Aliens

Mängutootja: NetEnt

Kinohitist inspireeritud kõhe tulnukaslot Kolme tasandiga mäng Võida maksimaalselt kuni 3,817x panus Aliens on kuulsal kassahitil põhinev Net Entertainment’i slot,…

Aliens

86
86
Hinne
3 Ridade arv
0.15 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP

Üldine info

Nimi
Aliens
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.4%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x3800
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
150
Minimaalne panus
0.15

Aliens ülevaade

  • Kinohitist inspireeritud kõhe tulnukaslot
  • Kolme tasandiga mäng
  • Võida maksimaalselt kuni 3,817x panus

Aliens on kuulsal kassahitil põhinev Net Entertainment’i slot, mis on tehtud koostöös 20th Century Fox’iga. Mänguautomaat põhineb ülimenukal 1986. aasta Hollywoodi James Cameroni filmil “Tulnukad”, mis tõusis pärast ekraanile ilmumist suisa kultusstaatusesse. Filmi peaosas võis näha Sigourney Weaverit.

Aliens on viie rulliku, kolme mängurea ja 15 võiduliiniga videoslot, mida iseloomustavad asendussümbolid, võidukordajad ja tasuta keerutused. Sinu eesmärk on hävitada Kuninganna taru.

NetEnt’i mäng vastab ootustele ning on väga oskuslikult disainitud. Tume ja kriipiv nagu tulnukate kolooniat tapvast inkubeeritud inimestest rääkivale slotile kohane. Mängu iseloomustab teatav 70ndate vibe meenutades samanimelist kultusfilmi.

Kui oled neid filme näinud, tunned kindlasti ära selle kosmosethrillerliku meeleolu. Mängus saab näha ka stseene filmist, aitamaks Aliensi mänguautomaadist viimasegi välja pigistada.

Aliens sloti RTP on 96.4%.

Mäng enam kahjuks tõenäoliselt mängida ei ole võimalik, vähemalt üheski Eesti kasiinos seda enam näha ei ole. Miks, see on juba iseküsimus, aga meie oletus on probleemid 20th Century Fox litsentsiga.

Aliens slot Eesti kasiinodes

Kuigi veel mõned aastad tagasi oli mängu võimalik mängida näiteks Maria Casinos ja Unibetis, siis hetkel meil kahjuks Eesti kasiinodes mängu enam leida ei ole õnnestunud. Võib-olla on probleemiks saanud 20th Century Fox litsents, võib-olla midagi muud. Seega kui sulle antud teema meeldib, soovitame otsida sarnaseid mänge näiteks järgmistest kasiinodest:

Aliens sloti sümbolid ja nende väärtused

Aliens sloti sümbolid on mõistagi tulnukad.

Sümbolid

Madalama väärtusega sümbolid on alles kollanokkadest tulnukad, kes väga palju sulle kahju ei tekita. Kõige madalama väärtusega on hetkel veel täiesti ohutu tulevane tulnukas ehk tulnuka muna. Kõrgemaid väljamakseid annavad aga juba täiskasvanud tapatöödega sina-peal olevad tulnukad.

Sümbolite väärtused

Mündi väljamaksed on järgmised. Tulnukate/sümbolite nimed ei ole meie poolt just väga teaduslikult valitud ja on pigem välimusest lähtuvad.

Sümbol3 sümbolit4 sümbolit5 sümbolit
Tulnuka muna51530
Lihtne muna51540
Hirmutav minitulnukas51550
Ämbliktulnukas52060
Väiksed tulnukad52070
Suured ja vastikud tulnukad1550100
Humanoidne tulnukas2075150
Roheline koletulnukas25100300
Võimas tulnukas30125500
Tulus tulnukas301501000

Minimaalne ja maksimaalne panus

Minimaalseks ühe spinni hinnaks on €0.15, maksimaalne panus on sellest aga 1000x suurem ehk €150.

RTP ja volatiilsus

Aliens sloti RTP on 96.4%, volatiilsus aga keskmine.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt võib Aliens slotiga võita 3,817x panuse.

Mängu funktsioonid

Nagu ka filmis, on mängus kolm tasandit – otsimine, kohtumine ja taru.

Aliens sloti esimene tasand

Esimeses tasandis otsid sa tulnukate pesakoldeid ja kogud sümboleid multiplier’i väärtustega, mis lisatakse Tulnukate Aktiivsuse mõõdikule. See on siis selle sloti põhi- või baadmäng.

Aliens sloti teine tasand

Kui oled läbinud kõik üheksa vooru, liigud teisele tasandile – Kohtumine.

See tasand garanteerib sulle võidu esimese spinniga. Tegemist ei ole niivõrd tasuta spinnidega vaid kordusspinni featuuriga. Enne Pesani jõudmist satud suure tulnukate rünnaku ohvriks.

Esimesel tasandil kogutud kordajaid kasutatakse siin koos ekraanile ilmuvate sümbolitega. Kui oled õnnega koos, võid saada kuni kuuekordse võidukordaja kolme sümboliga vooru kohta ning võita suuri summasid. Hoia silm peal laskemoona lugejal, sest kui raja keskele ilmub laskemoona märk, saad lisakeerutusi.

Aliens sloti kolmas tasand

Seejärel tuleb kõige tähtsam kolmas tasand – Taru.

Siin saad koheselt viis lisakeerutust. Iga vooru läbides saad sammukese lähemale Kuninganna tapmisele ja taru hävitamisele, kuid selle vooru läbimine pole üldse kindel. Hoides silma peal võidukordajal raja keskel, võid teha Kuningannale kuni 10 korda rohkem kahju ning seeläbi lõpetada tema ja ta Pesa eksistentsi. Seda tehes saad oma algpanusega võrreldes kohe 240-kordse auhinna.

Teine ja kolmas tasand on põhimõtteliselt Aliens sloti tasuta spinnide tasandid. Kuigi tavamõistes tasuta spinne siin slotis ei ole, siis need spinnid on siin suhteliselt sarnased. Kui tulnuka aktiivusmeeter on täis saanud, siis iga spinn annab sulle alguses kohe võiduliinile kolm sümbolit. Võidukordajad liiguvad ühelt tasandilt järgmisele ja neid nende vahel ei nullita.

Aliens sloti graafika ja heli

Mängus kasutatakse 3D graafikat – see sai suures osas võimalikuks tänu koostööle 20th Century Foxiga. Samuti kasutatakse stseene sellest 1986. aasta filmist. Mängu soundtrack lisab aga mängukogemusele klaustrofoobse atmosfääri, tehes kõik veel võikamaks.

Aliens slot on teadlikult loodud videomängu stiilis, seda eelkõige just teise ja kolmanda tasandi puhul, mis näeb välja nagu first-person shooter videomäng, ehk siis mõtle Quake’ile või Doom’ile.

Teised Aliens slotiga sarnased mängud

Kui sulle tulnukate ja kosmoseteemalised slotid meeldivad, siis soovitame uurida näiteks Max Damage: Alien Attack ja Space Wars mänge. Viimane neist on leitav näiteks Chanz kasiinos ja esimene on lihtsalt leitav Betsafe’is.

Kokkuvõte

Net Entertainment on saanud hakkama millegi unikaalsega, kuna mängu tunnetus on täiesti erinev kõigist teistest mänguautomaatidest ning on seetõttu tõesti mängimist väärt. Kahjuks hetkel seda Eesti kasiinodes võimalik mängida enam ei ole, aga kes teab, võib-olla varsti jälle.

Aliens
86
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.4%

RTP