South Park
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 3
Min panus : 0.25
Võiduliine : 25
Rullikute arv : 5
Hinnang: 5.0 / 5
Proovi South Park videoslotti tasuta Unibeti kasiinos

South Park - liitu Lõunapargi seiklusega

Inimesed kas armastavad või vihkavad South Parki sarja - ignoreerida on seda pea võimatu. Kombinatsioon halvasti joonistatud karakteritest, solvavast ja sageli lühinägelikust huumorist ja brutaalsest satiirist on sellel televisooniimel lasknud jätkuda enam kui dekaadi.

Kui sa oled South Park'i fänn, on hea teada, et “tõpranäod tapsid Kenny" ja veel enne, kui mäng sai alata. Kui sulle see aga ei meeldi, siis vist pole mõtet isegi proovida seda slotti. Igatahes tasub teada, et Net Entertainment on siia mängu pannud nii palju lisafunktsioone, et võid oodata pikemat ülevaadet kui tavaliselt!

Mängust rohkem

See NetEnt'i slotiautomaat South Park on tehtud koostöös South Park Studios'ga ning näeb välja nagu tavaline viie rulliku, kolme mängurea ja 25 võidukombinatsiooniga videoslot, kuid välimus võib olla petlik. Selles on asendussümbolid, kleepuvad asendussümbolid, neli boonusmängu ja kolm minfifunktsiooni.

Rootsi slotimänguautomaatide tootja NetEnt on teinud suurepärase töö, et tuua sinuni sarjast tuttavad tegelased nii sõnas kui pildis - iga väiksemgi võit tuleb koos animatsiooniga tuttavast tegelasest. Iga boonusring on unikaalne, sõltuvalt sellest milline karakter antud ringi avab, mitte lihtsalt tasuta spinnide arvust.

Mängu mängides saab igastahes aru, et sellesse on pandud palju tööd ja vaeva. Nii et proovi järgi tasuta mäng ning me usume, et oled peagi lõunapargi-usku! Slot on saadaval näiteks Maria Casinos, Unibetis ja Pafis, kus saad mängu ajaviiteks proovida või soovi korral ka raha peale oma õnn proovile panna.


€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.
€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.
€ 10 läbimängimise nõudeta boonus ja 25 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Mängu mängitakse 25-l fikseeritud panusereal ühest kuni kümnel panusetasemel erinevate mündiväärtustega.

Sümboliteks on tuttavate karakterite näod ning madalamateks sümboliteks J, Q, K ja A. Samuti on mängus asendussümbol, mis asendab kõiki sümboleid (alati kõige loetud kõige kõrgemaks), välja arvatud boonussümbolit.

Baasmängus on võidud võrdlemisi väikesed, kuid tihedad. Siiski tunduvad need olevat kokkuvõttes pisut väiksemad kui panustatud summad. See on NetEnt'i mängude puhul üsna tavaline, ent South Park'il tundub olevat rohkem raunde salves. Lisaks juba eelpool mainitud boonusmängudele, on mängus veel kolm juhuslikult käivituvat mini-mängu: Terrance'i ja Philip'i, härra Hankey ja Cartmani mingimäng.

Minimängudest lähemalt

Terrance'i ja Philip'i minimäng

Terrance'i ja Philip'i minimäng on juhuslikult mängu käigus käivituv, mil rullikute keertlemise ajal asetatakse teisele, kolmandale ja neljandale mängureale kolm asendussümbolit. Välja makstakse ainult üks võidukombinatsioon ning kui neid on rohkem, siis saad tasu muidugi kõige väärtuslikuma eest.

Härra Hankey minimäng

Härra Hankey minimäng on ilmselt kõige tihemini juhuslikult käivituv lisafunktsioon, kus rullikute keerlemise ajal asetab seriaalist tuttav jõulujunn esimesele, kolmandale ja viiendale mängureale kolm asendussümbolit. Võib juhtuda, et lisatakse ka üks või kaks asendussümbolit ükskõik, millistele ridadele. Just nagu eelmises minimängus, nii makstakse ka selles välja vaid üks võidukombinatsioon. Kui neid on rohkem, saad tasu kõige väärtuslikuma eest.

