Cloud Quest

Mängutootja: Play'n GO

Sulle meeldivad fantaasiamängud ja tahaksid proovida midagi omapärast? Mängutootja Play’n GO tuli hiljaaegu välja piiritult lõbusa arkaadia mängude nimistusse kategoriseeriva Cloud…

Cloud Quest

82
82
Hinne
5 Ridade arv
0.1 Minimaalne panus
1000 Võiduliinide arv
5 Rullikud

-

Võiduvõimalus

94.5%

RTP

Üldine info

Nimi
Cloud Quest
Välja antud
2016-03-10
Mängutootja

Detailne info

RTP
94.5%
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x469
Volatiilsus
Medium
Võiduliinide arv
1000

Panused

Maksimaalne panus
40
Minimaalne panus
0.1

Cloud Quest ülevaade

Sulle meeldivad fantaasiamängud ja tahaksid proovida midagi omapärast? Mängutootja Play’n GO tuli hiljaaegu välja piiritult lõbusa arkaadia mängude nimistusse kategoriseeriva Cloud Quest videoslotiga. Saad videolsotti tasuta proovida näiteks Unibeti online kasiinos ja mobiilses Unibetis, samuti Maria Casinos ja Pafis.

Cloud Quest videoslotist lähemalt

Cloud Quest on Play’n GO viis korda viis rullikuga mänguautomaat, milles on enneolematult palju võimalusi tasemetes ülesliikumiseks. Cloud Quest baasmängus võitmiseks on tarvis saada mänguväljale kolm või enam samasugust sümbolit ükskõik kas diagonaalselt, horisontaalselt või vertikaalselt.

Ruudustiku kõik read ja tulbad on igas voorus aktiivsed ning iga sümbol võib kuuluda mitmesse võidukombinatsiooni. Kui kõik võidukombinatsioonid on kirja läinud, kustuvad võidukombinatsioonides osalenud sümbolid, võimaldades tulpadesse jäänud sümbolitel uuele kohale langeda, et saaksid samas voorus veel võidukombinatsioone moodustada.

Videosloti baasmängu madalama väärtusega sümboliteks on fantaasiamaailmast tuttavad esemed nagu mõõgad, nõiajook, loitsuraamatud, kilbid jms asjad. Mängu asendussümboliks on kuldne kotkas, mis asendab mistahes teise sümboli selleks, et saaksid veelgi suuremate võitudega kombinatsioone luua. Cloud Quest mängus on ka tasuta keerutuste vooru avad supervõimete sümbol.

Boonuslahendused

Supervõimete tasuta keerutused

Kui sul õnnestub tabada kolme, nelja või viite supervõime sümbolit, aktiveerub supervõimete ketta üks sektor. See ketas annab sulle võimaluse saada tasuta keerutus koos ühega neljast supervõimest, mis aitavad suuremalt võita.

Mida rohkem supervõime sümboleid on kombinatsioonis, mis ketta aktiveerumise põhjustas, seda rohkem ketta sektoreid süttib. Kui võidukominatsioonis on kolm supervõime sümbolit, aktiveerub ketta üks sektor, kui aga neli sümbolit, süttivad ketta kaks sektorit. Kui võidukombinatsioonis on aga viis supervõime sümbolit, aktiveeruvad suisa kolm sektorit.

Seejärel ilmub mänguväljale osuti, mis hakkab ketta välisservas päripäeva ringlema ning kui see peatub süttinud sektoris, saad uue tasuta keerutusi.

Neli erinevat supervõimet on järgmised:

  • Viiekordne võimsus: uuel keerutusel korrutatakse kõik võidukombinatsioonidest saadavad võidud 5-ga;
  • Erakordne vastupidavus: uuel keerutusel langeb ruudustiku erinevatesse kohtadesse kaks jokkerit, mis kinnituvad oma kohale ja aitavad võidukombinatsioone moodustada;
  • Massiga peale: järgmisel keerutusel saad õidukombinatsioonide eest täiendavaid jokkereid. Kolme samasuguse sümboli kombinatsioonis asendatakse keskmine sümbol jokkeriga. Nelja samasuguse sümboli kombinatsioonis asendatakse kaks keskmist sümbolit jokkeritega. Viie samasuguse sümboli kombinatsioonis asendatakse jokkeritega kolm sümbolit üle ühe;
  • Hajusrünnak: uuel keerutusel saavad kõik sümbolid toimida hajussümbolitena, andes teile täiendavaid võite. Mistahes hajusvõidu maksimaalne väljamakse on sama mis väljamakse viie järjestikuse ühesuguse sümboli kombinatsiooni eest põhimängus.

Boonusmäng

Cloud Quest boonusvoor käivitub, kui boonusrea kõik viis sümbolit on avatud. Boonusvooru alguses antakse sulle juhuslikult viis kuni 20 tasuta boonuskeerutust kolmekettalisel ja üherealisel kasiinoautomaadil. Sinu eesmärgiks on nende tasuta spinnidega koletised alistada. Iga koletise alistamiseks ja järgmisesse vooru jõudmiseks on tarvis moodustada teatud arv võidukombinatsioone.

Loe siit Cloud Quest mängu boonussümbolite kohta lisaTeine viis iga koletise hetkega alistamiseks on saada kokku kolme boonussümboli kombinatsioon. Kui oled koletise alistanud, saad kolm täiendavad boonsukeerutust ning sind viiakse järgmisesse etappi uue koletisega kohtuma.

Võidukombinatsioonide väljamaksed suurenevad igas etapis, kuna iga väljamakse korrutatakse läbi saavutatud etapi numbriga.

Kui alistate viienda ja viimase koletise, pärjatakse teid eriauhinnaga, mis võrdub 100-kordselt sinu kogupanusega.

Proovi Cloud Questi tasuta Unibetis

Kokkuvõte

Playn’Go Cloud Quest videoslot on küll lihtne arkaadia mäng, ent tuleb tõdeda, et selle graafika ja tihedad võidud on Eestikasiino meeskonna võlunud. Me nautisime boonusmänge ja pidevaid võite väga!

Cloud Quest
82
Hinne

-

Võiduvõimalus

94.5%

RTP