Tiki Wonders

Mängutootja: NetEnt

See Net Entertainment’i klassikaline videomänguautomaat Tiki Wonders viib sind fantaasiamaailma troopikasaarele surfama, ujuma ja niisama olemist nautima. Mängus saadavad sind…

Tiki Wonders

60
60
Hinne
3 Ridade arv
0.01 Minimaalne panus
30 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

93%

RTP

Üldine info

Nimi
Tiki Wonders
Mängutootja

Detailne info

RTP
93%
Volatiilsus
Low
Võiduliinide arv
30

Panused

Maksimaalne panus
60
Minimaalne panus
0.01

Tiki Wonders ülevaade

See Net Entertainment’i klassikaline videomänguautomaat Tiki Wonders viib sind fantaasiamaailma troopikasaarele surfama, ujuma ja niisama olemist nautima. Mängus saadavad sind eksootsilised loomad ning suud vett jooksma ajavad kokteilid, mida saad nautida mägise ranna taustal.

Naudi troopilist mängu Maria Casinos, Unibetis või Pafis kas niisama ajaviiteks või soovi korral raha peale panustades.

Mängust lähemalt

Tiki Wonders on viie rulliku, 30 võidukombinatsiooni ja progresiivse jackpotiga videoslot Rootsi päritolu NetEnt’ilt. Mängu iseloomustavad troopilised sümbolid, lisakeerutused, surfari asendussümbol, hulatantsija hajussümbol ning lausa kaks progresiivset jackpoti – Wonder Jackpot ja Mega Wonder Jackpot.

Mängu graafika on NetEnt’ile omaselt kõrgtasemeline. Selle sümbolid on seotud troopilise saarega ning nende hulka kuuluvad põnevad kokteilid, eksootilised linnud, kilpkonn, kivil peesitav sisalik ja veeelu nautiv delfiin. Erilisteks sümboliteks on Tiki Wonders mängus hulaga tantsiva tüdruku hajussümbol ning kohalik tiki-maskiga hõimuesindajast, kes on sloti asendussümboliks.

Boonuslahendused

Tasuta spinnid

Tiki Wonders pakub lisaks pidevalt kasvavale jackpotile ka võimalust tasuta spinnidega keerutada. Kui tabad kolme, nelja või viite tantsiva neiu hajussümbolit, ootavad sind vastavalt kas 10, 20 või 30 tasuta spinni. Kõik selle voorud on kolmekordse kordajaga ning lisaks on võimalik tasuta spinnide voorus lisakeerutusi juurde teenida.

Progressiivsed jackpotid

Tiki Wonders pakub ühe asemel suisa kahte progressiivset jackpotti. See tähendab, et võidusumma suureneb pidevalt iga panusega, mis kõigi mängijate poolt mängu pannakse. Wonder Jackpot ja Mega Wonder Jackpot annavad kindlasti mängule kõvasti võidusummade dimensioone juurde.

Mõlemat jackpotii on võimalik võita nii põhimängus, kui ka tasuta spinnide voorus. Taba nelja jackpoti sümbolit ükskõik kuskohas rullikutel ning pista Wonder Jackpot enda taskusse. Viie sümboliga teenid välja juba aga maksimaalse Mega Wonder jackpoti. Jackpoti sümboliks tunned ära kuldse tähekese järgi. Igast panusest läheb 5% auhinnafondi, millest 2% Wonder ja 3% Mega Wonder Jackpot’i arvele.

Kokkuvõte

Alusta oma rannapuhkust siit. Kahe progresseeruva jackpoti ja hula-seelikute välkudes toob NetEnt sinuni mõnusa perspektiivi päris rannakogemusest. Ka heli poole pealt on hoolitsetud – kohisevad lained ja merelinnud kutsuvad Sind kaasa.

Kui soovid teisigi progresiivse jackpotiga mänge proovida, siis soovitame NetEnt’i Mega Fortune Dreams, Microgaming’u Hound Hotel või Play’n GO Riches of Ra mängu.

Tiki Wonders
60
Hinne

-

Võiduvõimalus

93%

RTP