Mida me teeme?

Eestikasiino.com on veebilehekülg, kuhu koondame kõikide kodumaal tegutsevate online-kasiinode pakkumised, nende ülevaated, uute slotimängude tutvustused ning toome sinuni värskeimad uudised selles vallas toimuvast.

Kõik meie lehel kuvatud kasiinod on turvalised. Neile on tegutsemiseks loa andnud Eesti Maksu- ja Tolliamet. Soovitame vältida kaughasartmängu operaatoreid, kellel puudub luba seda Eestis teha, kuna tegu ei pruugi olla turvaliste kasiinodega.

Lisaks turvalisusele on meiega koostööd tegevad operaatorid sotsiaalselt vastutustundlikud – nad toetavad sotsiaal-, kultuuri-, haridus- ning spordiprojekte. Nad maksavad Eesti riigile hasartmängumaksu.

Meie koostööpartneriteks on järgmised Eestis tegutsevad operaatorid:

Eestikasiino.com lehekülg kuulub Maltal tegutsevale ettevõttele Game Lounge Limited, mille registreerimisnumber on C53144.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...