Skrill on turvaline

Skrill pakub mängijatele netikasiinos mugavaid sisse- ja väljamakseid.

Skrilli kiirülevaade

Skrill on rahvusvaheline e-rahakott, mille kaudu on on võimalik teha online makseid. Tellides omale Skrilli ettemaksuga krediitkaardi on sul võimalik raha ka automaadist välja võtta või maksta sellega poes. Ja loomulikult, nagu juba mainitud, on Skrilli võimalik kasutada ka enam kui pooltes Eestis litsentseeritud online kasiinodes.

Skrilliga maksete teostamise võimalust ei paku hetkel kontovabad kasiinod ja lisaks veel mõni üksik kasiino.

Skrilli teadsid paljud Eesti inimesed juba aastaid tagasi, mil selle maksevahendi, e-rahakoti nimetus oli veel Moneybookers. Moneybookers loodi 2001. aastal Londonis ja Skrilliks muudeti nimi aastal 2013.

Võrreldes mitmete teiste e-rahakottidega on Skrill Eesti kodanikele kasutatav ilma igasuguste probleemideta ja Skrilli konto avamine käib lihtsalt ja kiiresti.

Kas Sa teadsid?
Skrill ei paku oma teenuseid vaid 67s riigis. See tähendab aga seda, et Skrilli saavad kasutada enam kui 131 riigi elanikud. Kokku on Skrillil enam kui 36 miljonit kasutajat.

Kuidas kasutada Skrilli online kasiinodes?

Skrilli on võimalik hetkel kasutada enam kui pooltes Eestis litsentseeritud online kasiinodes ja Skrilliga maksmine on üsna lihtne. Järgmiseks vaatamegi kohe üle selle, kuidas seda teha, millised on Skrilli tasud ja kõik muu olulise.

Kui suured on Skrilli teenustasud?

Eesti kasiinod reeglina Skrilli sisse- ega ka väljamaksetele teenustasusi ei rakenda. Erandina võiks siin välja tuua vaid Chanz kasiino, mis võtab Skrilli maksete tegemisel 2.5% teenustasu ja see on sama nii sisse- kui ka väljamakse puhul.

Tähele tuleks panna aga seda, et oma Skrilli kontole näiteks Trustly kaudu raha kandmine maksab sulle 1%.

Skrillist raha välja võtmisel oleneb tasu suurus sellest, kuidas sa seda teed.

Kui sul on Skrilli Mastercard, maksab see sulle pangaautomaadis 1.75%.

Kui sa kannad Skrillist raha aga pangakontole, siis selle teenustasu on 5.50€.

Kuidas käib Skrilli kaudu sisse- ja väljamaksete tegemine?

Skrilli kaudu sissemaksete tegemine on lihtne.

Väljamaksete teostamine on tunduvalt lihtsam. Vaja on valida vaid Skrilli maksemeetod, valida väljamakstav summa, ning vajutada väljamakse nupule. Siinkohal on muidugi oluline tähele panna seda, et raha on võimalik välja kanda vaid Skrilli kontole, millelt sa eelnevalt ka sissemakse teinud oled.

Ning enne Skrilli online kasiinos kasutamist pead sa endale ka Skrilli konto looma.

Kas sa teadsid?
Skrilli konto avamine on tasuta. Samuti on enamikes kasiinodes tasuta Skrilli kaudu sissemaksete ja väljamaksete tegemine. Raha küsib Skrill sinult vaid raha Skrilli kontole ja sealt välja kandmisel.  

Lahendused peamistele võimalikele Skrilliga seotud probleemidele

  1. Ma ei saa oma võite välja võtta
    Potentsiaalseid probleeme on kaks. Juhul kui sa võtsid vastu kasiino poolt pakutud boonuse, siis enne raha välja võtmist pead sa täitma boonusega seotud tingimused. Kui see on aga tehtud, siis pööra tähelepanu ka sellele, et sa Skrilliga eelnevalt oleks teinud samasse kasiinosse ka sissemakse.
  2. Ma ei saa ikka oma võite välja võtta
    Kui eelnevad kaks võimalikku põhjust sinu puhul ei kehti, siis võib juhtuda, et sa pead eelnevalt kasiinos läbima TOK ehk Tunne Oma Klienti protsessi ja selle käigus kasiinole koopia oma dokumendist saatma. Reeglina annab kasiino sulle selle vajadusest küll ise teada.
Kas sa teadsid?
Mitmes kasiinos annab just Skrilli kasutamine sulle võimaluse saada kõige kiiremaid väljamakseid.

Skrill kasutamise plussid ja miinused

PlussidMiinused
Skrilli saab kasutada paljudes Eesti online kasiinodesMõnes üksikus kasiinos võib kaasneda Skrill maksetega teenustasu
Skrill on turvaline Skrilli kontole sissemakse tegemine ja sealt raha välja võtmisega kaasneb teenustasu
Mõni kasiino teeb kõige kiiremaid väljamakseid just Skrilli kaudu Mõnes üksikus kasiinos Skrilli kaudu tehtud sissemaksega tervitusboonust ei saa
Skrill ei jaga infot sinu pangaga Minimaalne sissemakse võib olla suurem kui teiste makseviisidega
 Skrilli ei saa reeglina kasutada kontovabades kasiinodes

Skrilli võrdlus teiste makseviisidega

 SkrillTrustlyKrediitkaartBitcoin
Vaja läbida TOK protsess
Turvaline
Teenustasud kas kasiinos või makseteenuse pakkuja juures
Anonüümsus (sinu Eesti pangaga infot ei jagata)
Minimaalne sissemakse on tavaliselt väikseim
Kas sa teadsid?
2015. aastal võttis Skrilli enda hõlma alla Paysafe Group. Tehingu väärtuseks oli umbkaudu €1.1 miljardit. 

Kokkuvõte

Skrilli kasutamine online kasiinodes sisse- ja väljamaksete tegemiseks on anonüümsem kui tehes seda läbi mõne Eesti (või Rootsi) panga. Seda seetõttu, et sellisel juhul sinu panka kasiinosse tehtud sissemaksest märget ei jää.

Lisaks on nii mõneski kasiinos Skrilli väljamaksed tunduvalt kiiremad kui väljamaksed sinu pangakontole.

Korduma Kippuvad Küsimused

Skrill on väga tuntud ja turvaline maksevahend ja selle kasutamine on kindlasti piisavalt turvaline.
Enamikes Eesti online kasiinodes on Skrilli kasutamine tasuta. Küll aga maksab reeglina raha enda Skrilli kontole kandmine ja sealt ka selle välja võtmine.
Skrilli kaudu saab makseid teostada hetkel enam kui pooltes (viimase info järgi 14-s) Eestis litsentseeritud online kasiinos.
Nii mõnigi kasiino pakub uue mängija tervitusboonust vaid mängijatele, kes ei kasuta sissemakse tegemiseks e-rahakotte. Ja sellisel juhul sa Skrilli kaudu esimese sissemakse tegemisel boonust ei saa. Aga see ei ole reegliks ja nii mõnigi kasiino ei hooli sinu makseviisi valikust. Lisaks on mõnikord harva näha olnud ka boonuseid, mida pakutakse näiteks ainult Skrilli kasutamisel.

Your casinos will be cleared

Are you sure?