Online kasiinod, mis aktsepteerivad maksevahendit Neteller

Netellerit aktsepteerivad ligemale pooled Eesti online kasiinod

Neteller on populaarne e-rahakott, mida kasutatakse üle kogu maailma. Netelleri maksed on kiired ning turvalised.

Hinnang: 4.3 / 5
Neteller - mis see on?

Neteller on turvaline

 • Neteller on tegutsenud juba enam kui 20 aastat – ettevõte loodi juba 1999. aastal.
 • Netelleri tegevust reguleerib Iiri Keskpank, mis teostab selle maksepakkuja üle ka kontrolli.
 • Neteller on turvaline maksevahend, mille kasutamisel tuleb mingil hetkel ka KYC (Eesti keeles TOK) protsess läbida oma konto kinnitamiseks. See annab lisaturvatunde nii makseteenuse pakkujale kui ka selle kasutajale, sinule.
 • Neteller järgib Isikuandmete Kaitse Üldmäärust (GDPR), millest lähtuvalt on sul alati õigus neilt küsida, mis infot nad sinu kohta koguvad ja lasta soovi korral oma info ka ära kustutada.
 • Neteller annab sulle mingil määral privaatust, anonüümsust maksete tegemisel. Kuigi sinu konto on sinu enda nime all ja see on vaja ka kinnitada, siis vähemalt ei tea Eesti (või siis, olgem ausad, Rootsi, Norra) pangad sinu tegevusest midagi. Seega kohati lisab Netelleri kaudu kasiinos maksete tegemine diskreetsust.

Kui sa kasutad Netellerit maksete tegemiseks meie poolt arvustatud turvalistes Eestis litsentseeritud kasiinodes annab see sulle kahekordse kaitse. Kuna turvalised on nii eestikasiino.com lehel välja toodud kasiinod kui ka Netelleri maksevahend.

Kas sa teadisid?

Aastal 2000, ajal kui online kasiinod alles lapsekingades olid, oli Neteller see ettevõte, mis vahendas 85% kõikidest online kasiinode maksetest.  Hetkel moodustavad Netelleri käibest hasartmängu ettevõtted aga umbkaudu 30%

Kuidas kasutada Netellerit internetikasiinodes?

Netelleri kasutamine online kasiinodes maksete tegemiseks on üsna lihtne ja Netelleri kaudu sisse- ja väljamaksete tegemisest räägime juba hetke pärast, aga kõigepealt pead sa kasiinos Netelleri kaudu maksmiseks omale Netelleri konto looma.

 • Mine Netelleri lehele ja vajuta liitumise nupule.
 • Sisesta oma eesnimi, perekonnanimi, riik, ning e-posti address. Samuti tuleb sul valida endale parool.
 • Neteller pöörab suurt tähelepanu turvalisusele ja läbipaistvusele ja seetõttu tuleb sul oma konto ka kinnitada saates neile oma passi või ID kaarti koopia.
 • Kui see on tehtud, saad teha oma esimese sissemakse Netelleri kontole.

Kas online kasiinos Netelleriga maksmine on tasuta?

Reeglina on online kasiinodes Netelleri kasutamine kas sisse- või väljamaksete tegemiseks tasuta. Mõni üksik kasiino võib teoreetiliselt sinult ka mingit tasu selle eest küsida, aga vähemalt hetkel ei tohiks ükski Eesti online kasiino mingeid tasusi sinult küsida.

Küll aga ei ole reeglina tasuta Netelleri kontole raha laadimine ega ka selle Netelleri kontolt välja võtmine.

Netelleri tasud

 • Maksed kasiinodes ja e-poodides on tasuta.
 • Sissemaksed Netelleri kontole maksavad tavaliselt 2.5%. Sissemakse tegemiseks on piisavalt võimalusi. Alatest Trustly’st kuni krediitkaartide ja kõige muu selliseni. Samuti on võimalik sissemakseid sinu Netelleri kontole teha näiteks kasutades Bitcoini.
 • Väljamakse tasu sinu Netelleri kontolt oleneb makseviisist. Näiteks kandes raha oma pangakontole maksab see 10 dollarit.
 • Maksed teistele Netelleri kontodele maksavad 1.45%.
 • Kasutades aga näiteks Netelleri ettemakstud krediitkaarti maksab pangaautomaadist raha välja võtmine tavaliselt 1.75% (kuigi olenevalt sinu konto tasemest võib see olla ka 0).

