Kasiino juhend

Kasiinos mängimise juhend algajale mängijale

Mida online kasiinos mängides teadma peaks? Räägime nii registreerumisprotsessist, maksetest kui ka paljust muust.

Parimad mängud boonuse läbimängimiseks

Parimad kõrge ja madala väljamaksete tihedusega slotid

Kuidas tuvastada ebausaldusväärne kasiino?

Isikutuvastus kasiinos

Suurimad võidud Eesti kasiinodes

Me soovime Eesti Kasiino lehel pakkuda kõige põhjalikumat kasiino juhendit ja seetõttu püüame pakkuda sulle kui mängijale võimalikult lihtsat, aga samas süvitsi minevat infot, kõige kohta, mida sa otsida võiks. Seetõttu oleme kirja pannud ka pikad Eesti kasiinode tutvustused ja samuti tutvustame erinevaid kasiino mänge. Meie eesmärgiks on pakkuda kogu kasiinondusega seotud infot lihtsal ja arusaadaval viisil.

Käesolev kasiino juhend on mõeldud eelkõige esmakordselt veebikasiinosse suunduvatele mängijatele aga samas ka neile, kes soovivad erinevatest kasiinodega seotud teemadest rohkem teada saada. Proovime anda aimu sellest, kuidas internetikasiinod funktsioneerivad, millised on parimad online kasiinod, kui turvalised need kasiinod on, millised on suurima võidupotentsiaaliga mängud, milliseid mänge kasiinodest üldse leida võib, milline on kasiinos registreerumise protsess, ja palju, palju muud.

Samuti uurime online kasiino boonuseid ja seletame lahti selle, millised on head boonused ja mida on mõistlik vastu võtta, ja millistest võib-olla on mõistlik pigem loobuda. Lisaks räägime ka kasiinode sisse- ja väljamakse viisidest ja erinevate makseviiside plussidest ja miinustest. Kõigest hea ülevaate andmiseks oleme kokku pannud ka kasiinode minimaalsete sisse- ja väljamaksete tabeli, kus on näha kogu info kõikide Eestis litsentseeritud kasiinode kõikide erinevate makseviiside kohta.

Antud lehel oleme kirja pannud just üldisema info koos viidetega meie poolt kokku pandud konkreetsematele artiklitele.

Kasiino tingimused

Sisenedes online kasiinosse esimest korda ja nähes mõnda kasiino tervituspakkumist, võivad kõik need reeglid ja tingimused, mis sellega seotud on, alguses silme eest päris kirjuks võtta. Samuti on kasiino mängudel kümneid ja kümneid erinevaid funktsioone, millest arusaamine võtab aega. Seetõttu tutvustame ka erinevat kasiinonduses kasutatavat terminoloogiat. Räägime erinevatest wild ehk asendussümbolitest, olgu need siis tavalised wildid, laienevad wildid, kleepuvad wildid või midagi muud. Lisaks räägime mänguautomaatide volatiilsusest, keskmisest tagasimakse protsendist ehk RTPst ja paljust muust.

Boonuskoodid, kampaaniad, ja pakkumised

Kõik Eesti kasiinod, v.a Kiirkasiino, pakuvad mängijatele nii liitumisel kui ka juba hiljem erinevaid boonuseid. Olgu siis tegemist mõne kampaaniaga, mille käigus sul on võimalik tasuta spinne saada, mõne kasiino boonuskoodiga, millega saad näiteks 100% sissemakse boonust, või lihtsalt mõne muu huvitava kasiino pakkumisega. Tihtipeale tehakse väga, väga häid pakkumisi, aga mõnikord on mõistlik samas kasiino pakkumist mitte vastu võtta. Ehk siis millised on väärt kasiino boonused, millised neist on parimad, ja millistest neist võiks võib-olla pigem seekord eemale hoida? Sellega seoses soovitame kindlasti uurida ka kasiino boonuse tegeliku väärtuse lehte, kuna sealt on sul võimalik leida mõned lihtsad matemaatilised tehted, mida kasutades sul on võimalik paremat aimu saada kasiino boonuste väärtusest.

