Neteller - mis see on?

Neteller – e-rahakott kasiinos maksete tegemiseks

Neteller on Skrilli kõrval teine populaarne e-rahakott, mida kasutatakse üle kogu maailma, ning mis on tuntust kogunud ka online kasiino makseviisina. Hetkel on võimalik Netelleri kaudu makseid teha ligikaudu pooltes Eesti online kasiinodes, ning maksed on alati kiired ning turvalised.

Näiteks on võimalik Netellerit kasutada järgmiste kasiino portaalides:


€ 1 000 boonus.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Netelleri võimalused

Neteller on üle kogu maailma tundud e-rahakott ja maksevahend, millega saad lisaks kasiinodes maksete tegemisele maksta ka väga paljudes e-poodides. Samuti on kõigil võimalik omale tellida Netelleri pre-paid krediitkaart, mida on võimalik kasutada täpselt sama moodi nagu ükspuha millist teist krediitkaarti.

Netellerist lähemalt

Neteller loodi Kanadas ja seda juba 1999. aastal, mil kõik internetindusega seonduv alles lapsekingadest hakkas välja tulema. Netelleri omanikuks on Paysafe Group. Tänapäeval on Neteller kasutusel e-valdkonnas rohkem kui 200 riigis üle kogu maailma ning on üks maailma suurimaid rahakannete vahendajaid.

Netelleri kaudu on võimalik väga lihtsalt teha makseid erinevatel Netelleri kontode vahel, maksta e-poodides, teha sisse- ja väljamakseid kasiinodesse, ja kasutada oma kontot ka tavalise pangakontona – selleks on sul vaja vaid tellida omale Netelleri ettemakstud krediitkaart, ja seejärel saad sellega makseid teha kõikides kaardimakseid aktsepteerivates poodides ja raha välja võtta kasutades mõnda kohalikku pangaautomaati.

Kuidas Netellerit kasutada?

Esmalt tuleb loomulikult avada Netelleri lehel omale konto. Kui konto on loodud, pead oma kontole ka oma Eesti pangakonto või krediitkaardi kaudu ka raha panema. Ja seejärel saadki hakata tegema makseid e-poodides või online kasiinodes.

Maksed jõuvad teisele kontole hetkega, ehk siis kõik toimub ilma ebavajalike viivitusteta.

Netelleri tasud

  • Maksed kasiinodes ja e-poodides on tasuta.
  • Sissemaksed Netelleri kontole maksavad tavaliselt 2.5%. Sissemakse tegemiseks on piisavalt võimalusi. Alatest Trustly’st kuni krediitkaartide ja kõige muu selliseni. Samuti on võimalik sissemakseid sinu Netelleri kontole teha näiteks kasutades Bitcoini.
  • Väljamakse hind sinu Netelleri kontolt oleneb makseviisist. Näiteks kandes raha oma pangakontole maksab see 10 dollarit.
  • Maksed teistele Netelleri kontodele maksavad 1.45%.
  • Kasutades aga näiteks Netelleri ettemakstud krediitkaarti maksab pangaautomaadist raha välja võtmine tavaliselt 1.75% (kuigi olenevalt sinu konto tasemest võib see olla ka 0).

Netelleri plussid

Netelleri kaudu tehtud kasiino sissemaksed on tasuta. Samuti on tasuta kasiinost Netelleri kontole kantud väljamaksed.

Neteller annab sulle mingil määral privaatust, anonüümsust maksete tegemisel. Kuigi sinu konto on Sinu enda nimel jne, siis vähemalt ei tea Eesti (või siis, olgem ausad, Rootsi, Norra) pangad sinu tegevusest midagi. Seega kohati lisab Netelleri kaudu kasiinos maksete tegemine diskreetsust.

Samuti võivad mõnes kasiinos kõige kiiremad väljamaksed toimuda just Netelleri kaudu.

Netelleri miinused

Kuigi maksed on Netelleri kaudu kiired, võib miinusena ehk välja tuua selle, et Netelleri konto on reeglina siiski vaid vahemees sinu panga ja lõpppunkti vahel. Ehk siis Netelleri kontole on sul siiski vaja mõnelt oma Eesti kontolt ka raha kanda. Ja kohati võiks seda nimetada lisatüütuseks. Samas ei ole tegemist aga nii eriti suure tüütusega, mis sult tüki küljest võtaks.

Kuigi maksed kasiino ja Netelleri vahel on reeglina tasuta, siis raha oma Netelleri kontolt välja kandmisel on ka kindlad määratud tasud. Näiteks oma pangakontole raha välja võtmine maksab 10 dollarit.

Samuti on tasulised Netelleri kontole oma pangakontolt või krediitkaardilt (või kustiganes) raha kandmine. See maksab tavaliselt 2.5%.

Mõnikord pakuvad kasiinod selliseid boonuseid, mille puhul kehtivad vaid mingid konkreetsed makseviisid (kõige tihedamini on nendeks sellisel juhul pangaülekanne ja/või krediitkaart). Ehk siis kasiino boonuste puhul, olgu selleks siis juba liitumis-/tervitusboonus või mõni muu juba püsikliendi boonus, tasub alati lugeda täpsemaid boonuse tingimusi enne sissemakse tegemist.

Millistes Eesti kasiinodes on võimalik Netellerit kasutada?

Nagu juba mainitud, on Netellerit võimalik kasutada mitmetes Eesti kasiinodes, mille hulgast võib leida näiteks Betsafe kasiino, Optibeti, Unibeti, Kingswin kasiino, ja ka Maria Casino.

Neist mõndade kasiinode parimad liitumispakkumised leiad siit:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 1 000 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...