Evolution haarab enda alla Nolimit City – tehingu väärtus €340m

Evolution astub sammu lähemale sellele, et olla maailma suurim kasiinomängude pakkuja.

Rootsi ettevõte sõlmis ülevõtmislepingu mängutootjaga Nolimit City. Lähtuvalt EGR Intel informatsioonist on tehinguväärtus umbkaudu €340m.

Nolimit City omandamine sobib Evolutioni strateegiaga

Evolutioni pikajalise strateegia eesmärgiks on saada maailma suurimaks hasartmängude loojaks ja pakkujaks, online kasiinomängude ülemaailmseks liidriks.

Seetõttu on Evolution, algselt tuntud kui vaid live kasiino mängude pakkuja, viimastel aastatel enda külje alla haaranud ka tuntud mängutootjad nagu NetEnt, Big Time Gaming, ja Red Tiger. Varasemalt on ettevõte üle võtnud ka Ezugi ning ettevõtte Digiwheel.

Nolimit City sobib sellesse nimekirja hästi, kuna tegemist on uuendusliku mängutootjaga, mis just viimastel aastatel on hakanud omale mängijate seas nime tegema.

Evolution ja Nolimit City ootavad tehingu lõpule viimist

Tehing kahe ettevõtte vahel peaks lõpule jõudma 2022. aasta kolmandaks kvartaliks. Aga esmalt on vaja saada ühinemisele heakskiit ka regulatiivsetelt organitelt.

Jens von Bahr, Evolutioni esimees, ütles et “Nolimit City lisamisega Evolutioni perekonda laiendame oma tõeliselt uuenduslike ja tipptasemel mängude portfelli valdkonna tippbrändidelt ja mängutootjatelt.

Samuti lisas ta, et “Oleme Joonast, Emilit ja nende meeskonda jälginud paar aastat ning nad on meile muljet avaldanud luues täiesti uue slotimängude stiili. Olen uhke, et veel üks meie valdkonna parimatest mõistustest on otsustanud Evolutioni võrgustikuga liituda.

Nolimit City kaasasutaja Jonas Tegman lisas omalt poolt, et “Ma ei suuda välja mõelda paremat kahe ettevõtte kooslust kui Nolimit City ja Evolution. Oleme inimeste, toodete, tehnoloogia ja töö tegemise osas täiesti ühtsed.

Nolimit City loob veidraid mänge

Nolimit City loodi 2013. aastal ning populaarsust on hakanud see mängutootja hakanud koguma eelkõige just viimastel aastatel. Mängutootja peamiseks nissiks on kiiksuga mängude välja andmine, olgu teemaks siis maailmalõpp, vanglad, või miks mitte, vaglad. Samuti on nende mängudes pea alati olemas mitu erinevat boonusmängu ostmise võimalust.

Evolution on viimaste aastatega kasvanud gigandiks

Evolution (kuni 2020. aastani Evolution Gaming) loodi aga 2006. aastal ning tänaseks päevaks on algselt vaid live kasiino mängudele orienteerunud ettevõttest saanud üks maailma kõige suurem hasartmängude pakkuja.

Your casinos will be cleared

Are you sure?