Skrill

Skrill Eesti kasiinodes

Skrill on nüüdseks ka eestlastele juba üsna tuttav nimi – tegemist on e-rahakotiga, mille kasutamise suurimaks boonuseks on tõenäoliselt Eesti pankadega oma tegevuse jagamata jätmine. Ja mis kõige parem, Skrilli saab maksevahendina kasutada pea kõigis Eesti kasiinodes. Skrilli maksevõimalust ei paku vaid mõned kontovabad kasiinod, kuna neis on sinu isik seotud sinu pangakontoga.

Skrilli saab aga kasutada kõigis teistes kasiinodes ning nii mõnigi neist teeb Skrilli väljamaksed ära kiiremini kui pangaülekanded. Negatiivse poole pealt on mõne kasiino Skrilli miinimum sisse- ja väljamaksed pisut suuremad kui teiste makseviiside puhul, aga need vahed on reeglina siiski väiksed. Et asjast pisut selgemat pilti anda, tegime valmis ka lihtsa kasiinode miinimum sisse- ja väljamaksete tabeli. Sealt leiad iga kasiino kohta infot nii Skrilli kui ka teiste makseviiside kohta.

Mis on Skrill?

Skrill on rahvusvaheline maksevahend, mille kaudu on on võimalik teha online makseid. Tellides omale Skrill ettemaksuga krediitkaardi on sul võimalik raha ka automaadist välja võtta või maksta sellega poes. Ja loomulikult, nagu juba mainitud, on Skrilli võimalik kasutada ka pea kõigis Eestis litsentseeritud kasiinodes.

Skrilli teadsid paljud Eesti inimesed juba aastaid tagasi, mil selle maksevahendi, e-rahakoti, nimetus oli veel Moneybookers. Moneybookers loodi Londonis 2001. aastal, ja Skrilliks muudeti nimi aastal 2013.

Võrreldes mitmete teiste e-rahakottidega on Skrill Eesti kodanikele kasutatav ilma igasuguste probleemideta ja Skrilli konto avamine käib lihtsalt ja kiiresti.

Skrill ja anonüümsus

Kuigi Skrill ei ole mõeldud niivõrd inimese anonüümsuse tagamiseks, eriti näiteks võrreldes Bitcoiniga, siis mingil määral pakub Skrill anonüümsust siiski. Näiteks tehes kasiinosse sissemakseid Skrilli ülekandega või Skrilli Mastercardiga, ei jää sinu kasiinos mängimisest mingit märki mõnda Eesti panka, ja see on pigem positiivne hetkedel, mil sul võib-olla on soov pangast laenu võtta.

Skrilli hinnakiri

Skrilli konto avamine on kõigile Eestlastele tasuta, ja Skrilli kasutamine Eesti kasiinodes maksevahendina ei maksa sulle samuti mitte midagi. Soovides omada ka Skrilli puutevaba ettemaksuga pangakaarti on selle aastane hind 10 eurot. Skrilli pangakaardiga automaadist raha välja võtmine maksab 1.75%. Raha enda pangakontole kandmise hind on 5.50€.

Skrill tavamaksevahendina

Kuigi Skrill on aktsepteeritud pea kõigis Eesti online kasiinodes, siis tegelikult saab Skrilli e-rahakotti kasutada milleks iganes, kas siis internetis šoppamiseks, sõpradele raha kandmiseks või millekski muuks. Ja Skrilli pangakaart on tavaline Mastercard, mida saab samuti kasutada nagu iga teist deebet- või krediitkaarti. Skrilli kaardiga poes maksmine ei maksa sulle mitte midagi, või õigemini, maksab, aga ainult sinu poolt ostetud toote hinna.

Skrill maksed Eesti kasiinodes

Skrilli kasutamine online kasiinode sisse- või väljamaksete tegemiseks on anonüümsem kui tehes seda läbi mõne Eesti (või Rootsi) panga, ning lisaks sellele on nii mõneski kasiinos Skrilli väljamaksed tunduvalt kiiremad kui väljamaksed sinu pangakontole.

Skrilliga saad sissemakseid teha järgmistes Eestis tegutsemisluba omavates kasiinodes:


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 200 boonus ja 600 tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

€ 300 boonus.

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

€ 1 000 boonus.

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...