Big Time Gaming

Big Time Gaming on mängutootja, mis on tõenäoliselt enim tähelepanu saanud tänu nende poolt loodud megaways lahendusele, mis annab mänguautomaatide tootjatele võimaluse mängudesse lisada sadu tuhandeid võiduliine.

Populaarsed kasiinod Big Time Gaming slottidel mängimiseks

Kõik slotid mängutootjalt Big Time Gaming

Nimi Üldine hinnang RTP Võiduvõimalus Ridade arv Võiduliinid
Who Wants To Be A Millionaire Megaways 93 96.2% - 7 117649
White Rabbit 89 97.7% - 7 248832
Survivor 67 96.5% - 5

Mängi Big Time Gaming slottidel järgmistes kasiinodes

Nimi Üldine hinnang Populaarsus Kasutatavus Klienditugi Avatud
No Account Bet 82 78 96 75 30/08/2020

Faktid Big Time Gaming

Big Time Gaming on suhteliselt väike mängutootja, mille peakorter asub Sydneys, Austraalias. Ettevõte asutati 2011. aastal ning seda juhivad kolm pika kasiinonduses töötamise kogemusega meest – CEO (tegevjuht) Nik Robinson, CTO (tehnoloogijate juht) Huw McIntosh ja loovjuht Ian Schmidt.

Ettevõtte nimi: Big Time GamingEttevõtte juht: Nik Robinson
Asutatud: 2011Töötajate arv: 11-50
Peakorteri asukoht: Sydney
Veebileht:
 http://www.bigtimegaming.com

Big Time Gaming ei anna uusi mänge välja just nii tihti nagu paljud teised mängutootjad. Aga kui millegi uuega välja tullakse, siis on sellest tavaliselt põhjust ka rääkida.

Big Time Gaming on eelkõige tuntud tänu oma unikaalsele Megaways lahendusele, mida tänaseks päevaks kasutavad BTG litsentsi kasutades ka paljud teised mängutootjad. Megaways tähendab seda, et kui enne BTG pildile tulekut oli slotimängudes reeglina vaid 10 kuni võib-olla paarsada võiduliini, siis megaways lahendus annab võimaluse mängida kuni sadade tuhandete võiduliinidega.

Alles hiljuti tuli Big Time Gaming välja ka täiesti uue mängumootoriga, mille nimeks sai MEGAQUADS. Megaquads annab võimaluse võita lausa kuni 16,777,216 võiduliiniga. See on võimalik tänu neljale samaaegselt keerutusi tegevale mänguaknale.

Tänaseks päevaks on Big Time Gaming välja andnud umbkaudu 40 mängu. Mängude RTP on reeglina 96% kandis, aga on ka mänge, mis on pisut alla selle (Dragon Born 95.0%) ja mis on korralikult üle selle (White Rabbit 97.77% ). Samas ei pruugi BTG mängud kõikides kasiinodes täpselt sama keskmise tagasimakse protsendiga olla, kuna mängutootja andis vähemalt varem kasiinodele võimaluse valida iga mängu jaoks erinevate etteantud RTP suuruste hulgast. Hetkel meile teadaolevalt Big Time Gaming seda enam ei tee. Küll aga on paindliku RTP pakkumine mängutootjate seas taas populaarsust kogumas ja võib-olla tuleb ka BTG selle juurde juba üsna pea tagasi.  

Reeglina on BTG mängud pigem kõrge volatiilsusega, aga samas on nende maksimaalsed võidud samuti suured, jäädes keskmiselt sinna 20 000x ja 50 000x vahele..

Big Time Gamingu mängud Eesti kasiinodes

Big Time Gamingu mänge ei ole võimalik mängida kõikides Eesti online kasiinodes. Küll aga leiab mängutootja loomingut näiteks Optibetist (hetkel 18 BTG slotti), Pafist (17 mängu) ja Kiirkasiinost (hetkel 15 BTG slotti).

Samuti leiab nii mõnegi BTG mängu Boost Casino lehelt ja Betsafe’ist.

Big Time Gamingu mängud mobiilis

Kõiki Eesti kasiinodes mängitavaid BTG mänge on võimalik väga hõlpsalt mängida ka oma nutitelefoni kaudu. Ja seda olenemata sellest, kas sul on Android, iPhone või Windowsi telefon.

Mängi Big Time Gamingu mänge tasuta

Kui sa soovid Big Time Gamingu mänge enne raha peale mängimist tasuta proovida, siis see võimalus on täiesti olemas. Lihtsalt mine online kasiinosse, mis BTG mänge pakub ja proovi need järele.

Head võimalused BTG mängude tasuta mängimiseks on lisaks juba eelpool mainitud kasiinodele ka Chanz kasiinos ja Unibetis.

