Suurvõit Pafis

VIDEO: Vaata kuidas eestlanna Pafis 3.7 miljonit eurot võitis

2020. aasta alguses, täpsemalt 8. jaanuaril, võitis eestlanna Paf kasiinos Hall of Gods slotil spinnides vaid 20-sendise panusega ligemale 3.7 miljonit eurot. Enne võidu saamist on mängija kontol vaid €7.71. Kui soovid näha, kuidas võit koju tuli, siis selle suurvõidu salvestust saad näha siin:

Mega Jackpot Win in Hall of Gods at Paf.com – €3,687,073 – Estonian record! 

Võidu täpne suurus oli €3,687,073.85 ja enne seda suurvõitu ei olnud eestlanna suuremaid võite saanud.

Pafis on jackpoti mängudega võidetud ka väga palju teisi suuri peavõite. Suurim neist anti välja seitsme aasta eest Mega Fortune progressiivse jackpotiga slotil ning sel korral oli võitjaks Soomest pärit mängija. Võidu suuruseks oli tol korral massiivne €17.8 miljonit eurot.

Paf on tänu sellistele megavõitudele saanud mängijate seas tuntuks kui väga õnnelik kasiino, kuna suuri võite on seal võidetud tõesti palju.

Pane oma õnn Pafis proovile!

 


https://www.eestikasiino.com

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...