, asenduvad wild-sümbolid, kordajad ja kolmekordne multiboonus.

Mängu temaatika on mõistagi – rikkus ja luksus – mis peegelduvad ka uhkete autode, kellade, šampanja ja sõrmuste sümbolites.

Vaata allolevast videost, kuidas mäng käib.

Sümbolid ja võidud

Mega Fortune Dreams slotil on scatter-sümbolid, wild-sümbolid, tasuta spinnid ja boonusmäng, millega võid võita progressiivse jackpoti.

Wild-sümboliteks on palmipuud, mis asendavad kõiki teisi sümboleid peale scatter-sümbolite ja boonusmängu sümbolite, aitamaks suurendada veelgi sinu võiduvõimalusi. Wild-sümbolid võivad ilmuda ükskõik millisel rullil nii põhimängus kui ka tasuta keerutuste ringis või taaskeerutuste ajal. Võidud, mis formuleeruvad koos ühe või enama wild-sümboliga, korrutatakse 10ga.

Kui põhimängus ilmub 3 või enam wild-sümbolit, siis saad ühe taaskeerutuse. Selle keerutuse ajal seisab wild-sümbol oma positsioonil. Taaskeerutused võivad käivitada nii tasuta keerutuse ringi kui ka boonusmängu. Küll aga pole võimalik mõlemat ühe taaskeerutusega saada.

Tasuta keerutused

Tasuta keerutusi saad, kui ekraanile ilmuvad kolm või enam šampanjaikooni scatter-sümbolina ükskõik kuskohas rullidel. Sul tuleb klikkida ühele neist kolmest ikoonist, et aktiveerida tasuta keerutused ja kordaja – nimelt võid saada kokku 10 tasuta spinni kuni 5-kordse kordajaga.

3 scatter-sümboliga saad 10 tasuta keerutust
4 scatter-sümboliga saad 15 tasuta keerutust
5 scatter-sümboliga saad 20 tasuta keerutust

Tasuta keerutuste ringi võidud korrutatakse kõige pealt kordajaga 3. Võid saada veelgi enam tasuta keerutusi ja kõrgema kordaja, kui tabad 2 või enam scatter-sümbolit tasuta keerutuste boonusringis. Lõpuks võid veel avada ka Mega Fortune boonusringi tasuta keerutuste voorus.

Iga scatter-sümbol, mis tasuta keerutuste ringis ilmudes suurendab võidukombinatsiooni kuni kahekordselt või annab sulle 3 tasuta keerutust. Uuesti saad tasuta keerutusi, kui kordaja tõuseb maksimaalse 10ni. Tasuta keerutuste lisaspinnid aktiveeruvad, kui ekraanile ilmub kolm või enam wild-sümbolit.

Boonusring

Mega Fortune boonusring on mängu peamine tõmbenumber, kus on võimalik vallandada elumuutev progresiivne jackpot. Et boonusringi jõuda, pead tabama 3 või enam boonussümbolit järjestikkustel ridadel (näiteks ridadel 1 kuni 3). Boonusratta käivitamiseks tuleb sul vajutada spin-nuppu.

Kui boonusratas peatub noolel, liigud edasi järgmise ratta juurde. Samuti liigud edasi järgmisse ringi võites jackpoti. Esimene ratas võib anda korralikke võite, kuid mida edasi sa liigud, seda suuremaks võidud lähevad. Teise ratta juures võid võita rahalise auhinna, tabada kiire progressiivse jackpoti või liikuda edasi kolmanda ja viimase ratta juurde. Kolmandal õnnerattal võid näha Major-nimelist sümbolit, mida tabades kingib mäng sulle suure progresiivse jackpoti.

Juba esimesel pilgul teemantitega kaetud mänguosale, saad aru, et see on mida sihtida – maandudes sinna kingib mäng sulle suurima auhinna, Mega Jackpoti. See ongi see, millest on unistused tehtud.

Kokkuvõte

Mega Fortune Dreams on teine Mega Fortune mäng, mille Net Entertainment välja on lasknud koos megasuurte jackpoti võimalustega. Mängu graafika ja animatsioonid vingemad kui selle eelkäijal, mistõttu tasub uskuda, et mänguhuvilistes kütab see slot veelgi enam kirgi. Rääkimata jakcpoti võiduvõimalustest, mis on kirjeldamatult suured. Need on summad, mis võivad tõepoolest muuta su elu totaalselt.

Egle