Beat the Beast: Kraken’s Lair
Mängutootja : Thunderkick
Ridade arv : 3
Min panus : 0.10
Võiduliine : 90
Rullikute arv : 5
Hinnang: 1.0 / 5

Beat the Beast: Kraken’s Lair ülevaade: võida kuni 7777x panus!

  • Kraken’s Lair on Thunderkicki Beat the Beast seeria esimene mäng viiest
  • Maksimaalseks võiduks on 7,777x sinu panus
  • Tegemist on Thunderkicki selgelt eristuva stiiliga Põhjamaade mütoloogial põhinev slotimänguga
  • Tasuta spinnide voorus on võimalik saada 10-kaupa ka lisaspinne!

 

Beat the Beast: Kraken's Lair
 

Beat the Beast: Kraken’s Lair on uus slotimäng, mis anti mängutootja Thunderkick poolt välja alles 2020. aasta veebruari lõpus. Tegemist on Põhjamaade mütoloogiast ainest saanud slotiga. Kraken’s Lair RTP on 96.13% ning tegemist on kõrge volatiilsuse ehk kõrge riskitasemega mänguga.

Beat The Beast seerias on Thunderkickil plaan välja anda viis erinevat mängu ning Kraken’s Lair on seeria esimene mäng. Millised järgmised mängud olema saavad, sellest räägime tõenäoliselt juba lähitulevikus. Beat the Beast: Kraken’s Lair on esmapilgul suhteliselt tavapärane mäng oma viie rulliku ja kolme reaga. Aga vaatame seda asja kohe lähemalt.

Mängu nimi:

Beat the Beast: Kraken’s Lair

Mängutootja:

Thunderkick

Riskifaktor:

Kõrge

RTP:

96.13%

Featuurid:

Tasuta spinnid
Laienevad sümbolid
Scatter sümbol, mis on samaaegselt ka WILD

Võiduliine:

9

Rullikuid:

5

Min panus:

€0.10

Max panus:

€100

Maksimalne võit:

7777x sinu panus

Parimad boonused Beat the Beast: Kraken’s Lair mängimiseks

Eesti kasiinodest on Beat the Beast: Kraken’s Lair slotil võimalik keerutamist alustada näiteks Optibetis, Unibetis, Maria kasiinos, Betsafe’is või Chanz kasiinos.

Optibet annab sulle liitumisel kuni 1000 eurose boonuse ja seda on väga hea kasutada just Kraken’s Lair mängu mängimiseks.


€ 1 000 boonus.

Betsafe annab sulle aga liitumisel lisaks 300-le tasuta spinnile ka 200% sissemakse boonuse kuni 500 eurot.


500€ boonus
10€ live kasiino boonus

Lisaks on head liitumisboonused, mille üheks osaks on kindlasti sissemakse boonusega kaasa tulev boonusraha ka teistel mainitud kasiinodel.


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

€ 100 boonus ja 100 tasuta spinni.

€ 200 boonus ja 20 läbimängimise nõudeta tasuta spinni.

Beat the Beast: Kraken’s Lair tutvustus

Beat the Beast: Kraken's Lair

Beat the Beast: Kraken’s Lair on üsna äge Põhjamaade mütoloogiast inspiratsiooni saanud slotimäng, mis saab alguse ookeanisügavustes asuvast Krakeni koopast. Mäng on lihtsa kuid samal ajal üsna ägeda disainiga ning tegemist on üsna suure võidupotentsiaaliga slotiga.

Vaatame nüüd kõike lähemalt.

Kraken’s Lair sümbolid

Mängu sümbolite hulkast võib leida madalaid väljamakseid andvad sümbolid nagu 10, J, Q, K, ning A. Kõrgemalt maksvad sümbolid on kolmhark, ripats, kulda täis kirst, ning kaks erineva suurusega väljamakseid andvat Krakeni sümbolit. Samuti on olemas Kraken Emblem sümbol, mis on samaaegselt nii Scatter-sümbol (tasuta spinnide sümbol) kui ka Wild-sümbol.

Kõrgemad sümbolid maksavad juba kõigest kahe võidureal oleva sümboli eest. Samal ajal madalamalt maksvaid sümboleid peab võidureal olema vähemalt kolm.

Maksetabel

Sümbol Kaks sama sümbolit Kolm sümbolit Neli sümbolit Viis sümbolit
10, J - 5x 20x 100x
Q, K - 5x 25x 125x
A - 5x 30x 150x
Kolmhark 5x sinu panus 25x 100x 250x
Ripats 5x sinu panus 25x 125x 300x
Aardekirst 5x sinu panus 30x 150x 400x
Kuldne Kraken 5x sinu panus 30x 175x 500x
Lilla  15x sinu panus 100x 500x 5 000x

Võiduliinid

Võiduliine on Kraken's Lair mängus kokku üheksa.

Kraken's Lair võiduliinid

Minimaalne ja maksimaalne panus

Mängu minimaalne panus on kõigest €0.10 ja maksimaalne €100.

