Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023

Võta osa kasiinode ägedatest Halloweeni kampaaniatest

Valmistu põnevaks Halloweeni mänguelamuseks Eesti kasiinodes, kus sind ootavad parimad Halloweeni boonused ja pöörased mängud!

Hetkel on käimas järgmised Halloweeni kampaaniad:

Aegunud Kampaania auhinnafondis on kokku 35 000 €! Pakkumise juurde
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Kehtivad reeglid ja tingimused
24 okt. - 5 nov.
Aegunud Iga päev erinev Halloweeni boonus! Pakkumise juurde
21+ | Mängi vastutustundlikult | 15410.ee | Kehtivad reeglid ja tingimused
24 okt. - 5 nov.

Hirmus head Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023

Taas on kätte jõudnud aasta kõige müstilisem kõigi pühakute öö. Uurime, millised hirmus head Halloweeni boonused üllatavad mängijaid Eesti kasiinodes 2023. aasta puhul.

Tutvustame lähemalt selle aasta pimedaimate ööde uusi tervituspakkumisi, tasuta spinne ja erilisi Halloweeni boonuseid ning nende tingimusi.

Siia lehele lisame edaspidi kasiinode Eesti Halloweeni boonused ning pakkumised ja seda seni kuni neid juurde tuleb. Hoia silm peal ja ära jää erikampaaniatest ilma!

Betsafe ja hirmuäratav 30 000 € preemialoos

Betsafe Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023 promo

Betsafe hirmutab sel aastal mängijaid eriti põneva Halloweeni kampaaniaga kus jube hea võit võib saabuda suisa iga spinniga. Kampaania kestab 20. oktoobrist kuni 31. oktoobrini.

Eesti Halloweeni puhul on välja pandud tervelt 500 rahalist auhinda.

Selleks, et õnn naerataks, mängi kampaania populaarseid slotimänge kus iga spinniga võib võita kuni 3000 €!

Chanz kasiino Halloween Play’n Go slottidega

Chanz Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023 promo

Chanz kasiino tähistab sel aastal Halloweeni koos mängutootjaga Play’n Go. Selle puhul rõõmustavad mängijaid Play’n Go eriti hirmsad Halloweeni mängud!

Valides pärast esimest sissemakset boonuse sektsioonis “Soovin”, pakub Chanz kasiino sulle 100 € boonust ja tervelt 300 tasuta spinni, mida saad kasutada mängides Play’n Go eksklusiivseid Halloweeni mänge.

Teiste seas on esindatud eriti hirmuäratavad slotid nagu Ghost of Dead, Muerto en Mictlán ja Pandora’s Box of Evil.

Olybet ja NoLimit City jagavad lahkelt cashbacki

Olybet Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023 promo

Olybet pakub Halloweeni kuu puhul kõigile uutele ja olemasolevatele mängijatele võimalust saada igal nädalal tervelt 2% raha tagasi NoLimit City slotimängudes tehtud käibe pealt!

Selleks tuleb igal nädalal kampaania kas kampaanialehel või oma “Minu kampaaniad” lehel. Iga nädal on võimalik saada kuni 500 € cashbacki. Minimaalne panustamisnõue cashbacki saamiseks on 50 € nädalas.

Halloweeni puhul hirmutavad sind sellised slotimängud nagu The Crypt, Book of Shadows, Bounty Hunters ja paljud teised!

Slotparadise kutsub õudsele Halloweeni turniirile

Slotparadise Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023 promo

Slotparadise on tänavu kokku kogunud kõik eriti hirmsad Halloweeni slotid ning välja pannud auhinnafondi tervelt 10 000 €. Turniir kestab 24. oktoobrist 31. oktoobrini.

Osalemiseks mängi slotte Blood Suckers, Halloween Jack, Transylvania Night of Blood and Dracula tehes panuse vähemalt 0.5 €.

Edetabelit uuendatakse kord päevas. Mida kõrgemale jõuad, seda lähemal oled oma osale 10 000 € suurusest auhinnafondist!

Coolbet pakub hirmsaid spinne ja boonuseid iga päev

Coolbet Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023 promo

Coolbet pakub sel aastal Eesti Halloweeni puhul õudselt häid boonuseid ja hirmus palju tasuta spinne ning seda iga päev vahemikus 23. oktoobrist kuni 30. oktoobrini.

Mängi hirmsaid Halloweeni mänge ja saa osa parimatest boonustest. Kõik mängijad kes võtavad osa vähemalt 4 igapäevasest pakkumisest, saavad oma osa 10 000 tasuta spinni auhinnafondist.

HappySpins ehmatavalt hea Halloweeni turniir

HappySpins on sel aastal parimatele mängijatele Halloweeni puhul välja pannud eriti kopsaka auhinnafondi 10 000 €, mis jagatakse mängijate vahel 24. oktoobrist 31. oktoobrini.

Turniiri pakkumine kehtib mängides Halloweeni slotte Halloween Jack, Blood Suckers ja Transylvania Night of Blood and Dracula panusega vähemalt 0.5 €.

Jälgi oma progressi edetabelist ning kihuta teistest mööda, et haarata oma osa 10 000 €.

