Parim blackjacki süsteem

Ilmselt arvad lähtuvalt pealkirjast, et artikkel on kaardilugemisest, kuna ilmselgelt on just see parim viis võita kasiino t blackjackis. Kahjuks ei ole aga kaardilugejad kasiinodele meeltmööda ja online mänguritel puudub võimalus kaarte lugeda, mistõttu me ka antud teemat ei puuduta.

Selle asemel vaatame, kuidas erinevad blackjacki panustamise süsteemid töötavad ning milline neist on kõige parem. Pärast antud artikli lugemist võid olla üllatunud, milline süsteem osutub parimaks.

Martingale-süsteem

Martingale-süsteem on üks vanemaid ning enim testitud kihlveo süsteeme kogu maailmas. Suurepärane tegur süsteemi juures on tõik, et seda on äärmiselt lihtne kasutada.

Kõik, mida mängijal tarvis teha, on kahekordistada oma panused iga kaotusega. Näiteks, kui sa mängid blackjacki 20€ peale, panustad sa ühele ühikule. Kui sa kaotad selle kihlveo, tuleb sul oma järgmist panust kahekordistada 40€, kui aga ka antud kihlvedu kaotab, tuleb järgmiseks tõsta panused 80ni.

Teoreetiliselt ei kaota sa kunagi raha, kui kasutad Martingale-süsteemi seni, kuni su rahalised võimalused on piisavalt suured, et saaksid jätkuvalt oma kihlvedusid kaotuste järel kahekordistada. Seepärast on aga kasiinodel panustamistele limiidid, et blackjacki mängijad poleks kiusatusse viidud, et Martingale-süsteemi kasutada. Kui jätkata antud süsteemi kasutamist, siis lõpptulemusena kaotatakse piisavalt palju kordi, et seista silmitsi limiidiga, mistõttu on võimalus suuri summasid kaotada, suur.

Labouchere-süsteem

See süsteem on eelmisest veidi keerukam, kuna mäng põhineb jadade süsteemil. Et käesoleva süsteemiga alustada, tuleb sul esmalt kirjutada üles numbritejada, 1, 2, 2, 4, 6, 7; tavaliselt puudub õige või vale viis numbrite kirjutamiseks, tuleb vaid olla kindel, et numbrid oleksid kirjutatud kasvavas järjekorras ning et need poleks liialt suured.

Pärast seda, kui numbrid on paberil, tuleb sul võtta jadast nii esimene kui ka viimane number, et panna paika oma järgmine panus. Eelpool mainitud numbrijadast tuleks sinu esimeseks kihlveoks võtta 8 ühikut (1+7). Kui sa võidad, kriipsutad sa jadast nii esimese kui ka viimase numbri maha, enne kui liigud edasi järgmise esimese ja viimase numbrini (2+6). Eesmärk on järjepidevalt võita seni, kuni sa oled kõik numbrid maha kriipsutanud ning panustega ka tulu teeninud. Kui kaotad, kirjutad sa aga üles ühikutearvu üles nii, et ei kriipsuta midagi maha ja kirjutad arvu, millele sa panustasid jada lõppu. Eelnevast johtuvalt on järgmine panus 9 ühikut (1+8).

Vastavalt süsteemi efektiivsusele, võib ka Labouchere –süsteem olla niisama vigane kui Martingale-süsteem, kuna sa teed alguses suuri panuseid ning võid jõuda laua limiidini pärast mitmeid järjestikkuseid kaotusi.

Parlay-süsteem

Need, kes armastavad oma raha mängus välja võtta, armastavad raudkindlalt Parlay-süsteemi. Iga kord, kui sa antud süsteemiga võidad, võtad sa osa oma tulust ja lisad selle järgmisele kihlveole. Tulu suurus, mida järgmises panuses kasutad, sõltub sinu eelistest.

Seega, kui sa võidad 20€ kihlveo, võid sa võtta 10€ oma võidust ja panustada järgmisesse kihlveosse 30€. Kui sa aga kaotad kihlveo, lähed sa tagasi algusesse, sama ühiku peale, millega sa kihlvedu alustasid.
Süsteemi eeliseks on see, et mängijaid ei panda olukorda, kus nad on nö mustas augus, kuna kaotavad järjepanu.

Flat kihvledu

Flat kihlvedu on võrreldes kõigi teiste süsteemidega kindlasti palju lihtsam. Kõik, mida mängijal teha tuleb, on jätkata esialgse panusega aina uuesti ja uuesti. Näiteks, kui sa mängid blackjacki 5€ peale, tuleb sul kihla aina just 5€ peale vedadagi.

Flat kihlvedu kasutatakse tihti vahendina selleks, et mõõta teiste süsteemide efektiivsust.

Põnev on aga fakt, et praeguse seisuga pole suudetud tõestada, et ükski teine kihlveo süsteem oleks parem kui see. Kui sa kasutad veatut süsteemi, võid sa maja eelise viia alla kuni 1%ni. Ainus halb külg Flat kihlveo juures on selle üksluisus võrreldes teiste süsteemidega.


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...