Aloha! Cluster Pays
Mängutootja : NetEnt
Ridade arv : 5
Min panus : 0.10
Võiduliine : n/a
Rullikute arv : 6
Hinnang: 1.0 / 5
Proovi Tasuta Aloha! Cluster Pays videoslotti siin

Aloha!Cluster Pays videoslot

Vaikse ookeani saared on online videoslottide fännidele üsna tavapärane peatuspaik - seda eriti Põhjamaa päritolu mänguritele, kes vajavad külma ilmaga lõunamaist kosutust. Päikeseliste mängude ridadesse on lisandunud uus videoslot Net Entertainment'ilt - selle nimi on Aloha! Cluster Pays. Lase sellel iidsel Tiki hea õnne vaimul end keset Hawaii saari võidukobarateni kanda kas Maria Casino, Unibeti või Pafi vahendusel. Kõigis nimetatud online kasiinodes saad mängu tasuta proovida või soovi korral panna oma õnne pärisraha panustega proovile.


€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

Aloha videoslotist lähemalt

Aloha! Cluster Pays on viie rulliku ja kuue mängureaga videoslot, millel puudub tavapärane võiduliinide süsteem. Nagu mängu nimi viitab, üllatavad võidud sind kobaratena. Kui tabad üheksat või enamat samasse gruppi kuuluvat sümbolit ükskõik kas horisontaalselt või vertikaalselt, tasustatakse sind auhinnaga.

Mäng: Aloha! Cluster Pays
Mängu tüüp: Reisiteemaline videoslot
Tootja: NetEnt
Võiduliinid: Puuduvad
Rullikud: 5
Progresiivne: Ei
Boonuslahendused: Jah
Tasuta spinnid: Jah
Panusevahemik: 0.10€ - 200€
Jackpot: 10000x
Automaatne mäng: Jah
Mobiilne mäng: Ei
Mängija tasuvus: 96.42%

Mängu disain on kõrge kvaliteediga - selle keskmes on hea õnne vaim Tiki, taustal kohiseb taevasinine ookean ning kerges suvebriisis õõtsuvad palmipuud ning slotile lisab vürtsi aktiivne vulkaan.

Aloha videoslotis on seitse erinevat teemaga seotud sümbolit nagu punane, roheline ja sinine Tiki mask, ananass, kookos, merikarp ja lilleõis. Kõige võimsama võidusumma tahad, kui sul õnnestub ekraan täita 30 punase Tiki maskiga. See on väärt 10 000 kordselt sinu panustatud summa. Mänguautomaadi asendussümboliks on küsimärgiga kast, mis asendab kõiki teisi sümboleid peale tasuta spinnide ikooni.

Vaata siit Aloha! Cluster Pays videosloti tiiserit

Boonuslahendused

Kleepuvad korduskeerutused

Kleepuvad korduskeerutused aktiveeruvad võidukobarate tabamisel juhuslikult. Iga uus kobarasse kinnituv sümbol annab sulle võimaluse tasuta keerutada ning see kestab seni, kuni ekraanile ilmu enam sobituvaid sümboleid.

Tasuta spinnid

Aloha! Cluster Pays tasuta keerutused kostitavad sind mängus, kui tabad kolme või enamat hajussümbolit. Kokku on sul võimalik saada kuni 12 tasuta spinni.

  • Tabades kolme hajussümbolit saad 9 tasuta spinni
  • Tabades nelja hajussümbolit saad 10 tasuta spinni
  • Tabades viite hajussümbolit saad 11 tasuta spinni
  • Tabades kuute hajussümbolit saad 12 tasuta spinni

Tasuta keerutuste voorus langevad madalama väärtusega sümbolid nagu puuviljad ja lilled mängust välja ning alles jäävad vaid kõrge väärtusega sümbolid, mis tähendab omakorda, et sinu võiduvõimalused on äärmiselt suured. Viimane tasuta keerutust ei lõpeta spinnimist enne, kui see on tabanud võitu.

Mida meie Aloha videoslotist arvame?

Kleepuvad korduskeerutused on hea vaibiga mäng, mis on Net Entertainment'ile kohaselt loodud väga kõrgetasemelise graafika ja heliefektidega. Mäng meenutab veidi Play N' Go Cloud Quest videoslotti, millel on samuti kuus rullikut ja loominguline lähenemine võiduliinide struktuurile. Aloha mängus tekitavad eelkõige põnevust kleepuvad korduskeerutused, mis ilmuvad ekraanile üsna korrapäraselt ja tagavad võimaluse suurteks võitudeks.

Proovi Aloha! Cluster Pays videoslotti tasuta Unibetis

€ 100 boonus ja 5 tasuta spinni.

Proovi siit ka teisi NetEnt'i videoslotte

Loe siit Dracula videosloti tutvustust
Loe siit Glow videosloti tutvustust
Loe siit Gonzo's Quest tutvustust
Loe siit Jack and the Beanstalk tutvustust
Dracula Glow Gonzo's Quest Jack and the Beanstalk
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI
Loe Mega Fortune Dreams tutvustust
Loe siit Starbursti tutvustust
Loe siit Fruit Shop mängu tutvustust
Loe siit Hall of Gods videosloti tutvustust
Mega Fortune Dreams Starburst Fruit Shop Hall of Gods
MÄNGI MÄNGI MÄNGI MÄNGI

 

 


Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...