Big Time Gamingu mänguvalik

Big TIme Gaming game selection

Big Time Gaming loob hetkel eelkõige vaid slotimänge ja seda teeb ta hästi.

Bränditud slotid

Big Time Gaming on kasutanud oma mängude tegemisel ka mitmete teiste ettevõtete litsentse. Näiteks on välja antud Who Wants to be a Millionaire Megaways, Monopoly Megaways ja Survivor Megaways mängud.

Muud mängud

Teoreetiliselt on BTG välja andnud ka kaks progresseeruva peavõiduga slotti – Mr Multiplier ja Feathered Frenzy. Samuti TapCards kraapekaardid. Aga Eesti online kasiinodes ei ole me neid mänge kusagil leidnud. Feathered Frenzy slot on hetkel leitav Chanz kasiinos, aga progressiivset peavõitu see enam ei paku.

Kõige populaarsemad Big Time Gamingu slotid

Kuna BTG ei ole välja andnud just liiga palju mänge, siis tegelikult on üsna tuntud pea kõik BTG slotid. Aga mainime neist ära meile kõige enam muljet avaldanud mängud.

MängMaksimaalne võit
Bonanza Megaways20,000x +
Who Wants to be A Millionaire Megaways50,000x
White Rabbit Megaways13,000x
Extra Chilli Megaways20,000x
Monopoly Megaways15,000x
Royal Mint Megaways40,000x
Survivor Megaways44,000x

Big Time Gaming kõige kõrgema RTP-ga slotid

Enne kõige kõrgema RTP-ga Big Time Gamingu nimekirja juurde minemist tuletame meelde, et BTG mängude RTP *võib* erinevates kasiinodes erineda. Seda vähemalt mõndade vanemate mängude puhul.

MängRTP
White Rabbit97,77%
Feathered Frenzy97,00%
Starquest96,90%
Queen of Riches96,90%
Extra Chilli96,82%
Opal Fruits96,75%
The Final Countdown96,65%
Donuts96,54%
Survivor Megaways96.47%
Book of Gods96.35%

Big Time Gamingu uuemad mängud

Kui paljud teised mängutootjad annavad iga kuu välja kaks kuni neli uut mängu, siis Big Time Gaming ilmutab reeglina nii palju uusi mänge terve aasta jooksul. Mõned suhteliselt hiljuti välja tulnud mängud on järgmised:

 • Chocolates – 12/10/2020
 • Slot Vegas MegaQuads – 23/09/2020
 • Survivor Megaways – 14/04/2020
 • Who want to be a Millionaire Mystery Box – 20/11/2019

BTG ajalugu

 • 2011 – Asutati Big Time Gaming
 • 2014 – Antakse välja Temple Quest slotimäng, üks Big Time Gamingu populaarsematest mängudest siiani
 • 2015 – Big Time Gaming annab teada Megaways mehaanika välja tulekust
 • 2016 – Antakse välja esimesed Megaways mängud – Dragon Born ning Bonanza
 • 2017 – Antakse välja Danger High Voltage
 • 2018 – Antakse välja popularne Extra Chilli mäng uue V-Gamble mehaanikaga. Samuti tuleb välja Who Wants To Be A Millionaire Megaways slot. Samal aastal hakkab BTG Megaways mehaanikat pakkuma ka teistele mängutootjaele nagu näiteks Blueprint Gaming.
 • 2020 – Big Time Gaming tuleb välja oma Megaquads mootoriga ja annab välja ka esimesed seda süsteemi kasutavad mängud.

Big Time Gaming mängude turvalisus ja aus mäng

Big Time Gaming on tuntud kui väike, aga ägedate slotimängude tootja, mis ei hooli mitte vaid mängijatele hea mängukogemuse pakkumisest, vaid selle ausalt ja turvaliselt tegemisest. BTG mänge kontrollitakse kolmandate osapoolte poolt ning ettevõte on ka sellesisulise sertifikaadi saanud.

Kokkuvõte

Big Time Gaming on hoolimata oma suhteliselt väiksest mängude arvust saanud väga tuntud slotimängude tootjaks. Seda eelkõige oma megaways mehaanikale, mida tänaseks päevaks kasutavad BTG litsentsi all juba väga paljud erinevad mängutootjad.

Big Time Gamingu mängud on volatiilsed, aga samal ajal on nende keskmine tagasimakse protsent ehk RTP üsna kõrge ning mängude maksimaalsed võidusummad on samuti keskmiselt kõrgemad kui enamike teiste mängutootjate omad. Mida alles äsja tutvustatud Megaquads mehaanika endaga kaasa toob, seda näeme juba lähitulevikus.