Novembris toimub Maltal Euroopa mängutööstuse tähtsaim konverents Sigma Europe

13.-17. novembril leiab jälle kord aset Euroopa hasartmängutööstuse aasta tähtsaim konverents Sigma Europe. Malta pealinna Vallettasse koguneb sel puhul mängutööstuse absoluutne koorekiht kogu maailmast, kuid oodatud on ka uued tegijad ja startupid.

Sigma Europe raames astub üles üle 250 kõneleja ning arvukatel networking üritustel on võimalik mõtteid vahetada mängutootjatega üle maailma, teiste hulgas ka Eesti mängijatele tuntud Play N’ Go ja Yggdrasil.

Viie konverentsipäeva jooksul on osalejatel võimalik nautida nii spordiüritusi, kultuuri ringkäike kui ka arvukaid õhtusööke ja kokteili üritusi. Lisaks on konverentsialale spetsiaalselt ehitatud tohutu suur toitlustusplats kust igaüks midagi meelepärast hamba alla saab.

Tänavuse konverentsi toetajate seas on esindatud ka juhtivad makselahenduste pakkujad Trustly ning Brite’i ja mitmed online kasiinod, näiteks siin mail tegutsev TonyBet. Tähtsale üritusele on õla alla pannud ka tehnoloogia gigant Google.

Sigma Europe ei ole mingi tavaline igav mess ning selle tõestuseks tutvustavad osad kasiinotööstuse hiiud oma tegemisi hoopis 10 megajahil, mis on konverentsiala juurde paigutatud. Töisele suhtlusele pakuvad vaheldust tervelt 8 erinevat pidu ning 2 auhinna tseremooniat kus leiavad äramärkimist aasta parimad tegijad.

Mõeldud on ka väiksematele kasiinotööstuse ettevõtjatele. Startupidel on siin harukordne võimalus jalg ukse vahele saada, esitledes oma ideed Sigma Europe Pitch raames. Selleks puhuks on kokku kogunenud tuntud investorid ja mentorid üle ilma, et toetada uusi tegijaid nii nõu kui jõuga, ikka selleks, et pakkuda mängijatele veel põnevamat, kvaliteetsemat ja turvalisemat mängukogemust.

Teie kasiinod kustutatakse

Kas oled kindel?