Cartman''i minimäng

Cartman'i minimäng sisaldab endas juhuslikult käivituvat lisafunktsiooni, mille tuumaks on lihakoogi asendussümbol ehk Beefcake Wild. Tegu on 3x3 asendussümbolite blokiga, mis ilmub juhuslikult teisele, kolmandale ja neljandale rullikule ning keerleb nende kohal eraldi.

Seisma võib ta jääda kas ainult ülemisel või alumisel tulbal, kahel tulbal või kõigil kolmel tulbal. Nagu kõigis eelmistes minimängudes, makstakse välja ainult üks kõige väärtuslikum võidukombinatsioon.

Kõigist kolmest kõige tasuvam minimäng on tingimata just seesama Cartman'i oma. Kui kogu 3x3 asendussümbolite blokk jääb mänguväljale, on võidusumma ka märkimisväärne, sõltuvalt muidugi teiste sümbolite asetusest esimesel ja viiendal real.

Boonusmängud

South Park'i videoslot üheks suurimaks tugevuseks on just need humoorikad ja omapärased boonusmängud. Boonusmäng käivitub, kui tabad boonussümboli kolmandal ja neljandal real ning unikaalse karakteriga boonussümboli viiendal real, mis otsustab, millisesse boonusmängu sind suunatakse.

South Park slots on neli erinevat boonusmängu: Kyle, Kenny, Cartman ja Stan.

Vaata siit neist videot

Kenny boonusmäng

Siin mängus pead juhatama keset autoteed kõndivat Kenny't läbi erinevate tsoonide- võidu-, kordaja- ja ohutsooni. Iga tema tehtud samm pakub sulle kolme valikuvarianti, mis võivad kaasa tuua, kas võidu, kordaja või õnnetuse.

Kenny'l on kolm elu. Mõned kordajaga võidud on päris suured (meie nägime kuni 7x kordajat) ja sul võib õnnestuda oma pangakontot suurendada enne, kui juhtub õnnetus või kukub seif Kenny'le õnnetult pähe.

Cartmani boonusmäng

Cartman otsib põõsastest peidetud auhindu, püüdes samal ajal vältida politseiametnikule vahele jäämist. Tema eesmärk on pihustada voolikust põõsaid ning nähtavale tuua nendes pesitsevaid hipisid. Leides ühest põõsast paar hipit, oled võitnud kahekordse summa. Kui aga leiad sealt hevimehe, tühistatakse sinu seni võidetud boonused.

Mäng lõppeb, kui Cartman avab politsei sümboli kaks korda. Maksimaalne võit siin mängus on 5000x panustatud summa!

Stan'i boonusmäng

Stan oksendab täis talle sümpaatsena tunduva tüdruku, mille järel ilmub kolmanda rea keskele kleepuv asendussümbol vähemalt kahe keerutusega. Igal keerutusel võivad lisaks ilmuda kleepuvad asendussümbolid mistahes ridadele. Mäng lõppeb kui ridadel pole ühtegi kleepuvat asendussümbolit.

Kyle'i boonusmäng

Kyle'i boonusmängus ootavad sind kümme tasuta keerutust. Viiendale rullikule ilmub viis Ike asendussümbolit, mis käivitab lisafunktsiooni, kus Kyle oma kanadalasest väikevenda jalgpallina kasutab. Ta tööl venda ruutudesse, mis annavad erinevaid boonuseid. Ruutudel on kahe-või kümnekordne kordaja, müntide võidud või veel kolm lisakeerutust.

Kokkuvõte

South Park on edukalt löönud kõikuma piiri puhta meelelahutuse ja videosloti vahel ning mängutootjal on õnnestunud kogu temaatika äärmiselt hästi põnevaks slotiks formuleerida. South Park on ilma naljata vähemalt sada korda ägedam mäng kui Aliens, aga sama hea kui South Park: Reel Chaos! Tegu on eduka lisaga Net Entertainmenti ridades.

Proovi siin teisi NetEnt'i mänge

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...