Ocean’s Treasure

Mängutootja: NetEnt

Ocean’s Treasure on NetEnti uus kuum mäng külmas vees Tasuta spinnide voorus on võimalik saada kuni 102 tasuta spinni kuni…

Ocean’s Treasure

85
85
Hinne
3 Ridade arv
0.15 Minimaalne panus
15 Võiduliinide arv
5 Rullikud

27%

Võiduvõimalus

96%

RTP

Mängi tasuta
eestikasiino.com Või

Üldine info

Nimi
Ocean’s Treasure
Mängutootja

Detailne info

RTP
96%
Võiduvõimalus
27
Maksimaalne võit (x Sinu panus)
x1200
Volatiilsus
Med-High
Võiduliinide arv
15

Panused

Maksimaalne panus
300
Minimaalne panus
0.15

Ocean’s Treasure ülevaade

  • Ocean’s Treasure on NetEnti uus kuum mäng külmas vees
  • Tasuta spinnide voorus on võimalik saada kuni 102 tasuta spinni kuni 12x võidukordajaga
  • Keskmise volatiilsusega slott, mis pakub mängurõõmu pidevalt

Ookeani sügavamatest osadest võib leida asju, mida keegi oodata ei osanud. Asju nagu…terve uus maailm. NetEnti Ocean’s Treasure viib su just sellesse ennekuulmatusse maailma sügaval vee all, ja annab sulle ülesandeks leida üles peidetud aare.

Ookeani aare on peidetud sügavale vee alla ja seda kaitseb legendaarne mereelukas Kraken. See kaheksa jala ja kahe suure kombitsaga hiidkalmaar annab endast kõik, et sind aarde lähedale mitte lasta.

Tegemist on klassikalise 3×5 mängulauaga videoslotiga, milles on olemas virnastatud asendsussümbolid, tasuta spinnid, võidukordajad.

Ocean’s Treasure: Mängi seda boonusrahaga Eesti kasiinodes

Ocean’s Treasure slotikat on võimalik mängida väga mitmes Eesti kasiinos, mis sulle liitumisel mängimiseks lahkelt ka boonusraha jagavad. Kuna tegemist on populaarse mängutootja NetEnt mänguga, siis tegelikult on mäng olemas pea igas kasiinos. Aga mainime neist ära vaid kolm.

Betsafe annab sulle liitumisel 200% boonuse, mida sul on võimalik kasutada soovi korral just näiteks Ocean Treasure slotil spinnimiseks.

Tonybet annab sulle samuti Trustly kaudu liitumisel ja sissemakse tegemisel 200% liitumisboonuse.

Optibet annab sulle aga kokku olenevalt sinu kolme esimese sissemakse summast kuni 1000 eurot boonusraha, milles eest võid sa vabalt just Ocean’s Treasure mängu mängida.

Ocean’s Treasure

Ocean’s Treasure on 15 võidureaga keskmise volatiilsusega slotimäng, mille maksimaalne võit ühe keerutusega on 1200x sinu panus.

Sümbolid

Ocean's Treasure võit

Mängus on tavapärased sümbolid nagu J, Q, K, A ja lisaks veel neli kõrgemaid väljamakseid andvat sümbolit. Nendeks on kullamägi, teemantid, sõnum pudelis, messingist kompass, ning ookeani võti. Lisaks on ka kaks erinevat wild-sümbolit ning Scatter-sümbol.

Sümbolite väljamaksed

Ocean's Treasure sümbolite väljamaksed

Minimaalne ja maksimaalne panus

Oceans’s Treasure minimaalseks panuseks on 0.15 eurot ja maksimaalseks panuseks on 300 eurot. Ehk siis mäng on mõeldud nii väikse kui ka väga suure rahakotiga mängijatele.

Ocean’s Treasure RTP, volatiilsus, ja võidusagedus

Ocean’s Treasure RTP on 95.99% ning tegemist on keskmise, võib-olla pisut keskmisest kõrgema riskifaktori/volatiilsusega slotiga. Mängu keskmine võidusagedus on 26.62%. Ehk kui tihti sulle vähemalt mingigi võit tuleb.

Jackpot ja maksimaalne võit

Maksimaalne võit ühe keerutusega on 1200x sinu panus. Lisaks makstakse sulle tasuta spinnide voorus viienda tasemeni jõudmisel ka boonus või jackpot, milleks on 1500 münti.

