Eesti netikasiino viimaste kuude suuremad võidud

Kasiino mängud on juba aegade hämarusest pakkunud närve kõditavat meelelahutust ja võimalust fortuuna proovile panna. Nagu elus ikka, ei naerata võiduõnn siin igal pöördel, kuid kui see lõpuks juhtub on rõõm selle võrra suurem. Ja jagatud rõõm on topelt rõõm! Ka online kasiinodele meeldib mängijatega jagada viimase aja suuremaid võite.

Skandinaavia päritolu Paf kasiinost on ennegi tulnud suuri võite. Siin on mängijatel viimastel kuudel tõsiselt vedanud.

Millionaire Megapays slotil võideti 13. aprillil tervelt 45 711 €. See Big Time Gamingu mäng on saadaval vaid valitud kasiinodes ning kogub üha enam populaarsust. Tegu on suhteliselt lihtsa 6 rullikuga slotiga, kus on 4 progressiivset jackpoti võimalust. Lisaks saab mängija oma tasuta spinnide vooru võidud soovi korral mängu panna, tehes kogemuse veelgi põnevamaks.

Tundub, et 13. aprill oli Eesti mängijate jaoks eriti edukas, sest samal päeval tuli ka teine suur võit mängus Big Bamboo kokku 11 664 €. Kaunist aasia loodusest inspireeritud graafika mõjub rahustavalt samal ajal kui slot ise pakub hulgaliselt erifunktsioone ning samuti võimalust oma tasuta spinnide võitudega fortuunat enda juurde meelitada.

Ka märtsi kuu oli Paf kasiino mängijate jaoks täis õnne ja rõõmu. 20. märts tõi võidu 18 560 € slotil Legacy of Dead. See Egiptuse teemaline slot mängutootjalt Play´n Go võlub mängijaid müstilise olustiku ja rohkete boonus funktsioonidega.

Mängus Dawn of Kings tõi 22. märtsil õnnelik juhus 23 556 € võidu. Tundub, et salapärased vaaraod toovad kohalikele mängijatele õnne, kuna ka see Hacksaw Gamingu mäng on Egiptuse teemaline. Siingi avaneb võimalus osa saada hulgalistest lisafunktsioonidest.

31. märtsil võitis üks õnnelik mängija slotiga 777 Strike kokku 17 927 €. See vanakooli hõnguline slot stuudiolt Red Tiger on kõike muud kui igav. Tasuta spinnide voor on täis metsikuid sümboleid ning võidu võib tuua iga keerutus.

Eesti Kasiino soovib kõigile võitjatele palju õnne! Nautige mängurõõmu ja lõbusaid elamusi ning mängige vastutustundlikult!


Your casinos will be cleared

Are you sure?