Kraken’s Lair RTP ja riskifaktor

Beat the Beast: Kraken’s Lair RTP on 96.13%, jäädes sellise keskmise väljamaksega teiste uuemate slottidega umbkaudu samale tasemele. Kraken’s Lair volatiilsus on kõrge. Üritasime leida ka mängu võidusagedust, aga hetkel seda me kusagilt usaldusväärsest allikast tuvastada ei suutnud.

Maksimaalne võit

Kraken’s Lair sloti maksimaalne võit ühe spinniga on kuni 7777x sinu panus.

Mängu funktsioonid

Beat the Beast: Kraken’s Lair mängus on olemas nii tasuta spinnide funktsioon kui ka laienevad sümbolid. Samuti ei puudu loomulikult ka asendussümbol, mis need sümbolid laienema paneb.

Asendussümbol ja laienevad sümbolid

Asendussümbol

Asendussümbol on Kraken’s Lair slotil sama mis tasuta spinnide sümbol ehk Scatter. Asendussümbol võib asendada mistahes muud sümbolit, juhul kui see sulle võidu tooks. Wild sümbol aitab lisaks ka suuremaid võite saada.

Laienevad sümbolid

Rullikud, millel on sümbolid, mis asendussümboli abiga võidu tõid, täituvad nende sümbolitega täielikult. Et paremini aru saada, vaata järgnevaid kuvatõmmiseid.

Asendussümboli kõrval olevad sümbolid lainevad nii:

Laieneva sümboli näide

Näide mängust:

Lainevad sümbolid Kraken's Lair mängus

Tasuta spinnid

Saades rullikutele kolm Scatter sümbolit algab tasuta spinnide voor, kus sulle antakse 10 tasuta spinni. Nagu juba mainitud, siis Scatter-sümbol on selles mängus sama mis asendussümbol.

Tasuta spinnide boonusmängus pannakse üks Krakeni embleem ehk asendussümbol suvalisele kohale ühel rullikul iga spinni alguses. Juhul kui juurde peaks tulema veel 2 scatter-sümbolit, saad boonusmängus lisaks veel 10 tasuta spinni. Ja nii võib hea õnne korral juhtuda ka mitu korda järjest, muutes sinu algselt saadud 10 tasuta spinni juba näiteks 20ks või miks mitte ka 30ks.

Kraken’s Lair disain ja heli

Tegemist on kvaliteetse graafika, aga lihtsa disainiga mänguga. Samuti on olemas mängule mõnusalt sobivad helid.

Sarnased mängud

Viimaste kuude jooksul on välja tulnud üsna mitmeid erinevaid kas siis lihtsalt ookeaniteemalisi või siis ka väga Krakeniga seotud mänge. Neist võiks ära mainida näiteks NetEnti Ocean’s Treasure ning samuti Pragmatic Play poolt välja antud Release the Kraken. Ja need on vaid kaks mängu vähemalt tosinast sarnasest alles hiljuti välja tulnud mängust.

Kokkuvõte

Kui kõrvale jätta see, et tulenevalt Beat the Beast: Kraken’s Lair sloti suurest volatiilsusest võib ette tulla pikki n-ö kuivi perioode, kus võite justkui üldse ei tuleks, on mängul korralik potentsiaal suurte võitude välja andmiseks. Eriti arvestades, et suurim võimalik võit ühe spinniga on lausa 7777x sinu panuse suurus.

Tegemist on Thunderkicki Beat the Beast seeria esimese mänguga ja hoolimata sellest, et tegemist ei ole millegi väga uuenduslikuga, on seeria saanud väga hea alguse. Kui vaid need võiduta perioodid suudad üle elada.

Beat the Beast: Kraken’s Lair RTP on 96.13% ehk siis keskmiselt maksab mäng mängijale igast sajast eurost tagasi 96 eurot ja 13 senti. Ei maksa küll ära unustada, et lähtuvalt mängu volatiilsusest ei tähenda see number ühe mängija jaoks just palju. Kaotada võib kõik või võita ülipalju.

Kohati tuli Thunderkick oma ookeani- ja Krakeni teemalise mänguga välja ehk pisut valel ajal. Seda lihtsalt seetõttu, et just hiljuti on samateemaliste mängudega tulnud välja ka väga mitmed teised mängutootjad.

Mängi Kraken's Lair mängu järgmises Eesti kasiinodes:


€ 100 boonus ja 300 tasuta spinni.

500€ boonus
10€ live kasiino boonus

€ 1 000 boonus.

Korduma kippuvad küsimused

Eesti Kasiino annab sulle ülevaate Eestis tegevusluba omavatest online kasiinodest, mida oleme ise proovinud ja julgeme soovitada. Pakume sulle ülevaadet parimatest internetikasiinodest Eestis, suurimatest tasuta raha pakkumistest ja parimatest tasuta spinnide boonustest. Keeruta uutel videoslottidel ja loe lähemalt, mis toimub Eesti kasiinomaasikul.

Loe edasi...

Eestikasiino.com kasiinodes mängimine pakub põnevat meelelahutust, kuid teadvustame ka mängimisega kaasneda võivaid võimalikke hasartmängu riske. Probleemse mängurluse korral saab abi nõustamiskeskuse abiliini telefonilt 15410 või nende veebilehelt.

Loe lähemalt...