Ocean’s Treasure mängu funktsioonid

Ocean’s Treasure ei hiilga väga innovatiivsete featuuride poolest. Küll aga on olemas väga lahe tasuta spinnide voor, kaks erinevat tüüpi asendussümbolit, ning ka võidukordajad.

Wildid ja muud funktsioonid

Wild sümbolid

Ocean’s Treasure slotimängus on kaks erinevat Wild-sümbolit. Üks neist on tavaline asendussümbol ja teine on virnastatud Wild sümbol (ehk inglise keeles Stacked Wild).

Tavaline asendussümbol võib ilmuda rullikutele nii põhi- kui ka boonusmängus. Virnastatud asendussümbol ilmub rullikutele ainult põhimängus. Virnastatud asendussümbol võib rullikul olla terviklikul kujul või siis on näha ainult osaliselt.

Olenemata millisest Wild sümbolist me räägime, asendavad nad kõiki sümboleid peale Scatter-sümboli (tasuta spinnide sümboli).

Tasuta spinnid

Tasuta spinnide funktsiooni käivitamine

Selleks, et käivitada tasuta spinnide boonusmäng, on vaja Scatter-sümbol saada esimesele, kolmandale, ning viiendale rullikule. See avab sulle 10 tasuta spinniga boonusmängu.

Tasuta spinnide voorus alustad sa mängu Atlantisest inspiratsiooni saanud linnast, ja iga uue tasemega uurid sa sinu ümber olevat veealust maailma üha sügavamal. Jõudes viienda tasemeni on mängu disainerid vaeva näinud, et Kraken sulle lisaboonuse anda saaks.

Boonusmängus on võimalik saada ka lisa-spinne. Iga kord kui saad rullikutele ühe või rohkem Wild sümbolit, saad koheselt 2 tasuta spinni lisaks.

2 uut tasuta spinni

Tasuta spinnidel on viis taset. Tasuta spinnid algavad 3x võrdukordajaga tasemelt 1. Tasemel üles liikumiseks on vaja saada Wild-e rullikutele kahel erineval spinnil. Ühe korraga täitub pool järgmisele tasemele saamise mõõdikust, ja teise korraga jõuad juba järgmise tasemeni.

Jõudes hea õnne korral boonusmängus viienda ehk viimase tasemeni, antakse sulle kõigile muudele võitudele lisaks ka 1500 mündi suurune boonusvõit.

1. tase – 3x võidukordaja
2. tase – 5x võidukordaja
3. tase – 7x võidukordaja
4. tase – 9x võiudkordaja
5. tase – 12x võidukordaja

Arvestades, et iga uue Wildi rullikutele jäämisel saad sa 2 uut tasuta spinni, on maksimaalselt võimalik tasuta spinnide voorus läbi mängida 102 keerutust.

Mängu disain ja soundtrack

Ocean’s Treasure mäng näeb välja mõnusalt ookeaniteemaline ja mänguga tuleb kaasa ka piisavalt dramaatiline soundtrack, mis annab mängule veel suursugusema ja majesteetlikuma mulje. Ookeanihelid on muudetud omamoodi vesiseks sümfooniaks.

NetEnti muud mängud

NetEnti portfoolios on hulgaliselt erinevat mänge, millest võiks ära mainida populaarseimad nimed nagu näiteks Blood Suckers ja Blood Suckers 2, Gonzo’s Quest, Starburst.

Kokkuvõte

Võib-olla tekib sul pärast Ocean’s Treasure mängu mängimist soov sukelduma minna, võib-olla on lihtsalt aeg vette hüppamiseks. Mäng on üsna hästi üles ehitatud ja kui kõrvale jätta see, et mõnikord võib teha kümneid spinne ilma ühegi mõistlikuma võiduta, on Ocean’s Treasure üsna kaasahaarav slott. Ja seda olenemata sellest, et tegelikult midagi väga uuenduslikku antud mängus ei ole. Võib-olla on see vahelduseks aga just hea – mäng läheb kohe asja juurde, mäng on kiire ning lihtne.

Mängu väljanägemine on oma lihtsuse juures siiski piisavalt hea ja mängukogemusele annavad palju juurde ka selle dramaatilised helid, ning loomulikult ka päris korralik võidupotentsiaal. Ühe spinniga on võimalik võita kuni 1200x sinu panus, ning tasuta spinnide voorus on võimalik ülihea õnne korral kõige paremal juhul saada kuni 102 tasuta spinni kuni 12x võidukordajaga.

Ocean’s Treasure
85
Hinne

27%

Võiduvõimalus

96%

RTP