Pacific Attack
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.01
Võiduliine : 15
Rullikute arv : 5
Hinnang: 4.0 / 5
Proovi siit uut NetEnti Pacific Attack videoslotti

Pacific Attack - sõjamäng õhus ja merel

Pacific Attack on mängutootja NetEnt'i videoslot, mille ainestik on inspireeritud Teise Maailmasõja suurtest lahingutest Vaiksel ookeanil ja maailmasõja-eelsest paberi ja pliiatsi mängust “Laevade pommitamine". Mängus on viis rullikut ja 15 panuserida. Seda iseloomustavad asendus- ja hajussümbolid, lisakeerutused ja boonusmäng.

Sõjamänguga saad liituda nii Maria Casinos, Unibetis kui ka näiteks Pafis. Kõigis neis veebikasiinodes on võimalik videomänguautomaati nii ajaviiteks kui ka reaalse raha peale panustades mängida. 


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängust lähemalt

Pacific Attack on Net Entertainment'i viie rulliku ja 15-panusereaga videoslot, mida iseloomustavad asendus-ja hajussümbolid, tasuta keerutused ja boonusmäng. Mäng annab sulle võimaluse võita põhimängus kuni 300 000 münti ja boonusmängus kuni 250 000 münti.

Tootja: NetEnt
Rullikud: 5
Panuseread: 15
Panusevahemik: 0.01 - 60€
Boonusmäng: Jah
Tasuta keerutused: Jah
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Põhimängu jackpot: 5000x
Mängija tasuvus: 95.5%
Välja antud: 2015

Igal mängukorral on sul võimalik kasutada erineva väärtusega münte. Saad panustada kuni 15-panuserea kohta ühe kuni 20 münti. Minimaalne panus saab olla üks münt ühel panusereal ning maksimaalne panus on 20 münti kõigil 15-l panusereal, kokku 300 münti. Võidukombinatsioonid tekivad järjestuses vasakult paremale, välja arvatud hajussümbolid. Sümbolite võidukombinatsioonid leiad ekraani all vasakus nurgas olevast võitude tabelist.

Sümbolid

Pacific Attack videosloti sümbol
Asendussümbol, mis võib võidurea moodustamiseks asendada ükskõik millist muud sümbolit peale scatter-sümbolite ja boonusvõitude.

Pacific Attack videosloti hajussümbol
Hajussümboli võitude puhul on võidud järgnevad: kordaja (kuvatakse võidutabeli alas) korrutatuna kogupanusega. Lisaks aktiveerivad kolm või enam hajussümbolit tasuta keerutused.

Pacific Attack videosloti boonussümbol
Kolm ja enam boonussümbolit aktiveerivad boonusmängu.

Mäng näeb tavapäraselt NetEnt'i loomingule visuaalselt hea välja. Tähelepanu on pööratud rullikute igale detailile ning ka sümbolid on teemakohased. Madalamateks sümboliteks on neli kampaania-medalit, kõrgemateks on ohvitseri müts, pommid, põlevast lennukist välja hüppav langevarjur ning meremiin.

Boonuslahendused

Sõjalaeva boonusmäng

Selle tuttavliku 'Laevade pommitamise' ning ühtlasi väga meeleoluka boonusmängu avamiseks tuleb tabada kolme või enamat boonussümbolit aktiivsel võiduliinil, vajutada 'Bombs Away nuppu, et pommirünnak vaenlase laevade uputamiseks saaks alata. Mängulauaks on 10x10 ruudustik ning loodetavasti tabab õhurünnak rohkem kui üht peidus olevat laeva.

Seejärel pakutakse 3 jätkulahendust, milleks on:

  1. Pommitaja ( Bomber) - 8 pommi, mille iga tabamus 3-20 mündilise võidusummaga
  2. Rünnak (Attack) - 4 pommi, mille iga tabamus 5-50 mündilise võidusummaga
  3. Võitleja (Fighter) - 2 pommi, mille iga tabamus 10-100 mündilise võidusummaga

Järgmiseks tuleb valida järelrünnaku sihtmärgid ning loota, et mõni laev ka päriselt upub, mis omakorda suurendab võidufondi suuresti.

Tasuta keerutused

Tabades ükskõik, kuskohas rullikutel kolm või enamat hajussümbolit, ootavad sind vastavalt 10, 20 või 30 tasuta keerutust. Selle erilahenduse ajal on kõik võidud kolmekordistatud ning võimalus tasuta keerutusi juurde teenida.

Kokkuvõte

Kaks boonusmängu, detailsed graafikalahendused ja helieffektid - Pacific Attack on juba niigi meelelahutuslik ja silmarõõmu pakkuv. Kuigi 'Laevade pommitamist' on lõbus mängida rohkemate pommidega, on pommide arvu võimalik vähendada strateegiliselt mõttekama ühe kuni nelja sihtmärgini. Nii on iga tabamus on palju väärtuslikum.

PROOVI MÄNGU SIIT
 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...