Liitu meie uudiskirjaga ja saad kõige värskemad kasiinoboonused ja pakkumised oma postkasti

Ole kursis kasiinode poolt pakutavaga

Tänaseks päevaks on Eestis juba üsna palju online kasiinosid ning kõikide nende poolt pakutaval silma peal hoidmine muutub iga päevaga keerulisemaks. Meie uudiskiri aitab sind sellega.

Ära maga maha parimaid kasiinopakkumisi! Lihtsalt telli meie uudiskiri ning oled alati kursis kõige värskemate kasiino pakkumiste, eriliste kampaaniate ning eksklusiivsete boonustega.

Hoiame sind kursis kõikide Eestis litsentseeritud kasiinodega. Pakume sulle soovitusi nii võitmiseks, Eesti kasiinodega seotud uudiseid kui ka loomulikult kõige paremaid boonuseid!

Mida meie uudiskiri sulle pakub?

Pakkumised ja kampaaniadInfo uute kasiinode kohtaKasiino juhendid
Pakume sulle ajakohast infot uute kasiinoboonuste, eksklusiivsete pakkumiste, ja huvitavate kampaaniate kohta.Anname sulle teada uute online kasiinode avamisest. Telli meie uudiskiri ja saad alati teada uute kasiinode avamisest varem kui teised.Tahad midagi uut õppida või lihtsalt mõne kasiinodega seotud teemaga lähemalt tutvuda? Või soovid juhist mõne mängu mängimiseks ja selle kaudu oma võiduvõimaluste suurendamiseks? Meie uudiskiri aitab sind ka sellega.

Kui tihti meilt teateid võib oodata?

Reeglina juhtub seda korra kuus, v.a. juhul, kui midagi suurt ja olulist toimumas on.

Ei ole kindel, kas soovid ikka liituda? Pea meeles, et soovi korral saad sa igal hetkel oma tellimusest momentaanselt taas loobuda.

Õiguslikud kohustused

Palume arvestada, et kasiinod võivad oma boonuseid ja kampaaniaid igal hetkel muuta või tühistada ja eestikasiino.com ei ole seetõttu vastutav võimaliku aegunud või ebakorrektse informatsiooni eest. Enne mängimist lugege alati hoolikalt läbi iga kasiino poolt pakutava boonuse tingimused. Meie jagame infot ainult Eesti Maksu- ja Tolliametilt litsentsi saanud kasiinode kohta.