Seega Netelleri kontole raha laadimine maksab 2.5%. Netelleri kontolt raha välja võtmine oleneb aga valitud meetodist. Kui sul on olemas Netelleri Mastercard, siis maksab automaadist raha välja võtmine reeglina 1.75%. Pangaarvele raha kandmine maksab aga $10.

Kuidas käib kasiinos Netelleri kaudu sisse- ja väljamaksete tegemine?

 • Mine kasiinos maksete tegemise lehele
 • Vali makseviiside seast välja Neteller
 • Vali sisse- või väljamakse summa ning kinnita see.

Väljamakseid on sul võimalik teha Netelleri kontole vaid juhul, kui sa oled juba eelnevalt Netelleriga samasse kasiinosse ka sissemakse teinud. Ning väljamakse saad sa teha vaid sellele samale Netelleri kontole.

Kas sa teadsid?

Netelleril on hetkel üle maailma enam kui 23 miljonit kasutajat

Lahendused enimlevinud probleemidele Netelleri kasutamisel

 • Ma ei saa oma raha välja võtta
  Kui sa mängid boonusrahaga, siis tuleb sul kõigepealt lõpetada boonuse läbimängimise tingimuste täitmine.

  Kui sa ei ole Netelleriga veel sellesse kasiinosse sissemakset teinud, siis tuleb sul enne Netelleri kontole väljamakse tegemist oma kontole eelnevalt ka Netelleriga sissemakse teha.

  Kui sa ei ole oma Netelleri kontot veel kinnitanud, siis tuleb sul esmalt TOK ehk Tunne Oma Klienti protsess läbida. Selle tegemiseks on sul vaja neile saata oma passi või ID-kaardi koopia ja võib-olla veel midagi.

  Kui sa ei ole veel oma kasiino kontot kinnitanud, siis tuleb sul TOK protsess läbida ka seal.

Neteller - plussid ja miinused online kasiinos maksete tegemisel

Plussid

Miinused

Netellerit saab kasutada peaaegu pooltes Eesti online kasiinodes

Mõnes kasiinos võib Netelleri maksetega kaasneda teenustasu

Neteller on turvaline

Netelleri kontole sissemakse tegemine ja sealt raha väljavõtmisega kaasneb teenustasu

Mõni kasiino teeb kõige kiiremaid väljamakseid just Netelleri kaudu

Mõnes üksikus kasiinos Netelleri kaudu tehtud sissemaksega tervitusboonust ei pruugi saada

Neteller ei jaga infot sinu pangaga

Minimaalne sisse- ja väljamakse võib olla suurem kui teiste makseviisidega

 

Netellerit ei saa reeglina kasutada kontovabades kasiinodes

Neteller võrdluses teise makseviisidega

Neteller on e-rahakott ning sellest tulenevad ka tema peamised erinevused võrreldes teiste erinevate makseviisidega. Loe peamistest Eesti online kasiinodes kasutatavatest makseviisidest siin.

 

Neteller

Trustly

Krediitkaart

Bitcoin

Vaja läbida TOK protsess

Turvaline

Teenustasud kas kasiinos või makseteenuse pakkuja juures

Anonüümsus (sinu Eesti pangaga infot ei jagata)

Minimaalne sissemakse on tavaliselt väikseim

Saab kasutada paljudes kasiinodes

 

Kas sa teadsid?

Alates 2015. aastast kuuluvad Neteller ja Skrill samale ettevõttele. Nende mõlema emafirmaks on Paysafe Group (allikas). 

Kokkuvõte

Neteller on ülipopulaarne e-rahakott, mille kasutamine on lihtne ja võrreldes mõne Eesti panga kaudu kasiinosse sissemakse tegemisega pakub Neteller sulle enam anonüümsust. Netelleriga kasiinos maksete teostamine on tavaliselt tasuta. Küll aga peaks Netelleri kasutamisel arvestama Netelleri enda tasudega – maksab nii oma Netelleri kontole raha laadimine kui sealt selle välja võtmine.


Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...