Kasiinoboonuseid antakse tihtipeale mitte pärisrahas, vaid boonusrahas. Aga mis on kasiino boonusraha, ja mille poolest see erineb n-ö pärisrahast? Lühidalt öeldes on boonusraha vaid konkreetses kasiinos kasutatav raha, mille pärisrahaks muutmiseks on sul kõigepealt vaja see boonusraha mingi arv kordi läbi mängida. Kuna läbimängimise nõue võib mõne boonuse puhul üsna karm olla, siis räägime ka sellest, millised on parimad mängud kasiinoboonuse läbimängimiseks.

Online kasiinos registreerumine

Online kasiinosse esmakordselt sisenedes ja seal registreerumisel tuleb alati valmis olla ka erinevate dokumentide esitamiseks. Loe sellest lähemalt meie kasiinos registreerimise meelespeast. Registreerumine võib olla palju lihtsam kontovabades kasiinodes, kuna seal sisened sa kasiinosse lihtsalt kasutades oma pangakontot, aga negatiivse aspektina on sul seal sissemaksete tegemiseks tunduvalt piiratumad võimalused.

Kasiinosse sissemakse tegemine

Online kasiinodesse on võimalik teha sissemakseid kasutades isegi kuni kümneid erinevaid makseviise. Täpsemad maksete tegemise võimalused olenevad juba konkreetsest kasiinost. Samuti võivad minimaalsed sisse- ja väljamaksed kasiinodes erineda lähtuvalt makseviisist. Ja nagu mainitud, siis kontovabades kasiinodes on tavaliselt võimalik makseid teha vaid kasutades pangalinki või Trustlyt, ehk siis oma internetipanka.

Mängude valik online kasiinodes

Kasiinomängude valik on üsna lai. Paljudes kasiinodes on sul võimalik mängida nii videoslottidel kui ka mängida live kasiino mänge, samuti teha spordiennustusi, osaleda pokkeriturniiridel, mängida bingot jms. Samas mõned kasiinod on mõeldud vaid mänguautomaatidel mängimiseks (v.t. boonusevaba Eesti kasiino) või vaid slottidel ja live kasiinos mängimiseks (näiteks Ninja Casino).

Slottidel mängimise abimees

Slotid ehk mänguautomaadid on pea kõikides online kasiinodes kõige suurem rubriik, ning see on ka see, mille pealt kasiinod oma peamise raha teevad. Küll aga on ka sinul kui mängijal võimalik just slottidega võimalik võita kõige suuremaid summasi. Et sind omalt poolt vähemalt pisutki aidata, oleme kirja pannud erinevaid lühijuhendeid alates sellest kuidas slottidel säästlikult mängidakuidas maksimeerida võite ja limiteerida kaotusi, kuni selleni kas ja kuidas mitmel mänguautomaadil korraga spinnida

Nüüdseks on tehtud ka väga palju erinevat tüüpi videoslotte, räägime ka neist. Näiteks on just viimasel ajal hakanud populaarsust koguma Megaways slotid, milles võiduliinide arv on põhimõtteliselt piiramatu. Erinevat tüüpi jackpot-slottidest saab aga lugeda siit.

Võitude väljavõtmine ja maksud

Kasiinost võitude välja võtmine on tihtipeale sama lihtne kui sissemaksete tegemine. Küll aga ei ole see kindlasti reegel. Kui sissemaksed võtavad tavaliselt aega vaid hetke, siis momentaanseid väljamakseid pakub vaid käputäis kasiinosi. Mõnes neist võtavad väljamaksed aega tunde, mõnes päevi. Ja mõni võib sult enne sinu esmast väljamakset paluda sul esmalt saata ka mingeid dokumente enda konto kinnitamiseks.

Kasiino võitude maksustamine on samuti üks teema millest räägime. Aga kiire vastusena võime juba ära öelda, et mängides Eestis litsentseeritud online kasiinodes reeglina see ei ole teemaks.

Lisaks kõigele muule räägime ka lihtsalt huvitavatel kasiinodega seotud teemadel. Näiteks kuidas slotid üldse töötavad ja lähtuvalt millest nad väljamakseid teevad, ja näiteks sellest, kas Eesti online kasiinodes on võimalik ka välismaal olles mängida? 

Loodame, et eelpool mainitud viited annavad sulle piisavalt infot kõige kohta, mille vastu sul huvi peaks olema. Ning kui küsimusi peaks tekkima, võib alati need kommentaaridesse jätta.