Unibet jagab Halloweeni turniiri mängijatele 35 000 €

Unibet Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023 promo

Unibet kasiino kostitab selle aasta suurejoonelise Halloweeni puhul mängijaid enam kui 1000 preemiaga. Hirmus auhinnafond on tänavu kokku 35 000 € ja iga päev on võimalus võita 2500 € ning nädalavahetustel koguni 5000 . Igale mängijale on päevas ettenähtud kuni 3 võitu.

Osalemiseks tuleb mängijal registreeruda kampaaniamängus avaneva hüpikakna kaudu ning lihtsalt mängida soovitud panusega. Unibeti Halloweeni Dream Dropi slottides võib võita iga spinn!

Kampaaniamängude hulgas on mängijate seas populaarsed slotid nagu Temple Tumble 2 Dream Drop, Volatile Vikings 2 Dream Drop, Santa’s Stack Dream Drop ja palju teisi häid mänge!

Paf kasiino hirmsad Halloweeni üllatused

Paf Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023 promo

Paf kasiinol on Halloweeni puhul mängijate jaoks varuks hulk tasuta spinne, üllatusi ja boonuseid, mis surnuaia temaatilisel kampaanialehel haudade vahelt välja hüppavad!

Hetkel on võimalik osa saada Cash & Carry boonusmängust, kus aktiveerides boonuse ning pannes mängu 20 €, saab mängija 10 tasuta spinni. Tasuta spinnid kehtivad 2 päeva ning mis kõige parem- neil puudub läbimängimisnõue.

Uusi hirmsaid boonuseid lisandub pidevalt, niiet hoia silm peal!

Miks peaks Halloweeni kampaaniatest osa võtma?

Halloweeni boonused Eesti kasiinodes on veel kirjumad kui sügisesed lehed. Just tähtpäeva kampaaniate saginas panevad kasiinod mängijate eest omalt poolt kõik mängu.

Lisaks erikampaaniatele, tervituspakkumistele ja tasuta spinnidele ootavad sind mitmed magusad Halloweeni boonused. Avastamist ja mängurõõmu jagub nii kogenud mängijatele kui uutele huvilistele.

Siia lisame vaid Eesti Halloweeni kõige paremad pakkumised.

Halloweeni boonused vs. teised kasiinoboonused

Nagu juba mainitud, siis Halloweeni ajal pakuvad kasiinod reeglina pisut paremaid boonuseid kui muidu.

Halloweeni boonused 🧛‍♀️Muud boonused
Suurem valik pakkumisiPikemajalised pakkumised
Väiksema läbimängimise nõudega pakkumisedTihti suurema läbimängimise nõudega pakkumised
Eksklusiivsed ainult Halloweeni jaoksKasutusel erinevates mängudes
Rohkem tasuta spinneTasuta spinne võib olla vähem või rohkem

Kõige populaarsemad Halloweeni pakkumiste tüübid Eesti kasiinodes

Halloweeni boonused Eesti kasiinodes on igal aastal uued ja hirmus põnevad. Järgnevalt oleme välja toonud levinumad Eesti Halloweeni eripakkumised boonusetüübi järgi.

Halloweeni mängude kampaaniad

  1. Halloweeni slotikampaaniad
  2. Halloweeni ruletikampaaniad
  3. Haloweeni blackjacki kampaaniad
  4. Halloweeni live kasiino kampaaniad

See on hea võimalus nautida oma vanu lemmikuid uues sügiseselt sünges Halloweeni võtmes ning seda hoopis parematel tingimustel kui muul ajal.

Halloweeni tervituspakkumised uutele klientidele

Ühed kõige olulisemad Halloweeni boonused Eesti kasiinodes on kindlasti tervituspakkumised uutele mängijatele. Siin võib kohata eriti häid üllatusi, mida kasiinod muul ajal nii heldelt ei jaga.

Halloweeni tasuta spinnid

Tasuta spinnid on Halloweeni kampaaniate lahutamatu osa. Kuigi kõik kasiinod pakuvad tasuta spinne aasta läbi, siis tähtpäevadel lisandub neid nagu seeni sügiseselt hämara metsa alla. Ainult võta korv ja asu korjama!

Sissemakseta boonuste pakkumised

Mõnikord võib Halloweeni boonused Eesti kasiinodes saada täiesti tasuta, ilma vajaduseta isegi sissemakset teha. Selliste pakkumiste osas tasub küll silmad lahti hoida!

Halloweeni turniirid

Tihtipeale hõlmavad Halloweeni boonused Eesti kasiinodes ka erilisi Halloweeni turniire veelgi erilisemate auhindadega. Tegemist võib olla kas sügiskuues slotiturniiriga või live kasiino turniiriga.

Eesti Halloweeni hirmsamaid turniirid ja parimad võidud leiad siit samast lehelt.

Helded Halloweeni loosid ja kingituste sadu

Kasiinod löövad Eesti Halloweeni puhul trumbid letti erinevate pööraste looside ja sügisilmadele omase kingisajuga. Pane vihmavari valmis!

