Yggdrasil Podcastide sarja „What’s up YGG” teine episood

Yggdrasil andis just välja oma uue Podcasti seeria teise episoodi, mis räägib hasartmängutööstusest üldiselt, trendidest, väljakutsetest ja muudest arengutest.

Uus episood tuli välja 13. juulil.

Podcasti seeria üldnimetus on „What’s up YGG”.

Kokku koosneb see Yggdrasili podcastide seeria kümnest erinevast episoodist, mille jooksul räägitakse erinevatel ettevõtet ennast ja ka hasartmängutööstust üldisemalt puudutavatel teemadel.

Teemade hulgas on näiteks mängude loomine, kasiinostriimerid, mängude kasutusmugavus, partnerlussuhted ja palju muud.

Podcastide n-ö saatejuhtideks on Square in the Air uue meedia direktor Stewart Darkin ning Yggdrasili tegevjuht Fredrik Elmqvist.

Samuti on tihti külas teisi hasartmängutööstusega seotud inimesi. Olgu nendeks siis striimerid, mänguloojad või keegi muu.

Yggdrasil podcast ekraanipilt

„What’s up YGG” podcasti seeria tutvustab Yggdrasil Gamingut kui ühte maailma juhtivat mängutootjat ja annab neile võimaluse tutvustada ettevõtet ja tema loomeprotsessi lähemalt.

„What’s up YGG” teine episood

Podcasti teises episoodis räägib Yggdrasili Toote -ja Programmijuht Stuart McCarthy ettvõtte väljakutsetest, millega Yggdrasil tänasel päeval silmitsi on ning samuti Yggdrasili Masters programmist.

Yggdrasili Masters Programm sai alguse juba 2018. aastal ning selle eesmärgiks on pakkuda abi ja tuge väiksematele ja vähem tuntud mängutootjatele, andes neile võimaluse oma mänge Yggdrasili platvormi kaudu mängijateni viia.

Podcastis räägivad oma Masters programmi kogemustest ka sellega liitunud Avatar UX ja Peter & Sons mängutootjate esindajad.

Yggdrasil teeb hetkel lisaks kahele eelpool mainitud ettevõttele koostööd ka näiteks järgmiste väiksemate mängutootjatega – Dreamtech Gaming, Northern Lights ja Rabcat Studios.

Vaata Yggdrasili podcasti teist episoodi siin (podcast on inglise keeles):

Yggdrasil andis välja „What’s up YGG” teise episoodi
Yggdrasil andis välja „What’s up YGG” teise episoodi

Yggdrasili tegevjuht Fredrik Elmqvist ütles „What’s up YGG” podcasti seeria kohta järgmist – „Meil on väga hea meel tutvustada oma podcastide seeriat kui uut kanalit suhelda nii oma tööstusharu kolleegide kui ka ülemaailmse publikuga, kes on huvitatud meie põnevast sektorist.

Võite oodata huvitavat segu erinevatest teemadest, inspireerivaid külalisi ja palju meelelahutust. Kümne episoodi jooksul loodame koos kuulsate külalistega anda kuulajatele reaalse ülevaate ja analüüsi mitmete valdkonna oluliste teemade, väljakutsete ja võimaluste kohta.

Mis on Yggdrasil

Yggdrasil on tuntud slotimängude looja, mille mänge leiab ka enamikest Eesti online kasiinodest. Yggdrasilil on kontorid mitmetes Euroopa riikides – nendest võiks ära mainida nii Rootsi, Malta kui ka Gibraltari.

Yggdrasil loodi 2013. aastal ning tänaseks päevaks töötab ettevõttes enam kui 220 inimest.

Yggdrasili tuntuimatest slotimängudest võiks ära mainida näiteks nende Vikings slotiseeria (Vikings Go Wild, Vikings go Berzerk, Vikings go to Hell), Brazil Bomba, Valley of the Gods, Blood Moon Wilds ja samuti pakub ettevõte peavõiduga slotte nagu näiteks Joker Millions, Ozwin’s Jackpots ja Jackpot Raiders.

Your casinos will be cleared

Are you sure?