Vikings Go Wild

Mängutootja: Yggdrasil

Vikings Go Wild on Yggdrasili viikingite triloogia esimene mäng Maksimaalseks võiduks on kuni 500x panus Tasuta spinnid, võitlused krakeniga ja…

Vikings Go Wild

67
67
Hinne
4 Ridade arv
0.25 Minimaalne panus
25 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

96.3%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Vikings Go Wild
Välja antud
2015-08-01
Mängutootja

Detailne info

RTP
96.3%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x3800
Volatiilsus
Med-Low
Võiduliinide arv
25

Panused

Maksimaalne panus
100
Minimaalne panus
0.25

Vikings Go Wild ülevaade

  • Vikings Go Wild on Yggdrasili viikingite triloogia esimene mäng
  • Maksimaalseks võiduks on kuni 500x panus
  • Tasuta spinnid, võitlused krakeniga ja aardekirstu boonused!

Vikings Go Wild on mänguautomaat mängutootjalt Yggdrasil Gaming. Mängu teemaks on pöörased viikingid ja nende põnevad seiklused. Oma multifilmiliku kujundusstiili poolest meenutab videoslot mõni aasta varem välja tulnud lastefilmi “Kuidas taltsutada lohet”.

Vikings Go Wild on Yggdrasili viikingimängude triloogia esimene mäng. Sellele järgnesid Vikings Go Berzerk ja Vikings go to Hell.

Viikingite põhjamaine seiklus toimub müstilisel sügavsinisel merel ühes koletiste, laevade, müntide, kleepuvate asendussümbolite, tasuta spinnide ja palju muu põnevaga.

Mäng näeb välja ehe, mängulaud asetseb põhimõtteliselt laeva peal ja mõlemas mängulaua ääres on puidust nikerdatud draakoni kujulised laeva vöör ning ahter.

Vikings Go Wild mängus on 25 võiduliini, 5 rullikut ning 4 rida.

Vikings go Wild RTP on 96.3% ning mängu võib pidada keskmise volatiilsusega slotiks.

Parim kasiinoboonus Vikings Go Wild mängimiseks

Kui soovid, on sul võimalik Vikings Go Wild slotil spinnida kasiinolt saadud boonusrahaga. Head tervituspakkumised on olemas Betsafe kasiinol, Chanzil, Unibetil ja Marial.

Ning soovi korral saad viikingite seiklusega liituda ka läbi Boost Casino või Kiirkasiino.

Vikings Go Wild sloti sümbolid ja väljamaksed

Vikings Go Wild sümboliteks on loomulikult viikingid ise ning lisaks ka erinevat värvi mündid.

Sümbolid

Vikings Go Wild mängus on neli kõrgema väärtusega viikingi sümbolit ning neli madalama väärtusega münti. Lisaks on olemas ka tasuta spinnide sümbol, asendussümbol ning aardekirstu sümbol.

Sümbolite väljamaksed

Kõrgemaid väljamakseid andvad viikingid maksavad viie sümboli eest välja 175 kuni 250 münti. Madalama väärtusega sümbolid aga 50 kuni 80 münti. Kui palju see pärisrahas on, oleneb sinu panuse suurusest. Ühe euro suuruse panuse korral lihtsalt korruta see arv 0.04-ga.

Minimaalne ja maksimaalne panus

Vikings Go Wild minimaalseks panuseks on 0.25 eurot ning maksimaalseks panuseks 100 eurot

RTP, volatiilsus ja võidusagedus

Vikings Go Wild RTP on 96.3%, riskitasemelt on mäng keskmine ning keskmine võidusagedus on 26%. See viimane tähendab seda, kui tihti keskmiselt vähemalt mingigi võidu saab.

Maksimaalne võit

Maksimaalselt on võimalik ühe spinniga võita kuni 12 500 münti ehk siis kuni 500x enda panus.

Mängu funktsioonid

Vikings Go Wild slotis on olemas nii tasuta spinnide voor kui ka aardekirstu boonus.

Aardekirstu boonus

Igal spinnil nii baasmängus kui ka tasuta spinnide ajal võib viimasele rullikutele jääda aardekirstu sümbol. Sellisel juhul võidad sa garanteeritud auhinna. Milline see auhind on, see on juhuslik, aga selleks võib olla nii rahaline auhind kui ka tasuta spinnide voor. Baasmängus võib aardekirstust välja tulla 8-12 spinniga tasuta spinnide voor või kuni 1000 münti. Tasuta spinnide vooru ajal võib sealt juurde saada 2-4 tasuta spinni, kuni 1000 münti või metsiku rulliku funktsiooni. Viimane tähendab seda, et üks rullik täidetakse täielikult asendussümbolitega.

Mängides 1 euro suuruse panusega ja võites 1000 münti võidad sa 40 eurot. Ehk siis ühe eurose panuse korral on mündi väärtuseks 0.04 eurot.

Tasuta spinnid

Saades rullikutele vähemalt 3 scatter-sümbolit algab tasuta spinnide voor. Nelja scatteri puhul on tasuta spinnide arvuks 16 ning viie scatteri puhul 24. Tasuta spinnide voorus lukustuvad wild ehk asendussümbolid rullikutele. Kõik keerutuste jooksul rullikutele jäävad viikingid võitlevad mereelukaga ning kui mereelukas neid vee alla ei vii, siis muutuvad nad lukustatud asendussümboliteks, mis jäävad rullikutele kuni tasuta spinnide lõpuni.

Vikings Go Wild graafika ja heli

Vikings Go Wild anti välja 2015. aastal ja oma ajastu slottide hulgas näeb ta välja väga hea. Samuti on mängus tavapärase kolme rea asemel neli rida. Taustaks mängib mõnus viikingislotile sobilik heli.

Kui sulle meeldib Vikings Go Wild, proovi ka teisi slotte

Kui sulle Vikings Go Wild slot muljet avaldab, siis soovitame kindlasti proovida ka teisi sama triloogia mänge. Nendeks on Vikings Go Berzerk ja Vikings go to Hell. Esimene neist anti välja 2016. aastal ja teine 2018. aastal.

Skandinaavlastele on viikingid äärmiselt südamelähedased, mistõttu on sama teemat kasutatud ka mitmetes teistes mängudes nagu näiteks Viking’s Treasure, Thunderstuck, Ragnorok ja Hall of Gods.

Kokkuvõte

Vikings Go Wild on väga mõnus viikingiteemaline mänguautomaat. Kuigi mängu peavõit ei ole just liiga suur (12 500 münti ehk 500x panus), on see siiski päris korralik summa. Ja lisaks ei saa ära unustada ka seda, et ka baasmäng võib sulle tuua väga korralikke võite.

Wikings Go Wild mängu disain on mõnus ja taustamuss igati sobilik. Meile isiklikult see mäng väga meeldib ja seetõttu oleme proovinud ka triloogia teisi mänge.

Vikings Go Wild
67
Hinne

-

Võiduvõimalus

96.3%

RTP