Eesti Halloweeni

Populaarseimad Eesti Halloweeni mängud aastal 2023

Siin oleme ära toonud selle hooaja tõelised superhitid.

Vaata meie videot, lange kõige hirmsamate Halloweeni slottide nõiduse alla ja proovi neid kohe!

Vaadake parimaid Halloweeni boonuseid Eesti kasiinodes 2024
Vaadake parimaid Halloweeni boonuseid Eesti kasiinodes 2024

Top 5 Halloweeni slotti Eesti kasiinodes

1. Blood and Shadow – RTP 94.03%

Blood and Shadow on mängutootja Nolimit City verdtarretav Halloweeni mäng, mis pakub kuni 6666x panuse suurust maksimaalset võitu. Kas tumedad jõud on sinu poolel? Proovi ja saad teada!

Blood and Shadow sloti Halloweeni boonused Eesti kasiinodes 2023

2. Horror Hotel – RTP 96.17%

Parima Halloweeni sihtkoha toob teieni Relax Gaming. Horror Hotel kostitab külalisi tasuta keerutuste, super boonuste ja tõeliselt hirmsate elamustega. Külastajatel on hiilgav võimalus võita kuni 20,000x panus.

3. Witches Tome – RTP 96.58%

Halloween on kahtlemata nõidade lemmik tähtpäev. Mängutootja Habanero kutsub mängijad ise nõiale külla, pakkudes lõbusat meelelahutust, ahvatlevaid boonuseid ja võiduvõimalust kuni 7307x oma panus.

4. Scales of Dead – RTP 96.21%

Mängutootja Play’n Go hirmutab mängijaid Sahara kõrbe düünide vahel. Halloweeni puhul kostitatakse rändureid kõrbekuumuses rohkete tasuta keerutuste ja kuni 10000x panuse võiduga.

5. Ghost Huntin’ – RTP 93%

Unistad sportlikust Halloweenist kummitusi jahtides? Prospect Gaming on just sinu peale mõelnud! Omanäolises boonuste ja tasuta keerutuste rohkes mängus tuleb pahad vaimud lõksu püüda. Selle eest premeeritakse vaprat mängijat kuni 4000x panuse võiduga.

Uued Eesti Halloweeni slotid, mida 2023. aastal proovida

Mängutootjad on ka sel aastal tumedatest jõududest inspiratsiooni ammutanud ning kõik müütilised ja niisama jubedad tegelased hirmus põnevatesse mängudesse koondanud. Naudi pimedate ööde atmosfääri ning lase end meeldivalt ehmatada!

1. Nightmare Family Megaways, RTP 95.86%

Max Win Gaming kutsub mängijad külla ühele tõeliselt hirmuäratavale perekonnale. Halloweeni hõngulise häärberi paksude kiviseinte vahel peidavad end tasuta keerutused ja võimalus võita kuni 10000x panus.

Nightmare Family Halloweeni kasiino boonused sloti mängus 2023

2. Vampire Riches DoubleMax, RTP 96%

Mängutootjalt Yggdrasil näeme Halloweeni puhul elegantseid vereimejaid seiklemas New Yorgi hämarate pilvelõhkujate taustal. Maksimaalne võidu summa 1000000 € ahvatleb kahtlemata ka kõige häbelikumat vampiiri. Terita kihvad ja ime boonustest viimnegi piisk!

3. Don’t Eat the Candy – RTP 96.13%

Mäng neile kellel Halloweeni maiustustest juba süda läigib. Tipptasemel mängutootja NetEnt soovitab kommi mitte süüa, see-eest pakutakse mängijale võitu kuni x3110 panusest ja seda põnevate boonustega serveerituna.

4. Wild Voodoo, RTP 96.21%

Eksootika ja musta maagia huvilised saavad nautida uut põnevat mängu tootjalt OneTouch. Salapärasse mähitud voodoo pakub omanäolisi boonuseid ja võitu kuni 1500x mängu panusest.

5. Demon Pots, RTP 96.01%

Deemonlikult hea mäng tootjalt Reel Kingdom. Tulekerasid keerutav punane kurat lõbustab mängijaid tasuta keerutuste ja arvukate põrgulikult kuumade boonustega!

Kuumad Halloweeni boonused Eesti kasiinodes otse nõia katlast!

Tänavu üllatavad kasiinod Eesti Halloweeni puhul mängijaid eriti küllusliku valikuga, otsekui tõelisest nõia katlast kus podiseb nii mõndagi põnevat. Siia oleme valinud vaid parimad Halloweeni boonused Eesti kasiinodes.

Halloweeni boonuseid, üllatusi ja auhindu leidub igale maitsele. Pane vaim valmis ja haara heast võimalusest!

Korduma Kippuvad Küsimused

Suurem osa kasiinosid alustab Halloweeni kampaaniatega oktoobri viimasel nädalal. Küll aga võib mõnes kasiinos selleks ajaks kampaania juba läbi saada.
Kasiinod pakuvad Halloweeni ajal tihtipeale paremaid boonuseid kui muul ajal.

Your casinos will be cleared

Are you sure?